Сергій РАФАЇЛОВ: «Кадровий потенціал УАФ впав на дуже низький рівень»

Відомий функціонер розкритикував УАФ

Сергій РАФАЇЛОВ: «Кадровий потенціал УАФ впав на дуже низький рівень»
© ФК Зоря Луганськ. Сергій Рафаїлов

Колишній генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов оцінив роботу Української асоціації футболу (УАФ) під керівництвом Андрія Павелка:

«Я так скажу, з відходом Григорія Суркіса кадровий потенціал в федерації опустився на дуже низький рівень. Свої посади покинули «монстри», професіонали своєї справи. А зараз... залишилися тільки полубізнесмени.

Я ж кажу, я не розумію, чому футбольні клуби не є членами федерації. Вони не можуть брати участь в обговореннях. В основному учасниками є «свої» люди, які приїхали з регіонів країни, у яких є багато привілеїв: хороші зарплати, машини, відрядження і тд. Звичайно, такі люди будуть приймати рішення, які будуть вигідні керівництву федерації, а не українському футболу.

УАФ володіє достатніми коштами, але чому то ми ніколи не бачили звітів про те, скільки і куди пішли ці гроші? Адже виховання футболістів для збірної, будівництво стадіонів - основне навантаження цього лежить суто на футбольних клубах, а не на міських федераціях або навіть УАФ. Скажіть, у нас багато футбольних полів в країні, які побудували і доглядають за ними УАФ або муніципальні федерації футболу? Хоча можу відзначити, наприклад, Запоріжжя, чия футбольна влада дуже багато сил і грошей витратила на догляд за «Славутич-Ареною». Але це поодинокі приклади.

З боку УАФ немає ніякої допомоги футбольним клубам. Я взагалі боюся, що незабаром Прем'єр-ліга перетвориться на ДСТ «Урожай». Подібні підприємства завжди були дуже збитковими, а зараз багато хто думає про те, що окремо взятий колгосп підніме український футбол до небачених висот».

