Динамо і Рух не зуміли відзначитися голами після повернення з карантину

Представник Першої ліги витримав натиск «срібного» призера УПЛ

Динамо і Рух не зуміли відзначитися голами після повернення з карантину
© ФК Динамо Київ

Український футбол, так само як і вся країна, знаходиться на шляху виходу з карантину. Після вже більш ніж двох місяців очікування, команди повернулися до колективних тренувань, а також, щоб не затягувати з набором ігрового тонусу, відразу призначили в своєму календарі дати проведення контрольних поєдинків.

Право урочисто відзначити своєю грою на полі столичного стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського вихід періоду підготовки до завершальної стадії сезону на фінальний відрізок отримали київське «Динамо» і львівський «Рух» – «срібний» призер минулого розіграшу УПЛ і поточний лідер Першої ліги, відповідно.

Масові травми супроводжували тренувальний процес «біло-синіх» перед зустріччю проти колективу Юрія Бакалова, який рветься до «елітного» дивізіону. Має сенс вважати, що саме це стало причиною для нестандартного рішення Олексія Михайличенка задіяти в якості номінально правого півзахисника Володимира Шепелєва. За великим рахунком, від такої тактичної розстановки киян на полі не залишилося й згадки ще на початку першого тайму – фланг був переданий до зони відповідальності Кендзьори, а Шепелєв вважав за краще розміщуватися в центральній зоні, куди також не втрачав можливість зміститися Беньямін Вербич.

Звільняючи фланги для своїх крайніх захисників, «Динамо» зуміло облаштувати непоганий коридор для поставок м'яча всередину чужого штрафного, проте на завершальній стадії помітно не вистачало везіння Назарію Русину. Два вірних гольових моменти форвард «Динамо» втратив ще до результату першої півгодини гри.

Представнику Першої ліги знадобилося досить багато часу для нейтралізації схеми атак суперника, тому наступальна активність «Руху» найчастіше зводилася до банальних закидань в передню лінію в надії на єдиного гравця на вістрі атаки – Данила Кондракова. Форвард взяв участь у єдиному по-справжньому серйозному наступі своєї команди в першому таймі, однак після його пасу на хід не зміг влучити по воротах Бойчук, нехай і перекинув м'яч над головою Бущана.

Безпосередньо після перерви тренерські штаби обох команд не стали випускати повністю оновлені склади, розподіливши свої заміни рівномірно по ходу другої половини. Кількість зупинок гри серйозно збила не найвищий темп зустрічі, так що активність Карлоса Де Пени, який вийшов на заміну, була чи не єдиним приводом для обговорення футбольних аспектів. Уругваєць навіть встиг потурбувати каркас воріт Мисака дальнім ударом, що стало найбільш наближеним до забитого м'яча моментом для обох команд.

За умов невисокого рівня тиску з боку опонентів, команда Бакалова спокійно зуміла утримати свої володіння в недоторканності, нехай і в заключній чверті години було чітко помітно, що фізичні кондиції «Руху» ще далекі від оптимальних. Можливо, тренерський штаб львів'ян ще встигне внести зміни перед товариською грою проти донецького «Шахтаря», яка відбудеться через кілька днів, і ми побачимо більш стійку модель від представника Першої ліги.

Товариський матч.

Динамо Київ – Рух Львів – 0:0

Динамо Київ:
Бущан (Бойко, 46) – Миколенко, Шабанов, Попов, Кендзьора (Андрієвський, 67) – Буяльський (Дуелунд, 58), Сидорчук (Беніто, 68) – Вербич (Де Пена, 58), Андрієвський (Караваєв, 46), Шепелєв (Сирота, 74) – Н. Русин (Соль, 58).

Рух Львів: Мисак – Саків (Мисик, 68), Дуць, Білий (Романюк, 77), Заставний – Мартинюк (Коробенко, 74), Брікнер (Калюжний, 58) – Синиця (Ардазішвілі, 62), Бойчук (Козловський, 77), Р. Русин (Біленький, 46) – Кондраков (Кухаревич, 67).

