ФОТО. Світоліна привітала православних з Великоднем

Українська тенісистка поділилася святковим фото

ФОТО. Світоліна привітала православних з Великоднем
© Instagram. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна привітала всіх православних з Великоднем.

«Вітаємо зі святом Великодня! Бажаю вірити і сподіватися, мріяти і жити з любов'ю в серці, цінувати своє життя і красиво розпоряджатися кожним його днем.⁣

Бажаю величезного здоров'я вам і вашим близьким. Христос Воскрес», - написала Світоліна.

 

 

ФОТО. Світоліна і Монфіс грають в шахи, неправильно розставивши фігури

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
      sand, 20.04.2020 02:19
    0
    Жгите всех, Бог узнает своих😉
    genadiy1977
      genadiy1977, 19.04.2020 21:02
    +7
    Dynamo-s-Dnepra, 19.04.2020 16:36
    Украинцы же не греко- католики, в основном. Или я что-то пропустил?
    на заході України 40-45 % віруючих визнають себе греко-католиками
    Husgvarna
      Husgvarna, 19.04.2020 17:46
    -12
    ice_Bodya, 19.04.2020 16:12
    Не бачу ніде в тексті про православних.
    До відома спорт уа - в греко-католиків також сьогодні св'ято, хоча навряд чи ви про це знаєте
    Що ти ще не бачиш? Чи тобі текст вітання на замовлення писати? Дівчина привітала зі святом всіх, що тобі не так.
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 19.04.2020 16:36
    -10
    ice_Bodya, 19.04.2020 16:12
    Не бачу ніде в тексті про православних.
    До відома спорт уа - в греко-католиків також сьогодні св'ято, хоча навряд чи ви про це знаєте
    Украинцы же не греко- католики, в основном. Или я что-то пропустил?
    ice_Bodya
      ice_Bodya, 19.04.2020 16:12
    +9
    Не бачу ніде в тексті про православних.
    До відома спорт уа - в греко-католиків також сьогодні св'ято, хоча навряд чи ви про це знаєте
    ice_Bodya
      ice_Bodya, 19.04.2020 16:12
    +9
    Не бачу ніде в тексті про православних.
    До відома спорт уа - в греко-католиків також сьогодні св'ято, хоча навряд чи ви про це знаєте
    genadiy1977
      genadiy1977, 19.04.2020 21:02
    +7
    Dynamo-s-Dnepra, 19.04.2020 16:36
    Украинцы же не греко- католики, в основном. Или я что-то пропустил?
    на заході України 40-45 % віруючих визнають себе греко-католиками
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 02:19
    0
    Жгите всех, Бог узнает своих😉