12.03.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Десна – Ворскла - 0:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 1/4 фіналу Кубка України

Десна – Ворскла - 0:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Ворскла

У четвер, 12-го березня, відбудеться поєдинок чвертьфіналу Кубка України, в якому чернігівська «Десна» битиметься з полтавською «Ворсклою». Матч пройде в Чернігові, на поле стадіону ім. Ю. Гагаріна, початок о 19:00.

Майбутня гра стане першим поєдинком, у якому два клуби-учасники Української Прем'єр-ліги зустрінуться в новонабутому для себе статусі приналежності до двох різних «шісток» команд турнірної таблиці. І все це буде подано в контексті протистояння в рамках національного Кубка, один матч у рамках якого може серйозно змінити заключну частину сезону для обох сторін. «Десна» двічі перемагала в цьому сезоні «Ворсклу», так що підопічні Юрія Максимова приїхали в Чернігів за реваншем.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Десною» та «Ворсклою». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.03.2020 21:21
    -1
    BekXan, 12.03.2020 21:03
    И что Минай?Раскатают и не заметят. Не думал что Десну щас в таком тараном варианте можна пройти.
    О, нащёл, что посоветоват: главное, не улыбайся никогда.
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 12.03.2020 21:21
    -1
    BekXan, 12.03.2020 21:03
    И что Минай?Раскатают и не заметят. Не думал что Десну щас в таком тараном варианте можна пройти.
    А что Десна? средняя украинская команда, уровня 2-12 места, просто в этом году немного больше везло... я вот в Ворсклу верил, и спорт.юа в прогнозе верил... хотя там в коментах "суперспецы" много критиковали... но и где они теперь.
    BekXan
      BekXan, 12.03.2020 21:03
    0
    Саша Яковенко, 12.03.2020 20:56
    почекайте, ще ж є Минай.
    И что Минай?Раскатают и не заметят. Не думал что Десну щас в таком тараном варианте можна пройти.
    polesse2000
      polesse2000, 12.03.2020 21:02
    -1
    Опача, обосралась Десна слишком рано возомнили себя ХРАНДОМ
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.03.2020 20:56
    -1
    Alex__Romanov, 12.03.2020 20:47
    ДК можно поздравлять с победой в кубке?
    почекайте, ще ж є Минай.
    Alex__Romanov
      Alex__Romanov, 12.03.2020 20:47
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    ДК можно поздравлять с победой в кубке?
    BekXan
      BekXan, 12.03.2020 19:32
    0
    Вот вам и VAR был чистый пенальти рука на весу и не прижатая а судья даже не стал вникать.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.03.2020 19:05
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава стадиону Гагарина!
    BekXan
      BekXan, 12.03.2020 21:03
    0
    Саша Яковенко, 12.03.2020 20:56
    почекайте, ще ж є Минай.
    И что Минай?Раскатают и не заметят. Не думал что Десну щас в таком тараном варианте можна пройти.
    BekXan
      BekXan, 12.03.2020 19:32
    0
    Вот вам и VAR был чистый пенальти рука на весу и не прижатая а судья даже не стал вникать.