Тарас СТЕПАНЕНКО: «Мій улюблений гравець Динамо пішов до Туреччини»

Хавбек «Шахтаря» відповів на питання жартом

Тарас СТЕПАНЕНКО: «Мій улюблений гравець Динамо пішов до Туреччини»
© ffu.ua

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко в Інстаграмі відповів на питання про те, хто є його улюбленим гравцем в «Динамо»:

«Мій улюблений гравець «Динамо» пішов до Туреччини. На жаль, його зараз немає в команді».

Взимку в турецький «Різеспор» перейшов Денис Гармаш, за цей же клуб виступає ще один екс-динамівець, Микола Морозюк. Ще один гравець «Динамо», Жерсон Родрігеш, виступає на правах оренди за «Анкарагюджю».

Раніше повідомлялося про те, що «Динамо» могло підписати Степаненка, коли йому було 18 років.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(39 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 28.03.2020 22:20
    -2
    Сергей Иванамофф, 28.03.2020 17:53
    Что этот тупой костолом тут делает? Нашли у чего брать интервью. Криз жанра?
    самоизолируйся... месяца на два
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 28.03.2020 22:19
    0
    nicksaf, 27.03.2020 15:44
    А тебя никто не купит, дуже грубый игрок, так и закончишь в ШД.
    даа... но он закончит на островах с сигарой, а ты на лавочке возле подъезда с такими же пердунами
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 28.03.2020 17:53
    0
    Что этот тупой костолом тут делает? Нашли у чего брать интервью. Криз жанра?
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 28.03.2020 15:03
    0
    Два костоломи. Одного продали, ще один залишився. Степаненко тепер деревяшка без конкуренції в упл.
    grifon
    online
      grifon, 27.03.2020 19:27
    -3
    під час карантину опитування проводив?
    Ukraine
      Ukraine, 27.03.2020 19:25
    -7
    Открою секрет
    В ДК нет любимых игроков для всей страны
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 27.03.2020 19:01
    +4
    rosti79, 27.03.2020 15:49
    Киргиза в Англию сватали. И вообще он в последнее время заметно прибавил. Чуть ли не лучший защитник а Украине.
    Вообще то он опорник,а так с остальным согласен.
    KREKER
      KREKER, 27.03.2020 16:16
    +6
    А Віда Домагой????
    rosti79
      rosti79, 27.03.2020 15:49
    +1
    Киргиза в Англию сватали. И вообще он в последнее время заметно прибавил. Чуть ли не лучший защитник а Украине.
    nicksaf
      nicksaf, 27.03.2020 15:44
    -13
    А тебя никто не купит, дуже грубый игрок, так и закончишь в ШД.
    nicksaf
      nicksaf, 27.03.2020 15:43
    -3
    За что ж ты его по ногам бил ?
    ChevChelios
      ChevChelios, 27.03.2020 15:27
    +2
    троль)
    KREKER
      KREKER, 27.03.2020 16:16
    +6
    А Віда Домагой????
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 27.03.2020 19:01
    +4
    rosti79, 27.03.2020 15:49
    Киргиза в Англию сватали. И вообще он в последнее время заметно прибавил. Чуть ли не лучший защитник а Украине.
    Вообще то он опорник,а так с остальным согласен.
    ChevChelios
      ChevChelios, 27.03.2020 15:27
    +2
    троль)
    rosti79
    online
      rosti79, 27.03.2020 15:49
    +1
    Киргиза в Англию сватали. И вообще он в последнее время заметно прибавил. Чуть ли не лучший защитник а Украине.
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 28.03.2020 22:19
    0
    nicksaf, 27.03.2020 15:44
    А тебя никто не купит, дуже грубый игрок, так и закончишь в ШД.
    даа... но он закончит на островах с сигарой, а ты на лавочке возле подъезда с такими же пердунами
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 28.03.2020 17:53
    0
    Что этот тупой костолом тут делает? Нашли у чего брать интервью. Криз жанра?
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 28.03.2020 15:03
    0
    Два костоломи. Одного продали, ще один залишився. Степаненко тепер деревяшка без конкуренції в упл.