31.05.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ворскла - Львів - 1:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 24-го туру Української Прем'єр-ліги

Ворскла - Львів - 1:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Ворскла

У неділю, 31-го травня, відбудеться матч 24-го туру чемпіонату України, в якому зустрінуться «Ворксла» і «Львів». Зустріч пройде в Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок о 14.00 за київським часом.

Командам є за що боротися в майбутньому поєдинку, адже вони не убезпечили себе від вильоту в перший дивізіон. Цікаво, що обидва матчі між «Ворсклою» та «Львовом» на попередньому етапі були досить драматичними. У Полтаві господарі дозволили супернику двічі відіграватися, але вирвали перемогу завдяки голу з пенальті на 7-ій компенсованій хвилині. А ось в грі у Львові вже полтавчани мали підстави бути незадоволеними судейством через два вилучення в їх складі. В результаті «Львів» без проблем переграв суперника, забивши два м'ячі ще в першому таймі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «Львів». Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Андрій Ковальов, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    lviv-999
      lviv-999, 31.05.2020 16:53
    +1
    Не даром гімнисті !!!.Щоб так вперло.Це просто пипець.Так не буває щоб команда мала 5 пропустити і так відскочила(((!!!! Щей те голубе піриться.!!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.05.2020 15:58
    -2
    Такий колгосп треба наказувати впевненно... але враховуючи карантин ітак нормально. Колгосп тупо ставив автобус...
    Тільки Львів !
    https://www.youtube.com/watch?v=VTt_hKF3P-c
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.05.2020 15:55
    +1
    wicker, 31.05.2020 14:23
    А фекалу по ....балу....
    (050) 371 07 47
    Дзвони, су....ка мені...
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 31.05.2020 15:35
    -2
    Пора ФэКам красную и пеналь давать...
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 15:28
    -2
    Жду автогол Браткова, з ним було добазарено
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:27
    +2
    Shevchenka2019, 31.05.2020 15:13
    А фек@лу по морд@лу)
    дМУРЛО, почитай на другiй гiлцi як КАЛпати купляють результати тестiв на Кракiвському базарi !!!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 31.05.2020 15:13
    -2
    А фек@лу по морд@лу)
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 14:59
    -4
    wicker, 31.05.2020 14:23
    А фекалу по ....балу....
    Вiвця, зроби прививку проти корони, бо щезнеш як КАЛпати !
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 14:54
    0
    Задрали вже цією політкоректністю. Адміни, ви в курсі, що у Харкові є район Москалівка, він уже 300 років так називається, навіть у радянські часи так називався?
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 14:51
    +2
    Ой, а шо, слово "м о с к а л ь" на цьому сайті заборонене? Ніззя? Нетолерантно?
    Роман Когоров
      Роман Когоров, 31.05.2020 14:37
    -3
    https://youtu.be/oTwvxkHGrZg - Шахтер - Динамо (Прогноз)
    wicker
    online
      wicker, 31.05.2020 14:23
    +1
    А фекалу по ....балу....
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 00:27
    +2
    "Командам є за що боротися в майбутньому поєдинку, адже вони не убезпечили себе від вильоту в перший дивізіон."
    ---- Формально - так, а фактично "Ворскла" вже убезпечила. Тому завтра вона переможе, бо на неї не тиснутиме результат, бгг. Шютка. Насправді вона переможе, бо у неї класний тренер. Це вже без жартів.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 31.05.2020 15:27
    +2
    Shevchenka2019, 31.05.2020 15:13
    А фек@лу по морд@лу)
    дМУРЛО, почитай на другiй гiлцi як КАЛпати купляють результати тестiв на Кракiвському базарi !!!
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 14:51
    +2
    Ой, а шо, слово "м о с к а л ь" на цьому сайті заборонене? Ніззя? Нетолерантно?
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 00:27
    +2
    "Командам є за що боротися в майбутньому поєдинку, адже вони не убезпечили себе від вильоту в перший дивізіон."
    ---- Формально - так, а фактично "Ворскла" вже убезпечила. Тому завтра вона переможе, бо на неї не тиснутиме результат, бгг. Шютка. Насправді вона переможе, бо у неї класний тренер. Це вже без жартів.
    lviv-999
      lviv-999, 31.05.2020 16:53
    +1
    Не даром гімнисті !!!.Щоб так вперло.Це просто пипець.Так не буває щоб команда мала 5 пропустити і так відскочила(((!!!! Щей те голубе піриться.!!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.05.2020 15:55
    +1
    wicker, 31.05.2020 14:23
    А фекалу по ....балу....
    (050) 371 07 47
    Дзвони, су....ка мені...
    wicker
    online
      wicker, 31.05.2020 14:23
    +1
    А фекалу по ....балу....
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 14:54
    0
    Задрали вже цією політкоректністю. Адміни, ви в курсі, що у Харкові є район Москалівка, він уже 300 років так називається, навіть у радянські часи так називався?