Динамо і Рух не зуміли відзначитися голами після повернення з карантину
Представник Першої ліги витримав натиск «срібного» призера УПЛ
Український футбол, так само як і вся країна, знаходиться на шляху виходу з карантину. Після вже більш ніж двох місяців очікування, команди повернулися до колективних тренувань, а також, щоб не затягувати з набором ігрового тонусу, відразу призначили в своєму календарі дати проведення контрольних поєдинків.
Право урочисто відзначити своєю грою на полі столичного стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського вихід періоду підготовки до завершальної стадії сезону на фінальний відрізок отримали київське «Динамо» і львівський «Рух» – «срібний» призер минулого розіграшу УПЛ і поточний лідер Першої ліги, відповідно.
Масові травми супроводжували тренувальний процес «біло-синіх» перед зустріччю проти колективу Юрія Бакалова, який рветься до «елітного» дивізіону. Має сенс вважати, що саме це стало причиною для нестандартного рішення Олексія Михайличенка задіяти в якості номінально правого півзахисника Володимира Шепелєва. За великим рахунком, від такої тактичної розстановки киян на полі не залишилося й згадки ще на початку першого тайму – фланг був переданий до зони відповідальності Кендзьори, а Шепелєв вважав за краще розміщуватися в центральній зоні, куди також не втрачав можливість зміститися Беньямін Вербич.
Звільняючи фланги для своїх крайніх захисників, «Динамо» зуміло облаштувати непоганий коридор для поставок м'яча всередину чужого штрафного, проте на завершальній стадії помітно не вистачало везіння Назарію Русину. Два вірних гольових моменти форвард «Динамо» втратив ще до результату першої півгодини гри.
Представнику Першої ліги знадобилося досить багато часу для нейтралізації схеми атак суперника, тому наступальна активність «Руху» найчастіше зводилася до банальних закидань в передню лінію в надії на єдиного гравця на вістрі атаки – Данила Кондракова. Форвард взяв участь у єдиному по-справжньому серйозному наступі своєї команди в першому таймі, однак після його пасу на хід не зміг влучити по воротах Бойчук, нехай і перекинув м'яч над головою Бущана.
Безпосередньо після перерви тренерські штаби обох команд не стали випускати повністю оновлені склади, розподіливши свої заміни рівномірно по ходу другої половини. Кількість зупинок гри серйозно збила не найвищий темп зустрічі, так що активність Карлоса Де Пени, який вийшов на заміну, була чи не єдиним приводом для обговорення футбольних аспектів. Уругваєць навіть встиг потурбувати каркас воріт Мисака дальнім ударом, що стало найбільш наближеним до забитого м'яча моментом для обох команд.
За умов невисокого рівня тиску з боку опонентів, команда Бакалова спокійно зуміла утримати свої володіння в недоторканності, нехай і в заключній чверті години було чітко помітно, що фізичні кондиції «Руху» ще далекі від оптимальних. Можливо, тренерський штаб львів'ян ще встигне внести зміни перед товариською грою проти донецького «Шахтаря», яка відбудеться через кілька днів, і ми побачимо більш стійку модель від представника Першої ліги.
Товариський матч.
Динамо Київ – Рух Львів – 0:0
Динамо Київ: Бущан (Бойко, 46) – Миколенко, Шабанов, Попов, Кендзьора (Андрієвський, 67) – Буяльський (Дуелунд, 58), Сидорчук (Беніто, 68) – Вербич (Де Пена, 58), Андрієвський (Караваєв, 46), Шепелєв (Сирота, 74) – Н. Русин (Соль, 58).
Рух Львів: Мисак – Саків (Мисик, 68), Дуць, Білий (Романюк, 77), Заставний – Мартинюк (Коробенко, 74), Брікнер (Калюжний, 58) – Синиця (Ардазішвілі, 62), Бойчук (Козловський, 77), Р. Русин (Біленький, 46) – Кондраков (Кухаревич, 67).
Арбітр: Євген Арановський (Київ)
Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ)
ДИНАМО КИЇВ-РУХ ЛЬВІВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 10°C
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Леннокс вважає цю перемогу заслуженою
Крута перемога українця
Хороший спарринг.
Реализуй все 5 бы забили.
Ждём оф матчей