Рустам ХУДЖАМОВ: «Ахметов не має відношення до Маріуполя»

Український голкіпер розповів, хто фінансує маріупольський клуб

Рустам ХУДЖАМОВ: «Ахметов не має відношення до Маріуполя»
© ФК Маріуполь. Рустам Худжамов

37-річний колишній воротар «Маріуполя» Рустам Худжамов вважає, що президент «Шахтаря» Рінат Ахметов не фінансує маріупольський клуб.

- Розумію, щоб щось змінилося, повинна запрацювати академія своя. Щоб вона запрацювала, потрібні фінансові вливання. І тоді, років через п'ять, з'являться свої вихованці, які зможуть грати і представляти саме Маріуполь як маріупольці. А поки так — це зробити буде дуже важко.

- «Маріуполь» фінансується з боку Ріната Ахметова?
- Ні.

- Ахметов не має відношення до «Маріуполя»?
- Не має. Клуб фінансує Тарік Махмуд Чаудрі, якщо я правильно запам'ятав прізвище.

- А чому ніхто взагалі не говорить про власника? Чому він не доносить позицію клубу?
- Ми ж не можемо зателефонувати президенту і запитати...

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трендец

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Fangold
      Fangold, 13.04.2020 02:12
    0
    Тарік Махмуд Чаудрі - це прислуга в французькому будинку Ахметова, нещодавно він втік, його бачили в Парижі, кажуть зараз бомжує, заррбляє 2000 евро на місяць, назад не хоче, свобода дорожче
    dgurkis
    online
      dgurkis, 13.04.2020 00:47
    0
    Виктор Иванов, 12.04.2020 14:44
    Вот про Усика совы поняли, а это им как кирпич вместо хлеба
    Мы хоть и зашорены нашим зомбиТВ, но не такие тупые.. Мы этого троля сразу раскусили!
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 12.04.2020 23:01
    +4
    Сказочный дол@айоб...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 12.04.2020 21:49
    0
    Рустик стебется над всеми, а мы хаваем этот пирог! Он вам еще про Тимоху патриота расскажет и про Мармазова: слухайте!
    Sentinel
      Sentinel, 12.04.2020 21:44
    +1
    Президентом ФК «Мариуполь» стал гражданин Пакистана Тарик Махмуд Чаудри - выпускник мариупольского вуза, человек, который много лет жил в приазовском городе и финансировал клуб после смерти Владимира Бойко.
    ***
    Суука, это анекдот про то, что в Мариуполе есть вузы?
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 12.04.2020 21:41
    +3
    Интервью писалось 1 апреля
    mist76
      mist76, 12.04.2020 16:07
    +6
    Рассмешил... Не имеет отношения?)
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 15:32
    +7
    Виктор Иванов, 12.04.2020 14:44
    Вот про Усика совы поняли, а это им как кирпич вместо хлеба
    Чувак не хоче о6сирати клуб, який йому платив гроші... А якщо ти вважаєш, що Марік не має відношення до ШД - твоє право... Не всі ж бачать очевидне: хтось сприймає дійсність, а хтось живе спогадами про хліб по 16 коп...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.04.2020 14:44
    -11
    Вот про Усика совы поняли, а это им как кирпич вместо хлеба
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 14:14
    +9
    Forever_young_13, 12.04.2020 13:44
    Сейчас шубные шавки начнут скулить , что Тарик Махмуд Чаудри - это псевдоним Рината
    скорее настоящее имя, ринатке идет
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 12.04.2020 13:44
    -6
    Сейчас шубные шавки начнут скулить , что Тарик Махмуд Чаудри - это псевдоним Рината
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 14:14
    +9
    Forever_young_13, 12.04.2020 13:44
    Сейчас шубные шавки начнут скулить , что Тарик Махмуд Чаудри - это псевдоним Рината
    скорее настоящее имя, ринатке идет
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 15:32
    +7
    Виктор Иванов, 12.04.2020 14:44
    Вот про Усика совы поняли, а это им как кирпич вместо хлеба
    Чувак не хоче о6сирати клуб, який йому платив гроші... А якщо ти вважаєш, що Марік не має відношення до ШД - твоє право... Не всі ж бачать очевидне: хтось сприймає дійсність, а хтось живе спогадами про хліб по 16 коп...
    mist76
      mist76, 12.04.2020 16:07
    +6
    Рассмешил... Не имеет отношения?)
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 12.04.2020 23:01
    +4
    Сказочный дол@айоб...
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 12.04.2020 21:41
    +3
    Интервью писалось 1 апреля
    Sentinel
      Sentinel, 12.04.2020 21:44
    +1
    Президентом ФК «Мариуполь» стал гражданин Пакистана Тарик Махмуд Чаудри - выпускник мариупольского вуза, человек, который много лет жил в приазовском городе и финансировал клуб после смерти Владимира Бойко.
    ***
    Суука, это анекдот про то, что в Мариуполе есть вузы?
    Fangold
      Fangold, 13.04.2020 02:12
    0
    Тарік Махмуд Чаудрі - це прислуга в французькому будинку Ахметова, нещодавно він втік, його бачили в Парижі, кажуть зараз бомжує, заррбляє 2000 евро на місяць, назад не хоче, свобода дорожче
    dgurkis
    online
      dgurkis, 13.04.2020 00:47
    0
    Виктор Иванов, 12.04.2020 14:44
    Вот про Усика совы поняли, а это им как кирпич вместо хлеба
    Мы хоть и зашорены нашим зомбиТВ, но не такие тупые.. Мы этого троля сразу раскусили!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 12.04.2020 21:49
    0
    Рустик стебется над всеми, а мы хаваем этот пирог! Он вам еще про Тимоху патриота расскажет и про Мармазова: слухайте!