06.06.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Десна. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Звичний шлях до столиці

Шахтар – Десна. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар

Серія з чотирьох виїздів, заготовлена «Десні» календарем, передбачала найдальший з них візит якраз до «Шахтаря». Але відсутність власного стадіону у «Колоса» та карантинна зміна локації донеччанами в третій раз поспіль відправляють підопічних Олександра Рябоконя до столиці. Не забуваємо, що і до цього чернігівський колектив виїжджав до «Олімпіка» також до Києва. Ось і думай, де звичніше грати футболістам?

Непростий календар не заважає «Десні» впевнено рухатися по таблиці. Рекорд сезону (шість матчів без поразок) може бути повторений вже з «Шахтарем», але для цього команді потрібно зробити раніше недосяжне. Донецький колектив - єдиний, з яким «Десна» в чемпіонаті ще не набирала очок. Більш того, і навіть не забивала «гірникам». З іншого боку, тричі по 0:1 в трьох останніх матчах явно залишали шанси на позитивний результат, проте з різних обставин не склалося.

«Шахтар» після виходу з карантину прийняв рішення проводити свої матчі в Києві, відразу ж обігравши найпринциповішого суперника і головного господаря столиці в одній особі. Питання чемпіонства і так практично не турбувало підопічних Луїша Каштру, а після перемоги над «Динамо» залишається лише підраховувати дати, коли команда достроково оформить черговий титул. Тим краще для «Десни», адже на тлі піднесеного настрою шанси опонентів розслабитися і не дорахуватися очок помітно підвищуються.

Припустимо і ротацію складу у «Шахтаря». Не завжди буває, що після «Динамо» у донеччан немає дискваліфікацій, але зараз ситуація саме така, що вимушений пропуск буде тільки у травмованих. У лазареті після виходу з карантину перебувають Майкон і Бондар, вже більше року поза грою Малишев. А ось Пихальонок, навпаки, відновився після тривалого лікування і вже готовий продовжувати спроби закріпитися в першій команді.

Втім, нині в лідерах «Шахтаря» перевірені виконавці. Марлос за підсумками минулого вік-енду був визнаний кращим гравцем туру, а Мораєс, віддавши дві гольові передачі Марлосу, в рейтингу кращих асистентів сезону наблизився до лідируючого Тайсона. До речі, третім після «дуету» донеччан тут йде ще один вихованець «Шахтаря», а нині старожил якраз «Десни» Картушов. Вихованець донецького футболу лідирує у «Десни» і в голеадорах: тільки в минулому турі Філіппов завершив свою забивну серію, що тривала чотири матчі. Збився «приціл» або другий після Мораєса бомбардир УПЛ взяв паузу перед «Шахтарем»?

Недовга історія взаємин команд, якої ми вже торкнулися, ще не знає успіхів «Десни». Але як же близько чернігівська команда була до очок у лютому! Як пам'ятаємо, на старті другого тайму підопічні Олександра Рябоконя забили «гірникам», але гол Гуцуляка (з пасу Філіппова) за сприяння системи «VAR» скасували через положення «поза грою». У підсумку, протистояння в Харкові майже завершилося «нулями»: лише на п'ятій компенсованій хвилині Марлос приніс «Шахтарю» перемогу. Чекаємо неменшої інтриги і в суботу!

Орієнтовні склади:

«Шахтар»: П'ятов, Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Коноплянка, Тете, Тайсон, Коваленко, Фернандо.

«Десна»: Паст, Фаворов, Тамм, Огиря, Домбровський, Калитвинцев, Тотовицький, Мостовий, Картушов, Імереков, Філіппов.

