Динамо Київ – Рух Львів – 0:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма товариського поєдинку

Динамо Київ – Рух Львів – 0:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Київ

Товариський матч.

Динамо Київ – Рух Львів – 0:0

Динамо Київ:
Бущан (Бойко, 46) – Миколенко, Шабанов, Попов, Кендзьора (Андрієвський, 67) – Буяльський (Дуелунд, 58), Сидорчук (Беніто, 68) – Вербич (Де Пена, 58), Андрієвський (Караваєв, 46), Шепелєв (Сирота, 74) – Н. Русин (Соль,, 58).

Запасні: Кучерук, Забарний, Мащенко, Цитаїшвілі, Сухоручко, Каргбо.

Рух Львів: Мисак – Саків (Мисик, 68), Дуць, Білий (Романюк, 77), Заставний – Мартинюк (Коробенко, 74), Брікнер (Калюжний, 58) – Синиця (Ардазішвілі, 62), Бойчук (Козловський, 77), Р. Русин (Біленький, 46) – Кондраков (Кухаревич, 67).

Запасні: 

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ)

У п'ятницю, 22-го травня, відбудеться товариський поєдинок, в якому київське «Динамо» зіграє проти львівського «Руху». Матч пройде в Києві (Україна), на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 14:00.

Незабаром на українську футбольну громадськість очікує повернення розіграшу Прем'єр-ліги, так що зовсім не дивно, що загальновизнані гранди чемпіонату намагаються якомога швидше повернути собі ігровий тонус. Кабмін видав дозвіл проводити спортивні заходи зі специфічними умовами з 22-го травня, чим київське «Динамо» відразу ж скористалося, використавши цей день для проведення товариської зустрічі проти львівського «Руху». Зустріч між клубом, що веде боротьбу за місце в кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, та одним з головних претендентів на вихід в УПЛ стане першим кроком до відновлення футбольного життя в країні після карантину.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між київським «Динамо» і львівським «Рухом». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 22.05.2020 16:21
    +1
    Скільки ж клубів у Львові!! А у Києві? Одна, й ту село Ковалівка наздоганяє. Отаке настало «проХФФесійне» відношення й «результат».
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 15:44
    +1
    Trasher311987, 22.05.2020 15:39
    Хороший спарринг
    ага...
    щас Рух изловчится - затолкает на поседних минутах дурачка. будет тебе "хороший спаринг"
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 15:41
    +1
    емблема, до речі, в Руха зараз інша - нагадує нарузане манго
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.05.2020 15:39
    -2
    Хороший спарринг
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 22.05.2020 15:07
    -2
    ingvar1305, 22.05.2020 14:28
    Вибачаюсь,мало бути Рух Львів...
    Или Движение Львов.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 15:00
    +1
    Вячеслав Круссер, 22.05.2020 14:57
    Динамо конечно мёртвое,Рух по игре последнее место в УПЛ если туда попадёт рвать будут все даже Карпаты
    ну так
    18 лет его убивать - то какое оно должно быть?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 14:57
    +1
    PFCLviv, 22.05.2020 14:50
    Вацько з цигаником вже перефарбувались, вже за Рух
    а чого зразу перефарбувались?
    це називається "гібкость"
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 22.05.2020 14:57
    +4
    Динамо конечно мёртвое,Рух по игре последнее место в УПЛ если туда попадёт рвать будут все даже Карпаты
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.05.2020 14:50
    0
    Вацько з цигаником вже перефарбувались, вже за Рух
    ingvar1305
      ingvar1305, 22.05.2020 14:28
    -1
    Муґунот Уух, 22.05.2020 14:22
    в заглавии написано "Рух", в тексте статьи еще 5 раз написано "Рух". кроме того, в онлайн трансляции сказано "Рух"...
    это ж надо так ненавидеть Динамо, что напрочь терять элементарные навыки чтения
    Вибачаюсь,мало бути Рух Львів...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 14:22
    +3
    ingvar1305, 22.05.2020 14:06
    1-2 ФК Львів...
    в заглавии написано "Рух", в тексте статьи еще 5 раз написано "Рух". кроме того, в онлайн трансляции сказано "Рух"...
    это ж надо так ненавидеть Динамо, что напрочь терять элементарные навыки чтения
    Berezyak1999
      Berezyak1999, 22.05.2020 14:12
    +3
    ingvar1305, 22.05.2020 14:06
    1-2 ФК Львів...
    Це Рух грає, а не ФК Львів
    ingvar1305
      ingvar1305, 22.05.2020 14:06
    -1
    1-2 ФК Львів...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.05.2020 19:06
    -2
    Муґунот Уух, 21.05.2020 18:50
    а якщо в ними погодитися - таки "єдина команда". але запропонувати варіант: єдина, але не "Карпатизновупрогралиуфутбол", а щось на кшталт "Львів Юннайтед"
    як реагуватимуть?
    То позорище і мука, яка зараз є (Димінський Юнайтед) то я взагалі не розумію, нашо тому емігранту та команда?! Нащо мучити стадо. Ганьбити тупо місто вічними скандалами, договорняками. Дідо мозгами на старості поїхав.
    Я підтримую львівський футбол. В мене син старший вчився в Карпатах але як почали співати про хабарі, я його забрав звідти, там одна гниль працює! І таких батьків особисто знаю з десяток. І віддали в футбольні школи ПФК Львова, ДЮФШ Галичина. Дуже тішуся, що Рух будує академію і у дітей буде ще там можливість вчитись. А Димінський - ДячукСтавицький Юнайтед йде туди куди і вибрав дорогу, в прірву. До того вони йдуть вже довгі роки.
