Євген ХАЧЕРІДІ: «Цей суддя - ганьба білоруського футболу»

Український легіонер брестського «Динамо» - про скандал в матчі проти «Вітебська»

Євген ХАЧЕРІДІ: «Цей суддя - ганьба білоруського футболу»
© ФК Динамо Брест. Євген Хачеріді

Український захисник брестського «Динамо» Євген Хачеріді прокоментував скандальний матч зі своєю участю в чемпіонаті Білорусі проти «Вітебська».
 
На 85-й хвилині гри 32-річний українець отримав червону картку, а арбітр Сергій Чистов призначив у ворота «Динамо» пенальті, після якого команда з Бреста поступилася з рахунком 0:1.
 
«Про те, що трапилося, навіть нічого говорити. Хто бачив матч, той зрозуміє, що відбувалося на полі. З початку другого тайму арбітр почав нашу команду жорстко «вбивати». Я чимало пограв, в чемпіонаті України бачив всяке, навіть в матчах дербі київського «Динамо» і «Шахтаря» такого свавілля не бачив. Але бог суддя цьому рефері.
 
Арбітр чудив постійно. Як можна п'ять разів футболіста змушувати перекидати аут?! У Білорусі є кваліфіковані судді, минулий наш матч обслуговували професіонали. А цей ... Якби я керував суддівським корпусом Федерації футболу Білорусі, вигнав би його без зволікань.
 
Кілька матчів назад, уявіть, цей суддя призначив п'ять пенальті в одному матчі! Його відсторонили. Зараз знову повернули. Всі бачили і розуміли, що відбувається. Другу жовту картку несправедливо пред'явив нашому захиснику Кікі. Він в метрі від гравця йшов в підкаті з рукою, там прибрати її було неможливо. Цей суддя - ганьба білоруського футболу», - заявив Хачеріді.
 
Нагадаємо, після матчу п'ятого туру Вищої ліги Білорусі між «Вітебськом» і брестським «Динамо» (1:0) виник конфлікт між представниками команди гостей і бригадою арбітрів. Захисник «динамівців» Хачеріді спробував вдарити головного арбітра зустрічі Чистова в підтрибунному приміщенні.
 
Спочатку повідомлялося, що брестське «Динамо» після даного інциденту розірве контракт з українцем, але пізніше ця інформація була спростована.
 
Читайте також: Хачеріді кричав судді: «Ти що твориш? Я до тебе ще доберуся»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Metaratings.by

