Шахтар проведе спаринг з Оболонню 27 травня

У чемпіонів України запланований ще один контрольний матч

Шахтар проведе спаринг з Оболонню 27 травня
© twitter.com/FCShakhtar

Донецький «Шахтар» офіційно оголосив про те, що 27 травня команда проведе контрольний матч проти клубу Першої ліги «Оболонь-Бровар». Початок матчу - о 11:00.

Поєдинок відбудеться на полі тренувального комплексу в Святошино і транслюватиметься на клубному телеканалі «Шахтаря».

Сьогодні «Шахтар» в контрольному матчі розгромив «Рух» з рахунком 4:1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AK_228
    online
      AK_228, 24.05.2020 19:58
    +1
    Zport., 24.05.2020 19:05
    Странно, что не с боярышником.. Даунецк все таки
    Давай ещё про ырку что-нибудь, турить так тупить
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 24.05.2020 19:41
    +5
    Zport., 24.05.2020 19:05
    Странно, что не с боярышником.. Даунецк все таки
    Откуда ты взялся, такой остроумный?! От тебя лишь одни высеры, на темах о Шахте... Не нравятся, как ты любишь говорить "кроты", просто пройди мимо! Я думаю твое мнение мало кому интересно!
    Zport.
      Zport., 24.05.2020 19:05
    -6
    Странно, что не с боярышником.. Даунецк все таки
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 24.05.2020 19:41
    +5
    Zport., 24.05.2020 19:05
    Странно, что не с боярышником.. Даунецк все таки
    Откуда ты взялся, такой остроумный?! От тебя лишь одни высеры, на темах о Шахте... Не нравятся, как ты любишь говорить "кроты", просто пройди мимо! Я думаю твое мнение мало кому интересно!
    AK_228
    online
      AK_228, 24.05.2020 19:58
    +1