Карпати проводили тести на COVID-19 в неакредитованій лабораторії

У львів'ян можуть бути серйозні проблеми

Карпати проводили тести на COVID-19 в неакредитованій лабораторії
© ФК Карпати

Тести на коронавірус, який виявили у трьох гравців львівських Карпат і персоналу клубу, проводилися в неакредитованій лабораторії.

Це означає, що рішення про скасування матчу 24-го туру УПЛ «Карпати» - «Маріуполь» могло бути прийнято на підставі неофіційних даних.

Раніше повідомлялося, що Дирекція УПЛ буде приймати рішення про долю матчу після того, як будуть відомі результати повторного тестування.

Нагадаємо, напередодні кілька гравців «зелено-білих» здали позитивний тест на коронавірус, після чого «Карпати» пішли на самоізоляцію.

Читайте також: Позиція Карпат: клуб не буде оскаржувати технічну поразку

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 24

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    lviv-999
      lviv-999, 31.05.2020 18:00
    -3
    Експертів х.....ва туча.Завтра будуть повторні аналізи і все встане на місце.Дані з неперевіреного джерела і т.д. Розумію як би Карпати мали їхати в Марік.А так гра вдома.Навіщо підтасовувати.Все і так перевірять.Щей дані по гравцях чітко засвітили.Не розумію бучі.Всі офіційні органи мовчати до повторних аналізів,а диванних експертів які в житті нічого не добились х...ва туча !!!
    Cityzen83
      Cityzen83, 31.05.2020 16:57
    +5
    Лысый же сказал, что все говно и будут прийматися не популярні рішення. Вот и жрите, цирк!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 31.05.2020 16:45
    +4
    Овцы, шо ты с них возьмешь?
    wicker
    online
      wicker, 31.05.2020 16:37
    +2
    Бля... де там вчорашні адвокати, в рот гамна набрали, чи чогось іншого...якщо тести проводилися в НЕАКРЕДЕТОВАНІЙ тлабораторії, то це повний ПЗД....
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 16:30
    +2
    Вiвцi, успiхiв вам у подоланнi covid-19 !!!
    Fangold
      Fangold, 31.05.2020 16:26
    +1
    Коломойський взявся за третій клуб
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.05.2020 16:00
    -4
    На акредитовану гроші треба мати ! а то ж бомжі вівці!
    common_sense
    online
      common_sense, 31.05.2020 15:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    salamanka1982, 31.05.2020 15:55
    Це те саме, що зєля здавав аналізи у пальчевського на наркоту😂
    а теперь этот наперсточник будет против кличка на выборах мэра... останется гбр к кличку на дачу и киеву п...а
    сделали вместе
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 31.05.2020 15:55
    +1
    Це те саме, що зєля здавав аналізи у пальчевського на наркоту😂
    rus
    online
      rus, 31.05.2020 15:46
    +2
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    да не продавал клуб дыминск..клуб!!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:45
    +1
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    В дiда Петра covid-19 головного мiзку !
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 31.05.2020 15:39
    +1
    Так сообщите - Мариуполь прилетел/приехал или нет!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    +4
    Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:37
    -1
    Тепер цi два афериста мусять спецiально зводити бiдних дiтей на екскурсiю в iнфекцiйне вiддiлення !
    Т. Артём
      Т. Артём, 31.05.2020 15:31
    +3
    Сколько можно терпеть этот клуб. Как будто сразу не было понятно что нет там больных, просто как всегда пытаются всех обмануть
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    +3
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:14
    +7
    Вони iх взагалi не проводили. Апельсин результати тестiв купив на Кракiвському базарi !!!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    +17
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:06
    +9
    Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Дiд Петро з апельсином тепер в парi працюють. Це ще тi аферисти !!!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    +13
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    +17
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 31.05.2020 14:52
    +14
    Ахах, мандаринщик в справі))
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    +13
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:06
    +9
    Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Дiд Петро з апельсином тепер в парi працюють. Це ще тi аферисти !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:14
    +7
    Вони iх взагалi не проводили. Апельсин результати тестiв купив на Кракiвському базарi !!!
    Cityzen83
      Cityzen83, 31.05.2020 16:57
    +5
    Лысый же сказал, что все говно и будут прийматися не популярні рішення. Вот и жрите, цирк!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 31.05.2020 16:45
    +4
    Овцы, шо ты с них возьмешь?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    +4
    Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    Т. Артём
      Т. Артём, 31.05.2020 15:31
    +3
    Сколько можно терпеть этот клуб. Как будто сразу не было понятно что нет там больных, просто как всегда пытаются всех обмануть
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    +3
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    wicker
    online
      wicker, 31.05.2020 16:37
    +2
    Бля... де там вчорашні адвокати, в рот гамна набрали, чи чогось іншого...якщо тести проводилися в НЕАКРЕДЕТОВАНІЙ тлабораторії, то це повний ПЗД....
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 16:30
    +2
    Вiвцi, успiхiв вам у подоланнi covid-19 !!!
    rus
    online
      rus, 31.05.2020 15:46
    +2
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    да не продавал клуб дыминск..клуб!!!
    Fangold
      Fangold, 31.05.2020 16:26
    +1
    Коломойський взявся за третій клуб
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 31.05.2020 15:55
    +1
    Це те саме, що зєля здавав аналізи у пальчевського на наркоту😂
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:45
    +1
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    В дiда Петра covid-19 головного мiзку !
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 31.05.2020 15:39
    +1
    Так сообщите - Мариуполь прилетел/приехал или нет!
    common_sense
    online
      common_sense, 31.05.2020 15:56
    0