Євген ДИКИЙ: «1 червня Карпати пройдуть друге тестування на коронавірус»

У львівському клубі виявлено кілька випадків зараження

Євген ДИКИЙ: «1 червня Карпати пройдуть друге тестування на коронавірус»
© ФК Чорноморець. Євген Дикий

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів про ситуацію з матчем «Карпати» - «Маріуполь», який скасували через коронавірус у львівському клубі.

«Сьогодні вранці керівництво клубу попередило УПЛ, що за результатами ПЛР-тестування є три позитивних результати. Ще 3 були під підозрою. Клуб повторно проведе 1 червня тестування. Результати передадуть УПЛ і УАФ.

1 червня проведемо засідання зі спортивно-медичним комітетом УАФ, дирекцією УПЛ, тоді і приймемо рішення», - сказав Дикий.

Читайте також: Позиція Карпат: клуб не буде оскаржувати технічну поразку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамоманія

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.05.2020 10:57
    +3
    Заради об'єктивності, то треба визнати, що клуб ще до відновлення тренувань пройшов тестування, про що була інформація. Вірус можна підхопити будь-де, адже насправді зараз заражених в разів 50-100 більше, ніж пише статистика, оскільки у 80% він взагалі безсимптомний, але людина може заражати. Наприклад в моєї сестри, яка працює в ЛШМД виявили антитіла до вірусу, але вона вже більше як рік взагалі нічим не хворіла. І таких у них в лікарні багато. Так що тут не треба гнати на клуб і гравців
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 09:51
    -3
    Shevchenka2019, 31.05.2020 09:42
    Думаючий? Судячи з твого посту не дуже. Вірус відразу проявляється і відразу його видно з тестів чи може проявитися пізніше? Карпати допустили гравців і персонал до тренувань без тестів тим самим наводячи на смертельну небезпеку увесь клуб? Наш вболівальник вічнониючий...і все йому не подобається. Все!!!!
    дМУРЛО, не порви свiй пукан !
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.05.2020 09:42
    0
    kvv1404, 31.05.2020 09:11
    Не треба наводити "тень на плетень"! Питання просте як апельсин-перед початком початком командних тренувань всі гравці команд мали пройти тестування на Ковід,інакше проводити командні тренування не було сенсу. По друге карантин ніхто не відміняв і після тренувань та відновлюваних процедур гравці мали зберігати стан карантину.Тож тут або не були проведені стартові тестування,або гравці не дотримувались карантину.Це так би мовити те що лежить на поверхні та одразу приходить на думку.Але враховуючи те що клуб змінив власника,його заяви про фінансування в цьому сезоні,останнє місце в чемпіонаті та готовність сприйняти технічну поразку як належне покарання наводить на зовсім інші думки!!! Тож не варто з нас робити звірів,бо є біда а є ті хто цим користується!!! А вболівальники в цілому народ думаючий!
    Думаючий? Судячи з твого посту не дуже. Вірус відразу проявляється і відразу його видно з тестів чи може проявитися пізніше? Карпати допустили гравців і персонал до тренувань без тестів тим самим наводячи на смертельну небезпеку увесь клуб? Наш вболівальник вічнониючий...і все йому не подобається. Все!!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 31.05.2020 09:11
    +1
    Shevchenka2019, 31.05.2020 08:44
    Дикий у нас народ. Перечитав коменти після теми вірусу в Карпатах,а там жах...люди насправді є нелюдями!!! Кажуть,що росіяни неадекватні,ватні і тп та у нас в Україні більшість таких. Біді не співчувати,а висміювати,перекручувати,в махінаціях звинувачувати... Насправді це хворі люди...
    Не треба наводити "тень на плетень"! Питання просте як апельсин-перед початком початком командних тренувань всі гравці команд мали пройти тестування на Ковід,інакше проводити командні тренування не було сенсу. По друге карантин ніхто не відміняв і після тренувань та відновлюваних процедур гравці мали зберігати стан карантину.Тож тут або не були проведені стартові тестування,або гравці не дотримувались карантину.Це так би мовити те що лежить на поверхні та одразу приходить на думку.Але враховуючи те що клуб змінив власника,його заяви про фінансування в цьому сезоні,останнє місце в чемпіонаті та готовність сприйняти технічну поразку як належне покарання наводить на зовсім інші думки!!! Тож не варто з нас робити звірів,бо є біда а є ті хто цим користується!!! А вболівальники в цілому народ думаючий!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 09:10
