0

Володимир ШАРАН: «Вирішили зробити дуже серйозну ротацію»

Головний тренер «Олександрії» прокоментував перемогу над «Колосом»

ФК Олександрія

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував перемогу своїх підопічних в матчі проти «Колоса» (4:2).

«Після кубкового поєдинку ми побачили, що психологічний і фізичний стан гравців не на належному рівні. Тому вирішили зробити дуже серйозну ротацію. Хотіли зробити ще більшу ротацію, але потім вирішили, що Дубра, Лучкевич і Гречишкін повинні грати. В першому таймі ми зіграли не так, як хотілося б, тому що не вистачало деяких гравців, які б підсилили нашу гру. Саме головне, що ми зрівняли рахунок, хоча могли програвати і 0:2 після першого тайму. Це додало нам впевненості, ми провели дуже хороший другий тайм і досягли перемоги.

Вдячний нашим уболівальникам, ми їх чули. Це здорово, бо думали, що буде тиша. Думаю, другий тайм у нашому виконанні сподобався всім: і нашому президенту, і уболівальникам, які дивилися матч по телевізору».

(9)

У Челсі ухвалено рішення про майбутнє Мудрика
Футбол | 24 квітня 2024, 19:01 3

«Пенсіонери» розставили пріоритети щодо українця

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися