МАРКІНЬОС: «Навіть опинившись припертими до стінки, показали, чого варті»

Хавбек парижан – про вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів

959
2
УЄФА. Маркіньос

Капітан французького ПСЖ Маркіньос прокоментував перемогу над дортмундською «Боруссією» (2:0) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Цей результат вивів парижан в чвертьфінал турніру.

«Ми показали свій характер. Діяли впевнено і забили два голи. Треба продовжити в тому ж дусі в наступних матчах. Треба зберегти цей запал. Навіть опинившись припертими до стінки, ми показали, чого варті. У нас є стрижень, і нам треба зберегти свій високий рівень», - сказав Маркіньос.