ВІДЕО. Мілевський зробив шикарний асист в один дотик у матчі з Шахтарем

35-річний українець відзначився результативною передачею в матчі Кубка Білорусі

ВІДЕО. Мілевський зробив шикарний асист в один дотик у матчі з Шахтарем
© Футбол 1/2/3. Артем Мілевський

Колишній форвард збірної України Артем Мілевський зробив шикарний асист у першому матчі 1/2 фіналу Кубка Білорусі проти солігорського «Шахтаря» (2:0), головним тренером якого є український фахівець Юрій Вернидуб.

На 13-й хвилині зустрічі 35-річний українець після закидання одним дотиком вивів Павла Савицького на побачення з воротарем, і той реалізував вихід один на один.

Нагадаємо, ще один українець Олександр Нойок відзначився в цьому матчі голом. Матч-відповідь запланований на 29 квітня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
      andre_lui, 09.04.2020 11:01
    0
    По поводу Вернидуба, то нужно время. Так быстро только кошки...
    fifadinamo
      fifadinamo, 09.04.2020 10:08
    0
    Миля мужик и доказывает делом. Кроты должны Суркису памятник поставить. Вернидуб, это просто не тема.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 09.04.2020 10:00
    +2
    Нуу, мастерство не пропьешь!)
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 09.04.2020 09:52
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Leo Leo, 09.04.2020 09:45
    Вот и весь уровень Вернидуба! А шуму то было..
    проиграть действующему чемпиону в чем проблема?
    при чем тут уровень?
    Leo Leo
      Leo Leo, 09.04.2020 09:45
    -2
    Вот и весь уровень Вернидуба! А шуму то было..
    Макс Про
      Макс Про, 09.04.2020 02:42
    +1
    И в первом голе закрыл вратарю момент удара Нойка)
    J0e777
      J0e777, 08.04.2020 22:28
    +3
    Привык Миля драть кротов
    shevsen
      shevsen, 08.04.2020 22:08
    +3
    Вернидуб сдулся...
    lizerginnn
      lizerginnn, 08.04.2020 22:01
    +6
    Неплохо однако.
    lizerginnn
      lizerginnn, 08.04.2020 22:01
    +6
    Неплохо однако.
    J0e777
      J0e777, 08.04.2020 22:28
    +3
    Привык Миля драть кротов
    shevsen
      shevsen, 08.04.2020 22:08
    +3
    Вернидуб сдулся...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 09.04.2020 10:00
    +2
    Нуу, мастерство не пропьешь!)
    Макс Про
      Макс Про, 09.04.2020 02:42
    +1
    И в первом голе закрыл вратарю момент удара Нойка)
    andre_lui
    online
      andre_lui, 09.04.2020 11:01
    0
    По поводу Вернидуба, то нужно время. Так быстро только кошки...
    fifadinamo
      fifadinamo, 09.04.2020 10:08
    0
    Миля мужик и доказывает делом. Кроты должны Суркису памятник поставить. Вернидуб, это просто не тема.