В АПЛ можуть скоротити тривалість матчів

Тайми планують зробити коротше, ніж 45 хвилин

3896
7
CNBC

Матчі англійської Прем'єр-ліги можуть бути вкорочені через пандемію коронавірусу. Про таку перспективу розповів голова асоціації професійних футболістів Англії Гордон Тейлор.

«Безпека повинна мати першорядне значення. Ми не знаємо майбутнього. Що ми дійсно знаємо, так це те, які пропозиції були внесені, які ідеї були висунуті. Це можливість мати більше замін, тайми можуть бути коротшими, ніж 45 хвилин», - сказав Тейлор.

Нагадаємо, зараз Великобританія перетворилася в один з епіцентрів пандемії коронавірусу. Країна вже вийшла на третє місце в світі за кількістю летальних випадків, і впритул наблизилася до Італії за цим показником.

Раніше повідомлялося про те, що сезон в АПЛ, який був перерваний в березні, можуть відновити 8 червня.