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DKFC
      DKFC, 21.04.2020 08:40
    0
    Женя - Клоун. В двором футболе парни более дружелюбны к друг другу. В профессионалах не сдерживать себя так. Одичалый...
    temamx2727
    online
      temamx2727, 21.04.2020 02:51
    0
    slavarost, 20.04.2020 21:06
    Спочатку правила почитай. Мяч в руках воротаря, значить знаходиться у грi. Хач фолить, фол у штрафному майданчику, значить пенальтi. Не знаю, шо там чудив суддя, але в цьому конкретному випадку вiн правий на всi 100
    Та понятно что по правилам может судья и прав, но как-то тупо это смотрится, красная 100% но пеналь вообще не в тему, нужно пересматривать правила.
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 20.04.2020 21:42
    +1
    Всё правельно разобрался судья в этом эпизоде,но как же я всё таки скучаю по старому футболу.Мля!Не игроки,а какие то балерины нежные.Интересно смог бы заиграть в этот футбол Рой Кин к примеру?
    slavarost
    online
      slavarost, 20.04.2020 21:06
    0
    kvv1404, 20.04.2020 20:08
    Ну з червоною все по ділу.Питання в іншому- пенальті за що? М*яч у воротаря,епізод заграний,то в чому річ? Як на мене то пенальті лівий!!!
    Спочатку правила почитай. Мяч в руках воротаря, значить знаходиться у грi. Хач фолить, фол у штрафному майданчику, значить пенальтi. Не знаю, шо там чудив суддя, але в цьому конкретному випадку вiн правий на всi 100
    kvv1404
      kvv1404, 20.04.2020 20:08
    0
    Ну з червоною все по ділу.Питання в іншому- пенальті за що? М*яч у воротаря,епізод заграний,то в чому річ? Як на мене то пенальті лівий!!!
    ternow
      ternow, 20.04.2020 19:41
    +6
    Это ты позор...
    Nashwill
      Nashwill, 20.04.2020 19:39
    +1
    Тарасик Шевченко, 20.04.2020 18:29
    дерево ! езжай в дЫнамо куив
    педорасік,тебе не питають
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 19:13
    -1
    Ну по удалению Хача как раз вопросов нету
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 19:12
    +3
    Тарасик Шевченко, 20.04.2020 18:29
    дерево ! езжай в дЫнамо куив
    М-да видимо онлайн обучение плохо влияет на неокрепшие умны школьников
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 20.04.2020 18:52
    0
    axylinam, 20.04.2020 18:30
    Столкнулись два позора,позор украинского футбола и белорусского судейства
    KOT
      KOT, 20.04.2020 18:46
    +10
    Что же он про свой момент не заикнулся?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.04.2020 18:30
    +9
    Женя чаще смотри в зеркало. Там можно увидеть причины проблем и недовольств.
    axylinam
      axylinam, 20.04.2020 18:30
    +7
    Столкнулись два позора,позор украинского футбола и белорусского судейства
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 20.04.2020 18:30
    -4
    В чомусь він правий
    Тарасик Шевченко
      Тарасик Шевченко, 20.04.2020 18:29
    -10
    дерево ! езжай в дЫнамо куив
    KOT
      KOT, 20.04.2020 18:46
    +10
    Что же он про свой момент не заикнулся?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.04.2020 18:30
    +9
    Женя чаще смотри в зеркало. Там можно увидеть причины проблем и недовольств.
    axylinam
      axylinam, 20.04.2020 18:30
    +7
    Столкнулись два позора,позор украинского футбола и белорусского судейства
    ternow
      ternow, 20.04.2020 19:41
    +6
    Это ты позор...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 19:12
    +3
    Тарасик Шевченко, 20.04.2020 18:29
    дерево ! езжай в дЫнамо куив
    М-да видимо онлайн обучение плохо влияет на неокрепшие умны школьников
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 20.04.2020 21:42
    +1
    Всё правельно разобрался судья в этом эпизоде,но как же я всё таки скучаю по старому футболу.Мля!Не игроки,а какие то балерины нежные.Интересно смог бы заиграть в этот футбол Рой Кин к примеру?
    Nashwill
      Nashwill, 20.04.2020 19:39
    +1
    Тарасик Шевченко, 20.04.2020 18:29
    дерево ! езжай в дЫнамо куив
    педорасік,тебе не питають
    DKFC
      DKFC, 21.04.2020 08:40
    0
    Женя - Клоун. В двором футболе парни более дружелюбны к друг другу. В профессионалах не сдерживать себя так. Одичалый...
    temamx2727
    online
      temamx2727, 21.04.2020 02:51
    0
    slavarost, 20.04.2020 21:06
    Спочатку правила почитай. Мяч в руках воротаря, значить знаходиться у грi. Хач фолить, фол у штрафному майданчику, значить пенальтi. Не знаю, шо там чудив суддя, але в цьому конкретному випадку вiн правий на всi 100
    Та понятно что по правилам может судья и прав, но как-то тупо это смотрится, красная 100% но пеналь вообще не в тему, нужно пересматривать правила.
    slavarost
    online
      slavarost, 20.04.2020 21:06
    0
    kvv1404, 20.04.2020 20:08
    Ну з червоною все по ділу.Питання в іншому- пенальті за що? М*яч у воротаря,епізод заграний,то в чому річ? Як на мене то пенальті лівий!!!
    Спочатку правила почитай. Мяч в руках воротаря, значить знаходиться у грi. Хач фолить, фол у штрафному майданчику, значить пенальтi. Не знаю, шо там чудив суддя, але в цьому конкретному випадку вiн правий на всi 100
    kvv1404
      kvv1404, 20.04.2020 20:08
    0
    Ну з червоною все по ділу.Питання в іншому- пенальті за що? М*яч у воротаря,епізод заграний,то в чому річ? Як на мене то пенальті лівий!!!
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 20.04.2020 18:52
    0