Гегам КАДІМЯН: «Чемпіонат Білорусі за силою схожий на український»

Екс-гравець «Карпат» і «Олімпіка» порівняв футбол у двох країнах

Гегам КАДІМЯН: «Чемпіонат Білорусі за силою схожий на український»
© ФК Німан. Гегам Кадімян

27-річний вірменський півзахисник «Німану» Гегам Кадімян поділився думкою про чемпіонат Білорусі.

«Поки мені ще складно адекватно оцінити силу турніру, адже ми ще не з усіма командами зіграли. З торішніх призерів ми зустрічалися тільки з «Шахтарем» і, що радує, змогли відібрати у них очки. Можу сказати, що чемпіонат Білорусі плюс-мінус схожий на чемпіонати України і Вірменії. Початок нинішнього турніру має, як мені здається, подобатися всім уболівальникам ліги. Подивіться на щільність в турнірній таблиці. Одна гра і ти можеш переміститися одразу на п'ять-шість позицій, як вниз, так і вгору. Абсолютно кожна команда може переграти будь-якого суперника, а лідери торішнього чемпіонату на такій короткій дистанції вже втратили багато очок. Непередбачуваність результатів тримає всіх в напрузі і це мені подобається», - сказав Кадімян.

Відзначимо, що в цьому сезоні в активі Кадімяна вже чотири м'ячі в чемпіонаті Білорусі. Після шести турів «Німан» займає 8-ме місце.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Німан

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 29.04.2020 18:33
    0
    Смотрю чемпионат Беларуси , это не то что как Украинская лига, это далеко не вторая даже лига .
    AЛВ
      AЛВ, 29.04.2020 10:41
    +2
    кадимян - арменія схожа з московією та білорусією !!!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 29.04.2020 10:17
    +5
    Я уверяю что Шахтёр Вернидуба глотнул бы от Зари Скрипника 4-5 точно!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.04.2020 09:41
    +6
    Вы серьезно, первая лига берём Рух, Металист Волынь Оболонь Авангард Ингулец вашу любую команду вынесет.
    У нас несмотря на кризис в футболе.
    Колос Умудряется 3 забить Шахтеру.
    Заря Десна Динамо Александрия Днепр у вас нет таких команд.
    osa110
      osa110, 29.04.2020 09:10
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Похож тем , что играют на футбольных полях и ворота 732х244 ? Пытался смотреть. Это что-то с чем-то. Треплется Кадымян потому, что хочет поднять свой статус. Как же - в крутом чемпионате премиум футболист. Чушь собачья.
    osa110
      osa110, 29.04.2020 09:10
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Похож тем , что играют на футбольных полях и ворота 732х244 ? Пытался смотреть. Это что-то с чем-то. Треплется Кадымян потому, что хочет поднять свой статус. Как же - в крутом чемпионате премиум футболист. Чушь собачья.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.04.2020 09:41
    +6
    Вы серьезно, первая лига берём Рух, Металист Волынь Оболонь Авангард Ингулец вашу любую команду вынесет.
    У нас несмотря на кризис в футболе.
    Колос Умудряется 3 забить Шахтеру.
    Заря Десна Динамо Александрия Днепр у вас нет таких команд.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 29.04.2020 10:17
    +5
    Я уверяю что Шахтёр Вернидуба глотнул бы от Зари Скрипника 4-5 точно!
    AЛВ
      AЛВ, 29.04.2020 10:41
    +2
    кадимян - арменія схожа з московією та білорусією !!!
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 29.04.2020 18:33
    0
    Смотрю чемпионат Беларуси , это не то что как Украинская лига, это далеко не вторая даже лига .