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ)

ДИНАМО КИЇВ-РУХ ЛЬВІВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 10°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.05.2020 16:07
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=dSjusFj_47s&t=2s
    =============================================
    Шо так важко правильну емблему Руху поставити ?!
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 23.05.2020 16:00
    0
    adidas77, 22.05.2020 21:04
    Судя по вашей охапке минусов, фанов ДК немного больше, чем 5% ;)
    Я так понимаю, от первого товарняка, вы ожидали голевой феерии?
    Ну ну...
    Я выше в ответе другому оппоненту, ответил заодно и на Ваш этот вопрос.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 23.05.2020 15:59
    0
    dd dent, 22.05.2020 19:30
    Наши клубы, как правило, не очень играют товарняки, только срач потом разводят болелы почем зря
    Это так. Но я, например, тоже соскучился по играм наших клубов. И хотя являюсь болельщиком Шахтера, вчерашнюю игру почти всю посмотрел, пусть и "товарняк".
    Правда, до конца минут 10-15 не досмотрел - стало скучно. Ибо Рух серьезно подсел, а меня в целом больше интересовал не так результат этой игры, как собственно сама игра, сам ее уровень - кто и что сейчас показывает.
    Точно так же буду смотреть и завтрашний матч Шахтера.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 23.05.2020 15:56
    0
    Dfs2262ar, 22.05.2020 18:54
    Ну ты жжешь уровень динамо огонь!!!
    Ну, каждый воспринимает, как желает.
    Кто не заметил в моей фразе иронии - это его проблема.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 23.05.2020 07:14
    -2
    Forever_young_13, 23.05.2020 03:59
    Ко всем негараздам, сюда ещё нужно добавить ТОПОВЫЙ менеджмент:
    Виталий Сивков - Первый вице-президент
    Леонид Ашкенази - Вице-президент
    Евгений Красников - Вице-президент
    Андрей Мадзяновский - Вице-президент
    Алексей Паламарчук - Вице-президент
    Михаил Петрошенко - Вице-президент
    Алексей Семененко - Вице-президент
    Причем каждый из них кормится у конкурентов и срет зашкварами...
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 23.05.2020 03:59
    +1
    ZAKARPATFAN, 23.05.2020 01:50
    Пора перестать критиковать ДК за их плохую игру, ведь руководство, тренер и селекция, подбор игроков не дают никаких предпосылок к иному, положительном результату. Так что толку от критики. Уже 20 лет критикует но Суркис не слышыт нашы стоны, плачи, просьбы. И дело здесь не только в деньгах, а и в тупости и упрямо ты Сурка, который продолжает лепить команду по записках Лобана и верит что тренер должен быть из братства динамоевангелистов, селекционная служба должна состоять из кумов, сватов, знакомых, а легионеры должны заиграть с первой же игры, а если нет, то в аренду.
    Ко всем негараздам, сюда ещё нужно добавить ТОПОВЫЙ менеджмент:
    Виталий Сивков - Первый вице-президент
    Леонид Ашкенази - Вице-президент
    Евгений Красников - Вице-президент
    Андрей Мадзяновский - Вице-президент
    Алексей Паламарчук - Вице-президент
    Михаил Петрошенко - Вице-президент
    Алексей Семененко - Вице-президент
    Yalta
      Yalta, 23.05.2020 01:58
    +3
    К сожалению-ничего нового,играем-как можем!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 23.05.2020 01:50
    0
    vova, 23.05.2020 01:20
    мда к чему команда скатилась а такая хорошая была )))))
