Президент МОК: «Олімпіада - не футбольний матч. Так просто не перенести»

Керівництво зберігає надію провести Ігри

Президент МОК: «Олімпіада - не футбольний матч. Так просто не перенести»
© Skysports.com

Після перенесення Євро-2020 на наступний рік під питанням залишається Олімпіада, яка повинна початися в липні, проте може бути перенесена або зовсім скасована.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах вказує на складність таких рішень.

«Олімпійські Ігри - це не футбольний матч, так просто перенести на наступну суботу не вийде. Ігри - дуже складний спортивний захід, і потрібно з розумом підходити до всіх рішень».

«Повне скасування Олімпіади - це найменш чесне рішення. Це знищить мрію 11 тисяч спортсменів», - вважає Бах.

Раніше не виключалося, що через пандемію коронавірусу Олімпіаду перенесуть на літо 2021 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 23.03.2020 00:58
    +1
    Конечно, так просто не будет. Ведь это уничтожит мечту не только 11 тысяч спортсменов, но и нашу мечту о больших бабках. П.С. На фото типичный хапуга.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 22.03.2020 22:27
    0
    MetalKH, 22.03.2020 17:33
    ЧЕ по футболу по сравнению с Олимпиадой - это пшик. Тем более Летней Олимпиадой.
    почему? в чем разница?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 22.03.2020 20:15
    0
    digsum, 22.03.2020 17:40
    Как они собираются проводить Олимпиаду, если полноценно никто не может тренироваться? Тут элементарно из страны выехать уже невыполнимая задача. Правительства стран должны будут организовывать рейсы в Японию для персонала и спортсменов. Ни одна страна кроме Беларуси на такие бессмысленные растраты средств и сил не пойдет.
    Вони просто старі тормоза придуркуваті....
    Yanykovich
      Yanykovich, 22.03.2020 19:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Вова Чертрогатый, 22.03.2020 17:19
    сравнил хер с пальцем... вон евро перенесли, а это тот же масштаб что и олимпиада...
    Придурок выпали с окна
    digsum
      digsum, 22.03.2020 17:40
    0
    Как они собираются проводить Олимпиаду, если полноценно никто не может тренироваться? Тут элементарно из страны выехать уже невыполнимая задача. Правительства стран должны будут организовывать рейсы в Японию для персонала и спортсменов. Ни одна страна кроме Беларуси на такие бессмысленные растраты средств и сил не пойдет.
    MetalKH
      MetalKH, 22.03.2020 17:33
    +2
    Вова Чертрогатый, 22.03.2020 17:19
    сравнил хер с пальцем... вон евро перенесли, а это тот же масштаб что и олимпиада...
    ЧЕ по футболу по сравнению с Олимпиадой - это пшик. Тем более Летней Олимпиадой.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 22.03.2020 17:19
    0
    сравнил хер с пальцем... вон евро перенесли, а это тот же масштаб что и олимпиада...
    MetalKH
      MetalKH, 22.03.2020 17:33
    +2
    Вова Чертрогатый, 22.03.2020 17:19
    сравнил хер с пальцем... вон евро перенесли, а это тот же масштаб что и олимпиада...
    ЧЕ по футболу по сравнению с Олимпиадой - это пшик. Тем более Летней Олимпиадой.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 23.03.2020 00:58
    +1
    Конечно, так просто не будет. Ведь это уничтожит мечту не только 11 тысяч спортсменов, но и нашу мечту о больших бабках. П.С. На фото типичный хапуга.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 22.03.2020 22:27
    0
    MetalKH, 22.03.2020 17:33
    ЧЕ по футболу по сравнению с Олимпиадой - это пшик. Тем более Летней Олимпиадой.
    почему? в чем разница?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 22.03.2020 20:15
    0
    digsum, 22.03.2020 17:40
    Как они собираются проводить Олимпиаду, если полноценно никто не может тренироваться? Тут элементарно из страны выехать уже невыполнимая задача. Правительства стран должны будут организовывать рейсы в Японию для персонала и спортсменов. Ни одна страна кроме Беларуси на такие бессмысленные растраты средств и сил не пойдет.
    Вони просто старі тормоза придуркуваті....
    Yanykovich
      Yanykovich, 22.03.2020 19:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Вова Чертрогатый, 22.03.2020 17:19
    сравнил хер с пальцем... вон евро перенесли, а это тот же масштаб что и олимпиада...
    Придурок выпали с окна
    digsum
      digsum, 22.03.2020 17:40
    0
    Как они собираются проводить Олимпиаду, если полноценно никто не может тренироваться? Тут элементарно из страны выехать уже невыполнимая задача. Правительства стран должны будут организовывать рейсы в Японию для персонала и спортсменов. Ни одна страна кроме Беларуси на такие бессмысленные растраты средств и сил не пойдет.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 22.03.2020 17:19
    0
    сравнил хер с пальцем... вон евро перенесли, а это тот же масштаб что и олимпиада...