Луїш КАШТРУ: «Шахтар повністю налаштований на Динамо»

Наставник «Шахтаря» прокоментував контрольний матч

1252
0
twitter.com/FCShakhtar

У середу «Шахтар» провів контрольний матч з «Оболонню-Бровар», здобувши перемогу з рахунком 4:0. Тренер Луїш Каштру прокоментував спаринг перед поновленням сезону 31-го травня.

«У грі були як хороші, так і не дуже хороші моменти. Почали непогано, була динаміка, але в кінці тайму виникли проблеми. У другому таймі у нас була ініціатива, але це нормально, адже суперник не з УПЛ. Результат нас не цікавить, але завжди приємно перемагати. Ми вже повністю налаштовані на «Динамо».

«Є ще 3 дні, і ми будемо готові. Раніше ми думали, що чемпіонат повернеться в кінці травня і якраз до цього готувалися. Ми не перебуваємо в ідеальних кондиціях, але працюємо».

«Тепер є право 5 замін, що дасть нам додаткові опції. Очікування хороші від матчу, грати з «Динамо» завжди важливо. Шкода, що не буде уболівальників», - сказав Каштру.