Карпаты проводили тесты на COVID-19 в неаккредитированной лаборатории

У львовян могут быть серьезные проблемы

Карпаты проводили тесты на COVID-19 в неаккредитированной лаборатории
© ФК Карпаты

Тесты на коронавирус, который обнаружили у трех игроков львовских Карпат и персонала клуба, проводились в неаккредитированной лаборатории.

Это означает, что решение об отмене матча 24-го тура УПЛ «Карпаты» – «Мариуполь» могло быть принято на основании неофициальных данных. 

Ранее сообщалось, что Дирекция УПЛ будет принимать решение о судьбе матча после того, как будут известны результаты повторного тестирования.

Напомним, накануне несколько игроков «зелено-белых» сдали положительный тест на коронавирус, после чего «Карпаты» ушли на самоизоляцию.

Читайте также: Позиция Карпат: клуб не будет оспаривать техническое поражение.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 24

(22 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    lviv-999
      lviv-999, 31.05.2020 18:00
    -3
    Експертів х.....ва туча.Завтра будуть повторні аналізи і все встане на місце.Дані з неперевіреного джерела і т.д. Розумію як би Карпати мали їхати в Марік.А так гра вдома.Навіщо підтасовувати.Все і так перевірять.Щей дані по гравцях чітко засвітили.Не розумію бучі.Всі офіційні органи мовчати до повторних аналізів,а диванних експертів які в житті нічого не добились х...ва туча !!!
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 31.05.2020 16:57
    +5
    Лысый же сказал, что все говно и будут прийматися не популярні рішення. Вот и жрите, цирк!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 31.05.2020 16:45
    +4
    Овцы, шо ты с них возьмешь?
    wicker
    online
      wicker, 31.05.2020 16:37
    +2
    Бля... де там вчорашні адвокати, в рот гамна набрали, чи чогось іншого...якщо тести проводилися в НЕАКРЕДЕТОВАНІЙ тлабораторії, то це повний ПЗД....
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 16:30
    +2
    Вiвцi, успiхiв вам у подоланнi covid-19 !!!
    Fangold
      Fangold, 31.05.2020 16:26
    +1
    Коломойський взявся за третій клуб
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.05.2020 16:00
    -4
    На акредитовану гроші треба мати ! а то ж бомжі вівці!
    common_sense
      common_sense, 31.05.2020 15:56
    0
    Комментарий свернут. Показать
    salamanka1982, 31.05.2020 15:55
    Це те саме, що зєля здавав аналізи у пальчевського на наркоту😂
    а теперь этот наперсточник будет против кличка на выборах мэра... останется гбр к кличку на дачу и киеву п...а
    сделали вместе
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 31.05.2020 15:55
    +1
    Це те саме, що зєля здавав аналізи у пальчевського на наркоту😂
    rus
      rus, 31.05.2020 15:46
    +2
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    да не продавал клуб дыминск..клуб!!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:45
    +1
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    В дiда Петра covid-19 головного мiзку !
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 31.05.2020 15:39
    +1
    Так сообщите - Мариуполь прилетел/приехал или нет!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    +4
    Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:37
    -1
    Тепер цi два афериста мусять спецiально зводити бiдних дiтей на екскурсiю в iнфекцiйне вiддiлення !
    Т. Артём
      Т. Артём, 31.05.2020 15:31
    +3
    Сколько можно терпеть этот клуб. Как будто сразу не было понятно что нет там больных, просто как всегда пытаются всех обмануть
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    +3
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:14
    +7
    Вони iх взагалi не проводили. Апельсин результати тестiв купив на Кракiвському базарi !!!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    +17
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:06
    +9
    Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Дiд Петро з апельсином тепер в парi працюють. Це ще тi аферисти !!!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    +13
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    +17
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 31.05.2020 14:52
    +14
    Ахах, мандаринщик в справі))
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    +13
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:06
    +9
    Sviatoslav Kudelych, 31.05.2020 14:54
    Цирк буде ще по круче, ніж при Димінському!
    Дiд Петро з апельсином тепер в парi працюють. Це ще тi аферисти !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:14
    +7
    Вони iх взагалi не проводили. Апельсин результати тестiв купив на Кракiвському базарi !!!
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 31.05.2020 16:57
    +5
    Лысый же сказал, что все говно и будут прийматися не популярні рішення. Вот и жрите, цирк!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 31.05.2020 16:45
    +4
    Овцы, шо ты с них возьмешь?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    +4
    Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 31.05.2020 15:31
    +3
    Сколько можно терпеть этот клуб. Как будто сразу не было понятно что нет там больных, просто как всегда пытаются всех обмануть
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:19
    +3
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:10
    Львів'яни, що у вас там твориться? Таке враження, наче хтось спеціально намагається клуб розвалити
    Вбивця Петро з апельсином його вже розвалили. Чемпiонат аматорiв не за горами !!!
    wicker
    online
      wicker, 31.05.2020 16:37
    +2
    Бля... де там вчорашні адвокати, в рот гамна набрали, чи чогось іншого...якщо тести проводилися в НЕАКРЕДЕТОВАНІЙ тлабораторії, то це повний ПЗД....
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 16:30
    +2
    Вiвцi, успiхiв вам у подоланнi covid-19 !!!
    rus
      rus, 31.05.2020 15:46
    +2
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    да не продавал клуб дыминск..клуб!!!
    Fangold
      Fangold, 31.05.2020 16:26
    +1
    Коломойський взявся за третій клуб
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 31.05.2020 15:55
    +1
    Це те саме, що зєля здавав аналізи у пальчевського на наркоту😂
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:45
    +1
    Серж. Петренко, 31.05.2020 15:37
    Так а нафіга, от реально? Навіщо купувати клуб і заганяти його в жопу? Це ж дороге задоволення. В Україні на футболі заробляє тільки Ахметов, бо там толковий менеджмент і грамотна трансферна політика. І ще колись Ярославський почав заробляти, але в нього швиденько віджали клуб, на тому й закінчилося. А що Дим на "Карпатах" заробив, крім менінгіту?
    В дiда Петра covid-19 головного мiзку !
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 31.05.2020 15:39
    +1
    Так сообщите - Мариуполь прилетел/приехал или нет!
    common_sense
      common_sense, 31.05.2020 15:56
    0