    Пора перестать критиковать ДК за их плохую игру, ведь руководство, тренер и селекция, подбор игроков не дают никаких предпосылок к иному, положительном результату. Так что толку от критики. Уже 20 лет критикует но Суркис не слышыт нашы стоны, плачи, просьбы. И дело здесь не только в деньгах, а и в тупости и упрямо ты Сурка, который продолжает лепить команду по записках Лобана и верит что тренер должен быть из братства динамоевангелистов, селекционная служба должна состоять из кумов, сватов, знакомых, а легионеры должны заиграть с первой же игры, а если нет, то в аренду.
    vova
      vova, 23.05.2020 01:20
    -1
    мда к чему команда скатилась а такая хорошая была )))))
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 22.05.2020 21:40
    +2
    dd dent, 22.05.2020 18:19
    Сраный товарняк засрут тут как будто финал ЛЧ был
    ну так соскучился народ за футболом ))) до того финала еще дожить надо
    adidas77
    online
      adidas77, 22.05.2020 21:04
    -5
    Вячеслав Самойлов, 22.05.2020 18:36
    Ну чего Вы! Все же соскучились по футболу, хотели, вот, посмотреть...
    Ну и вышло не очень... Хотя - ожидаемо.
    Но, видно, фанов Динамо все устраивает - ибо их здесь, как говорится - 5%.
    А так - чего бы и не поговорить, не пообщаться? Что, разве сейчас так много поводов есть футбольных для этого?
    Судя по вашей охапке минусов, фанов ДК немного больше, чем 5% ;)
    Я так понимаю, от первого товарняка, вы ожидали голевой феерии?
    Ну ну...
    adidas77
    online
      adidas77, 22.05.2020 21:01
    -4
    Dynamo_Cyprus, 22.05.2020 17:49
    А с чего вдруг я должен на твои необоснованные вопросы отвечать? Учитывая то что я на них уже ответил?) Так шо, по сегодняшней игре, денама способна бороться за второе место и проходить квалификацию ЛЧ, или все амбиции разбиваются о перволиговых грандов?)
    Где вас штампуют, таких "умных" Из каких полуфабрикатов?
    Ты выводы сделал о раскладе сил в чемпионате,по первому товарняку после 2 х месячного карантина? Причем совершенно не важно, первый это был товарняк или 20 й... Адекватные люди судят только по официальным матчам. Хотя кому я рассказываю....
    source02
      source02, 22.05.2020 20:43
    -1
    dgurkis, 22.05.2020 19:00
    Хоре вже нас обсирати! А то ми до наснаги не повернемося і будемо смоктати солонину до закінчення міжтрансферного отвору у долоні удачі!
    солонина з підзалупним сирком
    source02
      source02, 22.05.2020 20:42
    -1
    разогнать впи3ду всех
    dgurkis
    online
      dgurkis, 22.05.2020 19:55
    -5
    Kiziak, 22.05.2020 19:49
    Вот это-заруба!
    Звісно, до бульбашів ми ще не дотягуємо. Вон сцуки форму набрали космічну, але я міркую, що Зорю ми переможемо, якшо не цьогоріч, тоу наступному році обовязково,бо у нас найкращій президент, хоча і жопоблочний...
    Kiziak
      Kiziak, 22.05.2020 19:49
    -2
    Вот это-заруба!
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 22.05.2020 19:31
    +5
    dgurkis, 22.05.2020 19:00
    Хоре вже нас обсирати! А то ми до наснаги не повернемося і будемо смоктати солонину до закінчення міжтрансферного отвору у долоні удачі!
    Смокчи и дальше. Мы только за.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 22.05.2020 19:30
    -2
    dgurkis, 22.05.2020 19:00
    Хоре вже нас обсирати! А то ми до наснаги не повернемося і будемо смоктати солонину до закінчення міжтрансферного отвору у долоні удачі!
    А тебя вообще там в Кащенко лечат ? А то такое ощущение , что у тебя на России так и осталась только карательная психиатрия
    dd dent
    online
      dd dent, 22.05.2020 19:30
    +3
    Вячеслав Самойлов, 22.05.2020 18:36
    Ну чего Вы! Все же соскучились по футболу, хотели, вот, посмотреть...
    Ну и вышло не очень... Хотя - ожидаемо.
    Но, видно, фанов Динамо все устраивает - ибо их здесь, как говорится - 5%.