    п.с. Молодший мій підростає, теж віддам в школу але впевнений що тільки не у ту пародію під назвою ФК Сільмаш!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.05.2020 18:56
    -4
    В моєму серці місце є всім і Львову, і Руху, і Динамо К, і Прикарпаття, і Волинь....
    От недорозуміня Ска чи то Сільмаш, чи то ска Карпати... то нє... Справжніх Карпат неіснує вже давно. А зараз то взагалі ганьба, а не команда!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 21.05.2020 18:50
    +3
    PFCLviv, 21.05.2020 17:50
    Блін, вівці мінумують Бісяться, шо вівці в задниці і нема "єдине місто, єдина команда"!
    а якщо в ними погодитися - таки "єдина команда". але запропонувати варіант: єдина, але не "Карпатизновупрогралиуфутбол", а щось на кшталт "Львів Юннайтед"
    як реагуватимуть?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 21.05.2020 18:47
    +8
    PFCLviv, 21.05.2020 14:38
    Президент «Руху» Григорій Козловський у спецвипуску авторського влогу «ОБА-НА!!!» повідомив про те, що контрольні спаринги «жовто-чорних» проти грандів українського футболу «Динамо» та «Шахтаря» транслюватиме клубний YouTube-канал RUH TV. А ще Президент запустив конкурс, у якому кожен вболівальник має можливість взяти участь у розіграші ігрових футболок «Руху».
    ------------
    Молодець, Петрович !
    я трохи не зрозумів, ти з уболівальника ФК Львів перефарбувався в вболівальника ФК Рух?
    чи в великому серці є місце всім?... окрім Карпат, звичайно
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.05.2020 17:50
    -7
    Блін, вівці мінумують Бісяться, шо вівці в задниці і нема "єдине місто, єдина команда"!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.05.2020 14:38
    -5
    Президент «Руху» Григорій Козловський у спецвипуску авторського влогу «ОБА-НА!!!» повідомив про те, що контрольні спаринги «жовто-чорних» проти грандів українського футболу «Динамо» та «Шахтаря» транслюватиме клубний YouTube-канал RUH TV. А ще Президент запустив конкурс, у якому кожен вболівальник має можливість взяти участь у розіграші ігрових футболок «Руху».
    ------------
    Молодець, Петрович !
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 21.05.2020 18:47
    +8
    PFCLviv, 21.05.2020 14:38
    Президент «Руху» Григорій Козловський у спецвипуску авторського влогу «ОБА-НА!!!» повідомив про те, що контрольні спаринги «жовто-чорних» проти грандів українського футболу «Динамо» та «Шахтаря» транслюватиме клубний YouTube-канал RUH TV. А ще Президент запустив конкурс, у якому кожен вболівальник має можливість взяти участь у розіграші ігрових футболок «Руху».
    ------------
    Молодець, Петрович !
    я трохи не зрозумів, ти з уболівальника ФК Львів перефарбувався в вболівальника ФК Рух?
    чи в великому серці є місце всім?... окрім Карпат, звичайно
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 22.05.2020 14:57
    +4
    Динамо конечно мёртвое,Рух по игре последнее место в УПЛ если туда попадёт рвать будут все даже Карпаты
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 14:22
    +3
    ingvar1305, 22.05.2020 14:06
    1-2 ФК Львів...
    в заглавии написано "Рух", в тексте статьи еще 5 раз написано "Рух". кроме того, в онлайн трансляции сказано "Рух"...
    это ж надо так ненавидеть Динамо, что напрочь терять элементарные навыки чтения
    Berezyak1999
      Berezyak1999, 22.05.2020 14:12
    +3
    ingvar1305, 22.05.2020 14:06
    1-2 ФК Львів...
    Це Рух грає, а не ФК Львів
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 21.05.2020 18:50
    +3
    PFCLviv, 21.05.2020 17:50
    Блін, вівці мінумують Бісяться, шо вівці в задниці і нема "єдине місто, єдина команда"!
    а якщо в ними погодитися - таки "єдина команда". але запропонувати варіант: єдина, але не "Карпатизновупрогралиуфутбол", а щось на кшталт "Львів Юннайтед"
    як реагуватимуть?
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 22.05.2020 16:21
    +1
    Скільки ж клубів у Львові!! А у Києві? Одна, й ту село Ковалівка наздоганяє. Отаке настало «проХФФесійне» відношення й «результат».
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 15:44
    +1
    Trasher311987, 22.05.2020 15:39
    Хороший спарринг
    ага...
    щас Рух изловчится - затолкает на поседних минутах дурачка. будет тебе "хороший спаринг"
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 15:41
    +1
    емблема, до речі, в Руха зараз інша - нагадує нарузане манго
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 15:00
    +1
    Вячеслав Круссер, 22.05.2020 14:57
    Динамо конечно мёртвое,Рух по игре последнее место в УПЛ если туда попадёт рвать будут все даже Карпаты
    ну так
    18 лет его убивать - то какое оно должно быть?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.05.2020 14:57
    +1
    PFCLviv, 22.05.2020 14:50
    Вацько з цигаником вже перефарбувались, вже за Рух
    а чого зразу перефарбувались?
    це називається "гібкость"
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.05.2020 14:50
    0
    Вацько з цигаником вже перефарбувались, вже за Рух