Раніше Рафаїлов заявив, що «Шахтар» робив все, щоб розвалити УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvv1404
    online
      kvv1404, 18.04.2020 19:46
    0
    Владимир Копяк, 18.04.2020 18:37
    Рафаилов просто сравнивает работу при ГМС и работу по отмыванию денег УЕФА и бюджетных денег нынешним составом УАФ. Что он неправильно сказал? Как в состав руководящих органов УАФ пополи эти функционеры? По партийной принадлежности, депутаты Порошенка, личные бизнес партнеры Павелки, безработные бывшие звезды нашего футбола, откровенные мошенники и воры, несостоявшиеся юристы и просто случайные люди с липовыми дипломами о высшем образовании. Так они и рулят ассоциацией - как можно больше урвать с футбола, а способов это сделать - тьма... Им просто не до футбола в такой ситуации, когда голова занята только одним - срубить как можно больше бабла в любой день недели. Еще хуже обстановка в региональных ассоциациях, где правят бал ставленники Павелки, бывшие депутаты блока Порошенка и друзья по воровству бюджетных денег. Алкаш Алиев знает что говорит, когда после очередной дозы громогласно заявляет, что он готов возглавить УАФ - там такие и нужны. Можно на пальцах одной руки пересчитать адекватных людей, которые работали в этой организации, начиная с 1992 года. Еще пару лет и в украинском футболе будут только Динамо, Шахтер и клубы общества Колос - мы ведь аграрная страна, не так-ли?
    Не шукай чорну кішку в темній кімнаті.Був ГСМ,набрав людей під себе.Прийшов Павелко і поставив своїх людей. І то тільки тому що ставленики ГСМ відкрито стали на бік Динамо проти ФФУ в Лозані. А взагалі дід залишившись без роботи просто почав розпускати язика.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 18.04.2020 19:33
    0
    Владимир Копяк, 18.04.2020 18:37
    Рафаилов просто сравнивает работу при ГМС и работу по отмыванию денег УЕФА и бюджетных денег нынешним составом УАФ. Что он неправильно сказал? Как в состав руководящих органов УАФ пополи эти функционеры? По партийной принадлежности, депутаты Порошенка, личные бизнес партнеры Павелки, безработные бывшие звезды нашего футбола, откровенные мошенники и воры, несостоявшиеся юристы и просто случайные люди с липовыми дипломами о высшем образовании. Так они и рулят ассоциацией - как можно больше урвать с футбола, а способов это сделать - тьма... Им просто не до футбола в такой ситуации, когда голова занята только одним - срубить как можно больше бабла в любой день недели. Еще хуже обстановка в региональных ассоциациях, где правят бал ставленники Павелки, бывшие депутаты блока Порошенка и друзья по воровству бюджетных денег. Алкаш Алиев знает что говорит, когда после очередной дозы громогласно заявляет, что он готов возглавить УАФ - там такие и нужны. Можно на пальцах одной руки пересчитать адекватных людей, которые работали в этой организации, начиная с 1992 года. Еще пару лет и в украинском футболе будут только Динамо, Шахтер и клубы общества Колос - мы ведь аграрная страна, не так-ли?
    Да все правильно говорит, только забыл что когда ГМС был у руля он лизал ахмету и кротам! Смекаешь?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 18.04.2020 18:37
    +1
    сергей богданов, 18.04.2020 17:00
    Рафа хватит лизать Суркисне, на работу тебя не возьмут
    Рафаилов просто сравнивает работу при ГМС и работу по отмыванию денег УЕФА и бюджетных денег нынешним составом УАФ. Что он неправильно сказал? Как в состав руководящих органов УАФ пополи эти функционеры? По партийной принадлежности, депутаты Порошенка, личные бизнес партнеры Павелки, безработные бывшие звезды нашего футбола, откровенные мошенники и воры, несостоявшиеся юристы и просто случайные люди с липовыми дипломами о высшем образовании. Так они и рулят ассоциацией - как можно больше урвать с футбола, а способов это сделать - тьма... Им просто не до футбола в такой ситуации, когда голова занята только одним - срубить как можно больше бабла в любой день недели. Еще хуже обстановка в региональных ассоциациях, где правят бал ставленники Павелки, бывшие депутаты блока Порошенка и друзья по воровству бюджетных денег. Алкаш Алиев знает что говорит, когда после очередной дозы громогласно заявляет, что он готов возглавить УАФ - там такие и нужны. Можно на пальцах одной руки пересчитать адекватных людей, которые работали в этой организации, начиная с 1992 года. Еще пару лет и в украинском футболе будут только Динамо, Шахтер и клубы общества Колос - мы ведь аграрная страна, не так-ли?
    сергей богданов
      сергей богданов, 18.04.2020 17:00
    -4
    Рафа хватит лизать Суркисне, на работу тебя не возьмут
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 18.04.2020 18:37
    +1
    сергей богданов, 18.04.2020 17:00
    Рафа хватит лизать Суркисне, на работу тебя не возьмут
    Рафаилов просто сравнивает работу при ГМС и работу по отмыванию денег УЕФА и бюджетных денег нынешним составом УАФ. Что он неправильно сказал? Как в состав руководящих органов УАФ пополи эти функционеры? По партийной принадлежности, депутаты Порошенка, личные бизнес партнеры Павелки, безработные бывшие звезды нашего футбола, откровенные мошенники и воры, несостоявшиеся юристы и просто случайные люди с липовыми дипломами о высшем образовании. Так они и рулят ассоциацией - как можно больше урвать с футбола, а способов это сделать - тьма... Им просто не до футбола в такой ситуации, когда голова занята только одним - срубить как можно больше бабла в любой день недели. Еще хуже обстановка в региональных ассоциациях, где правят бал ставленники Павелки, бывшие депутаты блока Порошенка и друзья по воровству бюджетных денег. Алкаш Алиев знает что говорит, когда после очередной дозы громогласно заявляет, что он готов возглавить УАФ - там такие и нужны. Можно на пальцах одной руки пересчитать адекватных людей, которые работали в этой организации, начиная с 1992 года. Еще пару лет и в украинском футболе будут только Динамо, Шахтер и клубы общества Колос - мы ведь аграрная страна, не так-ли?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 18.04.2020 19:46
    0
    Владимир Копяк, 18.04.2020 18:37
    Рафаилов просто сравнивает работу при ГМС и работу по отмыванию денег УЕФА и бюджетных денег нынешним составом УАФ. Что он неправильно сказал? Как в состав руководящих органов УАФ пополи эти функционеры? По партийной принадлежности, депутаты Порошенка, личные бизнес партнеры Павелки, безработные бывшие звезды нашего футбола, откровенные мошенники и воры, несостоявшиеся юристы и просто случайные люди с липовыми дипломами о высшем образовании. Так они и рулят ассоциацией - как можно больше урвать с футбола, а способов это сделать - тьма... Им просто не до футбола в такой ситуации, когда голова занята только одним - срубить как можно больше бабла в любой день недели. Еще хуже обстановка в региональных ассоциациях, где правят бал ставленники Павелки, бывшие депутаты блока Порошенка и друзья по воровству бюджетных денег. Алкаш Алиев знает что говорит, когда после очередной дозы громогласно заявляет, что он готов возглавить УАФ - там такие и нужны. Можно на пальцах одной руки пересчитать адекватных людей, которые работали в этой организации, начиная с 1992 года. Еще пару лет и в украинском футболе будут только Динамо, Шахтер и клубы общества Колос - мы ведь аграрная страна, не так-ли?
    Не шукай чорну кішку в темній кімнаті.Був ГСМ,набрав людей під себе.Прийшов Павелко і поставив своїх людей. І то тільки тому що ставленики ГСМ відкрито стали на бік Динамо проти ФФУ в Лозані. А взагалі дід залишившись без роботи просто почав розпускати язика.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 18.04.2020 19:33
    0
    Владимир Копяк, 18.04.2020 18:37
    Рафаилов просто сравнивает работу при ГМС и работу по отмыванию денег УЕФА и бюджетных денег нынешним составом УАФ. Что он неправильно сказал? Как в состав руководящих органов УАФ пополи эти функционеры? По партийной принадлежности, депутаты Порошенка, личные бизнес партнеры Павелки, безработные бывшие звезды нашего футбола, откровенные мошенники и воры, несостоявшиеся юристы и просто случайные люди с липовыми дипломами о высшем образовании. Так они и рулят ассоциацией - как можно больше урвать с футбола, а способов это сделать - тьма... Им просто не до футбола в такой ситуации, когда голова занята только одним - срубить как можно больше бабла в любой день недели. Еще хуже обстановка в региональных ассоциациях, где правят бал ставленники Павелки, бывшие депутаты блока Порошенка и друзья по воровству бюджетных денег. Алкаш Алиев знает что говорит, когда после очередной дозы громогласно заявляет, что он готов возглавить УАФ - там такие и нужны. Можно на пальцах одной руки пересчитать адекватных людей, которые работали в этой организации, начиная с 1992 года. Еще пару лет и в украинском футболе будут только Динамо, Шахтер и клубы общества Колос - мы ведь аграрная страна, не так-ли?
    Да все правильно говорит, только забыл что когда ГМС был у руля он лизал ахмету и кротам! Смекаешь?