Зеленський призначив президентські стипендії спортсменам та тренерам

Володимир Зеленський підписав указ про призначення президентських стипендій

Зеленський призначив президентські стипендії спортсменам та тренерам
© ukrinform.ru. Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення президентських стипендій видатним спортсменам та їх тренерам, а також перспективним юніорам. Відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента України.

За перші місця на чемпіонатах світу спортсмени (Беленюк, Харлан, Білодід) отримають стипендію в розмірі 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Їх тренери отримають по 6,5 прожиткових мінімумів.

За другі місця на чемпіонатах світу спортсмени (Абраменко, Бех-Романчук, Герей, Магучіх, Нікішин, Рейзлін, Романчук, Свічкар) отримають стипендію в розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Їх тренери отримають по 4,8 прожиткових мінімуми.

За треті місця на чемпіонатах світу спортсмени отримають стипендію в розмірі 11 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Їх тренери отримають по 4,5 прожиткових мінімуми.

За перше місце на чемпіонатах Європи спортсмени отримають стипендію в розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, за друге - 8, за третє - 7. Також стипендії отримають їх тренери.

Крім того, Зеленський призначив стипендії молодим і перспективним спортсменам, а також їхнім тренерам за призові місця на чемпіонатах світу та Європи. Серед них - біатлоністка Катерина Бех, тенісистка Дарина Снігур та гімнаст Назар Чепурний.

Повний список спортсменів, які отримають стипендії, можна подивитися тут.

Прожитковий мінімум в Україні з січня 2020 року становить 2027 гривень. Відзначимо, що раніше Верховна Рада України скоротила фінансування спорту на 2,3 мільярда гривень.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності