Федерація футболу Білорусі: «УЄФА і ФІФА на нас не тиснуть через чемпіонат»

Поки що в Білорусі мають намір і далі продовжувати чемпіонат

Федерація футболу Білорусі: «УЄФА і ФІФА на нас не тиснуть через чемпіонат»
© abff.by

Раніше повідомлялося, що УЄФА тисне на Федерацію футболу Білорусі, яка єдина в Європі продовжує чемпіонат, незважаючи на пандемію коронавірусу.

 

У Федерації це заперечують.

 

«Критичної ситуації немає, тому ми продовжуємо чемпіонат. До другого туру закупили 500 літрів антисептика, розвезли по стадіонах. Найголовніше, щоб люди самі розуміли. Мили руки, частіше антисептиком користувалися. Не чхали, хворими не йшли на стадіон».

«Ніхто на нас не тисне, ні УЄФА, ні ФІФА. Ми самі приймаємо рішення. Ми не говоримо, що будемо грати повністю чемпіонат».

«Якщо буде якась критична ситуація, тоді зупинимо турнір», - сказав голова БФФ Володимир Базанов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Пресбол

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
      dgurkis, 01.04.2020 09:02
    -3
    Ось взірець суспільства! Інші абасралися! А від абсьору стрімку снижується імунітет нації і вірус одразу б'є під гоплик!
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 01.04.2020 08:46
    0
    zac1310, 01.04.2020 08:12
    правильная позиция. По-крайней мере, на словах.
    и что правильного? что остановят чемп когда будет критическая ситуация? так тогда уже поздно останавливать будет
    denzellezned
      denzellezned, 01.04.2020 08:25
    +2
    Мені цікаво, невже футбол для Білорусів важливіше життя людей? Тимпаче будемо відверті, в них такій рівень футболу що навіть без пандемії на стадіон не має сенсу йти.
    zac1310
    online
      zac1310, 01.04.2020 08:12
    -1
    правильная позиция. По-крайней мере, на словах.
    Sentinel
      Sentinel, 01.04.2020 01:05
    +4
    А с чего они будут давить? Была бы их воля, они и ЛЧ с ЛЕ и ЧЕ никуда бы не переносили. Правительства стран на них наехали, вот им и пришлось.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 01.04.2020 01:05
    +4
    А с чего они будут давить? Была бы их воля, они и ЛЧ с ЛЕ и ЧЕ никуда бы не переносили. Правительства стран на них наехали, вот им и пришлось.
    denzellezned
      denzellezned, 01.04.2020 08:25
    +2
    Мені цікаво, невже футбол для Білорусів важливіше життя людей? Тимпаче будемо відверті, в них такій рівень футболу що навіть без пандемії на стадіон не має сенсу йти.
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 01.04.2020 08:46
    0
    zac1310, 01.04.2020 08:12
    правильная позиция. По-крайней мере, на словах.
    и что правильного? что остановят чемп когда будет критическая ситуация? так тогда уже поздно останавливать будет