    -4
    дМУРЛО, в тебе covid-19 головного мiзку, iзолюйся разом з дiдом Петром, лисим апельсином i своiми КАЛпатами. Аферисти, вiд пониження не вiдмажетеся, можливво навiть у аматори. Будете грати у Гамалiiвцi на торфах !!!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.05.2020 08:44
    0
    Дикий у нас народ. Перечитав коменти після теми вірусу в Карпатах,а там жах...люди насправді є нелюдями!!! Кажуть,що росіяни неадекватні,ватні і тп та у нас в Україні більшість таких. Біді не співчувати,а висміювати,перекручувати,в махінаціях звинувачувати... Насправді це хворі люди...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 31.05.2020 10:57
    +3
    Заради об'єктивності, то треба визнати, що клуб ще до відновлення тренувань пройшов тестування, про що була інформація. Вірус можна підхопити будь-де, адже насправді зараз заражених в разів 50-100 більше, ніж пише статистика, оскільки у 80% він взагалі безсимптомний, але людина може заражати. Наприклад в моєї сестри, яка працює в ЛШМД виявили антитіла до вірусу, але вона вже більше як рік взагалі нічим не хворіла. І таких у них в лікарні багато. Так що тут не треба гнати на клуб і гравців
    kvv1404
    online
      kvv1404, 31.05.2020 09:11
    +1
    Shevchenka2019, 31.05.2020 08:44
    Дикий у нас народ. Перечитав коменти після теми вірусу в Карпатах,а там жах...люди насправді є нелюдями!!! Кажуть,що росіяни неадекватні,ватні і тп та у нас в Україні більшість таких. Біді не співчувати,а висміювати,перекручувати,в махінаціях звинувачувати... Насправді це хворі люди...
    Не треба наводити "тень на плетень"! Питання просте як апельсин-перед початком початком командних тренувань всі гравці команд мали пройти тестування на Ковід,інакше проводити командні тренування не було сенсу. По друге карантин ніхто не відміняв і після тренувань та відновлюваних процедур гравці мали зберігати стан карантину.Тож тут або не були проведені стартові тестування,або гравці не дотримувались карантину.Це так би мовити те що лежить на поверхні та одразу приходить на думку.Але враховуючи те що клуб змінив власника,його заяви про фінансування в цьому сезоні,останнє місце в чемпіонаті та готовність сприйняти технічну поразку як належне покарання наводить на зовсім інші думки!!! Тож не варто з нас робити звірів,бо є біда а є ті хто цим користується!!! А вболівальники в цілому народ думаючий!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.05.2020 09:42
    0
    kvv1404, 31.05.2020 09:11
    Не треба наводити "тень на плетень"! Питання просте як апельсин-перед початком початком командних тренувань всі гравці команд мали пройти тестування на Ковід,інакше проводити командні тренування не було сенсу. По друге карантин ніхто не відміняв і після тренувань та відновлюваних процедур гравці мали зберігати стан карантину.Тож тут або не були проведені стартові тестування,або гравці не дотримувались карантину.Це так би мовити те що лежить на поверхні та одразу приходить на думку.Але враховуючи те що клуб змінив власника,його заяви про фінансування в цьому сезоні,останнє місце в чемпіонаті та готовність сприйняти технічну поразку як належне покарання наводить на зовсім інші думки!!! Тож не варто з нас робити звірів,бо є біда а є ті хто цим користується!!! А вболівальники в цілому народ думаючий!
    Думаючий? Судячи з твого посту не дуже. Вірус відразу проявляється і відразу його видно з тестів чи може проявитися пізніше? Карпати допустили гравців і персонал до тренувань без тестів тим самим наводячи на смертельну небезпеку увесь клуб? Наш вболівальник вічнониючий...і все йому не подобається. Все!!!!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.05.2020 08:44
    0
    Дикий у нас народ. Перечитав коменти після теми вірусу в Карпатах,а там жах...люди насправді є нелюдями!!! Кажуть,що росіяни неадекватні,ватні і тп та у нас в Україні більшість таких. Біді не співчувати,а висміювати,перекручувати,в махінаціях звинувачувати... Насправді це хворі люди...