    А так - чего бы и не поговорить, не пообщаться? Что, разве сейчас так много поводов есть футбольных для этого?
    Наши клубы, как правило, не очень играют товарняки, только срач потом разводят болелы почем зря
    dgurkis
    online
      dgurkis, 22.05.2020 19:00
    -9
    Хоре вже нас обсирати! А то ми до наснаги не повернемося і будемо смоктати солонину до закінчення міжтрансферного отвору у долоні удачі!
    Lazio
      Lazio, 22.05.2020 16:01
    +12
    Після того, як коментатор сказав що в РУХа форма схожа на дортмундську, я зрозумів - кияни ще й можуть програти
    Dynamo_Cyprus
      Dynamo_Cyprus, 22.05.2020 16:05
    +10
    ну молодцы, с самым Рухом, на своем поле, основным составом, аж в ничью сыграли))
    Dynamo_Cyprus
      Dynamo_Cyprus, 22.05.2020 16:58
    +9
    jekаfunny, 22.05.2020 16:55
    Почему же ? Я вполне спокойно отношусь, к то му что ДК не может показать игру высокого уровня, под руководством людей которые не имеют должной квалификации и сноровки.
    Просто мне интересно , по каким критериям Заря превосходит ДК. Ведь « лучшая игра « - это набор характеристик и показателей который отображаются в показателях и цифрах .
    Вот я и хочу их увидеть ......
    А подгорать ,.... в принципе я ничего особого и не ожидал , когда узнал что за тактику у нас будет отвечать человек , который участвовал в шабашах на каналах футбол .
    И напоследок я ж не поехавший , чтобы судить по команде и ее амбициям , из товарняка , сыгранного после полного двухмесячного перерыва
    Тоесть не обыграть команду с первой лиги, основным составом, это для тебя спокойно?))
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 22.05.2020 17:11
    +8
    jekаfunny, 22.05.2020 16:55
    Почему же ? Я вполне спокойно отношусь, к то му что ДК не может показать игру высокого уровня, под руководством людей которые не имеют должной квалификации и сноровки.
    Просто мне интересно , по каким критериям Заря превосходит ДК. Ведь « лучшая игра « - это набор характеристик и показателей который отображаются в показателях и цифрах .
    Вот я и хочу их увидеть ......
    А подгорать ,.... в принципе я ничего особого и не ожидал , когда узнал что за тактику у нас будет отвечать человек , который участвовал в шабашах на каналах футбол .
    И напоследок я ж не поехавший , чтобы судить по команде и ее амбициям , из товарняка , сыгранного после полного двухмесячного перерыва
    чим Зоря краща? Ну хоча б тим, що у команди є тренер, на відміну від Динамо. А по грі - швидкість, мобільність, командна взаємодія, тактична підкованість, гра в позиційній атаці..Та впринципі по всіх чинниках краща, крім рівня футболістів.
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 22.05.2020 17:28
    +6
    к сожалению это нынещний уровень динамо
    rus
    online
      rus, 22.05.2020 16:35
    +6
    первая игра что вы хотите???
    Natasha_Romanova
      Natasha_Romanova, 22.05.2020 16:16
    +6
    Лучше бы Динамо соглашалось не доигрывать чемп) а то чувствую так и бронзу не удержат
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 22.05.2020 19:31
    +5
    dgurkis, 22.05.2020 19:00
    Хоре вже нас обсирати! А то ми до наснаги не повернемося і будемо смоктати солонину до закінчення міжтрансферного отвору у долоні удачі!
    Смокчи и дальше. Мы только за.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 17:31
    +5
    Рестарт чемпионата снова перенесли на неделю и не факт что чемпионат вообще возобновится. С учётом вышесказанного, и что в игре Динамо ничего не поменялось, нет смысла играть. Отдать второе место Заре, назначить Шахтер чемпионом и готовится уже к следующему чемпионату (желательно с новым тренером)