6 червня, субота

«Шахтар» — «Десна»
Київ. НСК «Олімпійський». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
ШАХТАР – ДЕСНА. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Артем Циганенко, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 06.06.2020 16:16
    +1
    jekаfunny, 06.06.2020 15:42
    Боже упаси , болеть за допинговые недоразумение
    Я думаю что вы лукавите, или на 4ом месте сильно нравится?)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 06.06.2020 15:42
    -4
    Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    Боже упаси , болеть за допинговые недоразумение
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 06.06.2020 15:41
    -4
    Удачи Десне .
    Могу брать очки
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 14:47
    0
    Треба мусарикам пива Чернігівького накачати до шлунчаків...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 14:41
    0
    Predator, 05.06.2020 18:02
    Желаю землякам с Чернигова победы. Пусть дыркопомойка тусуется на 4 месте
    Треба мусарикам пива Чернігівького накачати до шлунчаків...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 14:41
    0
    Predator, 05.06.2020 18:02
    Желаю землякам с Чернигова победы. Пусть дыркопомойка тусуется на 4 месте
    Треба мусарикам пива Чернігівького накачати до шлунчаків...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 14:40
    0
    Sashko Sraka, 06.06.2020 10:48
    Диномо 5 место
    Ну не віру! Четверте ще куди манди, а пято, то занабто кумедно...
    comentraktor
      comentraktor, 06.06.2020 13:22
    0
    Для Динамо https://youtu.be/VVqaxntFlSs
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 06.06.2020 11:19
    +3
    Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    ... И поют "зелёные поооля"
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 06.06.2020 11:07
    +2
    зачем ставить две интересные игры на одно время?
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 06.06.2020 11:02
    -1
    сумніваюся що ШД подарує "очки" Десні.
    Звісно що "кроти" не проти підісрати ДК, але навряд чи зроблять це так відверто.
    Ну і хочеться боротьби на полі, а не в кабінетах президентів клубу
    APL
      APL, 06.06.2020 10:51
    -2
    Sashko Sraka, 06.06.2020 10:48
    Диномо 5 место
    а может 10?
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 06.06.2020 10:48
    +6
    Диномо 5 место
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 06.06.2020 00:07
    +1
    Вперед, Чемпионы! 🧡🖤
    Predator
    online
      Predator, 05.06.2020 18:02
    +2
    Желаю землякам с Чернигова победы. Пусть дыркопомойка тусуется на 4 месте
    AK_228
      AK_228, 05.06.2020 17:31
    +5
    Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    так и будет
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    +18
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 05.06.2020 17:09
    -2
    K_Sarioglo@i.ua, 05.06.2020 17:01
    Чисто гипотетически Шахтер сейчас может максимально нагадить Динамо если выиграет два матча с Колосом и последнюю игру с самим Динамо и проиграет все остальные. Чемпионами все равно станут, а Динамо в таблице жизнь максимально осложнят)))
    Ща суркис начнет стимулировать Шахтер чтоб он обыгрывал прямых конкурентов дыpявых))
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 05.06.2020 17:01
    -1
    Чисто гипотетически Шахтер сейчас может максимально нагадить Динамо если выиграет два матча с Колосом и последнюю игру с самим Динамо и проиграет все остальные. Чемпионами все равно станут, а Динамо в таблице жизнь максимально осложнят)))
    0-7
      0-7, 05.06.2020 16:56
    -11
    Кроты просто нуждаются в еженедельном ... Ну вот пидары они подземные , судьба у них такая
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    +18
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 06.06.2020 10:48
    +6
    Диномо 5 место
    AK_228
    online
      AK_228, 05.06.2020 17:31
    +5
    Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    так и будет
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 06.06.2020 11:19
    +3
    Игорь Петров, 05.06.2020 17:22
    Небывалый случай, киевские фаны вынуждены будут в этом матче болеть за Шахтер . Я представляю эту картину, сидят со слезами на глазах у телеэкрана и кричат "вперёд родной Шахтер!"
    ... И поют "зелёные поооля"
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 06.06.2020 11:07
    +2
    зачем ставить две интересные игры на одно время?
    Predator
    online
      Predator, 05.06.2020 18:02
    +2
    Желаю землякам с Чернигова победы. Пусть дыркопомойка тусуется на 4 месте
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 06.06.2020 16:16
    +1
    jekаfunny, 06.06.2020 15:42
    Боже упаси , болеть за допинговые недоразумение
    Я думаю что вы лукавите, или на 4ом месте сильно нравится?)
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 06.06.2020 00:07
    +1
    Вперед, Чемпионы! 🧡🖤
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 14:47
    0
    Треба мусарикам пива Чернігівького накачати до шлунчаків...
    dgurkis
    online