    андрей ильяшенко
      андрей ильяшенко, 22.05.2020 15:58
    +5
    Продолжайте в том же духе. В перед Заря к серебру, судя по игре киевлян вы только сами себе соперник. Динамо не конкурент вам.
    zhyr
    online
      zhyr, 22.05.2020 17:13
    +4
    Цитаішвілі навіть в товарняку, при травмованому Циганкові, не випускають))
    Макс Максов
      Макс Максов, 22.05.2020 16:43
    +4
    Что тут скажешь... Походу Рух готов к УПЛ, а Динамо не готово к рестарту!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 22.05.2020 16:18
    +4
    Стыдоба!!!! НЕ обыграть команду с первой лиги это уже дно. И тут уже дело не в тренере, а в мастерстве игроков Динамо
    Yalta
      Yalta, 23.05.2020 01:58
    +3
    К сожалению-ничего нового,играем-как можем!
    dd dent
    online
      dd dent, 22.05.2020 19:30
    +3
    Вячеслав Самойлов, 22.05.2020 18:36
    Ну чего Вы! Все же соскучились по футболу, хотели, вот, посмотреть...
    Ну и вышло не очень... Хотя - ожидаемо.
    Но, видно, фанов Динамо все устраивает - ибо их здесь, как говорится - 5%.
    А так - чего бы и не поговорить, не пообщаться? Что, разве сейчас так много поводов есть футбольных для этого?
    Наши клубы, как правило, не очень играют товарняки, только срач потом разводят болелы почем зря
    dd dent
    online
      dd dent, 22.05.2020 17:02
    +3
    jekаfunny, 22.05.2020 16:55
    Почему же ? Я вполне спокойно отношусь, к то му что ДК не может показать игру высокого уровня, под руководством людей которые не имеют должной квалификации и сноровки.
    Просто мне интересно , по каким критериям Заря превосходит ДК. Ведь « лучшая игра « - это набор характеристик и показателей который отображаются в показателях и цифрах .
    Вот я и хочу их увидеть ......
    А подгорать ,.... в принципе я ничего особого и не ожидал , когда узнал что за тактику у нас будет отвечать человек , который участвовал в шабашах на каналах футбол .
    И напоследок я ж не поехавший , чтобы судить по команде и ее амбициям , из товарняка , сыгранного после полного двухмесячного перерыва
    Заря в 23-м туре шахту обыграло кстати
    Nevzgoda Yura
      Nevzgoda Yura, 22.05.2020 16:20
    +3
    Це не футбол, це повна нудь.....
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 22.05.2020 21:40
    +2
    dd dent, 22.05.2020 18:19
    Сраный товарняк засрут тут как будто финал ЛЧ был
    ну так соскучился народ за футболом ))) до того финала еще дожить надо
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.05.2020 17:26
    +2
    Я не чекав якогось супер-матчу, але це зовсім нікуди не годиться. Набагато поганіше за ніяк.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 23.05.2020 03:59
    +1
    ZAKARPATFAN, 23.05.2020 01:50
    Пора перестать критиковать ДК за их плохую игру, ведь руководство, тренер и селекция, подбор игроков не дают никаких предпосылок к иному, положительном результату. Так что толку от критики. Уже 20 лет критикует но Суркис не слышыт нашы стоны, плачи, просьбы. И дело здесь не только в деньгах, а и в тупости и упрямо ты Сурка, который продолжает лепить команду по записках Лобана и верит что тренер должен быть из братства динамоевангелистов, селекционная служба должна состоять из кумов, сватов, знакомых, а легионеры должны заиграть с первой же игры, а если нет, то в аренду.
    Ко всем негараздам, сюда ещё нужно добавить ТОПОВЫЙ менеджмент:
    Виталий Сивков - Первый вице-президент
    Леонид Ашкенази - Вице-президент
    Евгений Красников - Вице-президент
    Андрей Мадзяновский - Вице-президент
    Алексей Паламарчук - Вице-президент
    Михаил Петрошенко - Вице-президент
    Алексей Семененко - Вице-президент