11.03.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Олександрія. Прогноз і анонс на матч 1/4 фіналу Кубка України

Центральне протистояння кубкових чвертьфіналів

Динамо – Олександрія. Прогноз і анонс на матч 1/4 фіналу Кубка України
© ФК Олександрія

У середу і четвер в Україні заплановані чвертьфінальні матчі Кубка України. Якщо Кабінет Міністрів України на найближчому засіданні (вранці в середу) не прийме рішення про заборону на проведення масових заходів в Україні в зв'язку з поширенням коронавіруса, центральним поєдинком безумовно буде зустріч в Києві. У суботу «Динамо» і «Олександрія» зіграли в рамках чемпіонату, а в середу на НСК «Олімпійський» розіграють путівку в півфінал Кубка України.

Виїзд в Олександрію традиційно не був простим для «Динамо». Незважаючи на те, що практично весь другий тайм підопічні Олексія Михайличенка мали на одного гравця більше, «Олександрія» створила чимало проблем біля воріт гостей. І тільки третій м'яч, забитий Миколенком за п'ять хвилин до закінчення основного часу, зняв напругу в матчі.

«Динамо» завершило першу частину сезону на другому місці, але мова про боротьбу за перше вже давно не йде. Головне завдання киян на залишок сезону - зберегти за собою друге місце і виграти Кубок України. Це не врятує провальний сезон, адже гри як не було при Хацкевичу, так і немає при Михайличенку, але, принаймні, трохи його скрасить і дозволить стартувати в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Головного суперника - донецький «Шахтар», який володів Кубком України останні чотири роки, команда Михайличенка вибила на попередній стадії, а це значить, що шлях до трофею відкритий. Але не все так однозначно. Для нинішнього «Динамо» так точно. Та й суперник у чвертьфіналі - «Олександрія» - не з тих, хто готовий без бою пропустити фаворита в півфінал. Команда Шарана тричі протистояла «Динамо» в рамках Кубка України - і жодного разу не програла в основний час. А в сезоні 2015/16 «Олександрія» і зовсім створила сенсацію, вибивши «Динамо» з чвертьфіналу за підсумками двухраундового протистояння. Зігравши внічию 1:1 у Києві, в матчі-відповіді підопічні Шарана здобули мінімальну перемогу і вперше в історії вийшли до чвертьфіналу, де їх зупинив «Шахтар». Через два роки «Олександрія» була за крок від того, щоб повторити свій успіх. Переможець в 1/8 фіналу визначався в одному матчі, який проходив в Олександрії. Основний час суперники завершили внічию 1:1, а в додатковий «Динамо» все-таки дотиснуло суперника.

Після гри чемпіонату наставник «Олександрії» Володимир Шаран нарікав на непослідовність дій арбітра. На цей раз на матчі працюватиме ВАР, тому будемо сподіватися, що, як мінімум, з послідовністю прийняття рішень проблем точно не буде. У Києві Шаран не зможе розраховувати на Довгого, який не зіграє через дискваліфікацію. У той же час наставник олександрійців сподівається на допомогу Мірошниченка, Банади і Мишенка, які з різних причин пропускали матч чемпіонату.

У «Динамо» в основну групу повернувся Циганков. Лідер атак киян, який пропустив практично всі зимові збори, не грав в Олександрії, але вже в понеділок займався в загальній групі. А ось інший півзахисник - Шапаренко - під питанням через застуду. Зате точно зможе зіграти Шепелєв, який був вилучений у матчі з «Шахтарем». «Динамо» звернулося із запитом до УАФ на предмет того, чи може він зіграти і отримало відповідь на ім'я Ігоря Суркіса: Шепелев відбув дискваліфікацію в матчах чемпіонату.

Перед грою з табору обох команд доносяться істини, які свого часу озвучував ще Володимир Бессонов. Кубок України - це зовсім інший турнір, тому навряд чи матч на НСК «Олімпійський» буде схожим на зустріч в Олександрії. Безумовно, «Динамо» фаворит, але в окремо взятому матчі «Олександрія» може налаштуватися і дати бій.

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Шабанов, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелев, Вербич, Дуелунд, Циганков, Соль.

«Олександрія»: Паньків, Мірошниченко, Бухал, Дубра, Лучкевич, Гордієнко, Гречишкін, Банада, Задерака, Третьяков, Сітало.
 

11 березня, середа

«Динамо» – «Олександрія»
Київ. НСК «Олімпійський». 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі 2+2
ДИНАМО — ОЛЕКСАНДРІЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
Прогноз Sport.ua — 1:0
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 16:47
    +5
    Ukraine, 11.03.2020 14:22
    1:3
    Тільки Олександрія, тільки перемога!
    Вся Україна та Київ за Олександрію...
    Вперед!!!
    Слыш троещинский житель шахты Засядько который ходит на несуществующие сектора НСК Олимпийский ты определись Киев за Шахтер и вся Украина или Киев за Александрию?
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 16:46
    +3
    Муґунот Уух, 11.03.2020 16:35
    Киев - село в Доманевском районе Николаевской области
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.03.2020 16:35
    +1
    Vipfishman2, 11.03.2020 16:25
    А можно поподробнее - какой Киев за колхоз ? Ты бы уточнил , лимита бамбасянская ...
    Киев - село в Доманевском районе Николаевской области
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 11.03.2020 16:25
    +3
    Ukraine, 11.03.2020 14:22
    1:3
    Тільки Олександрія, тільки перемога!
    Вся Україна та Київ за Олександрію...
    Вперед!!!
    А можно поподробнее - какой Киев за колхоз ? Ты бы уточнил , лимита бамбасянская ...
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 11.03.2020 16:24
    +2
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    Вся колхозная Украина ? 🤣🤣🤣Рогулье за рогулье 🤣
    BaZia
    online
      BaZia, 11.03.2020 16:14
    -1
    Виходьте на поле і доказуйте своєю грою що ви не гірші. ВАР не ВАР, якщо ви сильніші результат буде на табло. Єдине що може спаскудити гру - це лівий пенальті на останніх хвилинах гри при рівному рахунку
    Ukraine
      Ukraine, 11.03.2020 14:22
    -7
    1:3
    Тільки Олександрія, тільки перемога!
    Вся Україна та Київ за Олександрію...
    Вперед!!!
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 13:27
    +2
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    Вся это оборотни которые болеют днем за александрию а ночью за шахтер типа тебя?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.03.2020 13:02
    +3
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    вся придурковатая ее часть
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.03.2020 12:54
    +6
    Шаран сетовал на непоследовательность действий арбитра (с)
    -------------
    с,одной стороны, вроде как, непоследовательный: пенальти в ворота Динамо ни за что дал, а выгнать ни за что никого из киевлян не выгнал
    а с другой, последовательный: сначала ни за что пенальти поставил, а потом, когда было за что, не поставил
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 11:17
    +5
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    Это тебе бурбас с утра на методичке написал ?
    Omen
      Omen, 11.03.2020 11:14
    -8
    Вся Украина опять за Александрию!
    axylinam
    online
      axylinam, 11.03.2020 10:57
    -1
    По идее Динамо без проблем должно проходить Александрию,если Динамо опозорится,то летом этот состав вместе с убогим тренером нужно разогнать
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 10:44
    0
    Bolshoi, 11.03.2020 10:05
    Человек подумал, что раз у тебя по профессиональным причинам нет передних зубов, то ты просто шепелявишь.
    А так у него от наркоты уже все зубы повылитали или просто перед очередным клиентом оно снимает челюсть вставную для лучшей силы всасывания?
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 10:42
    -2
    serge_kr, 11.03.2020 10:23
    Будем надеется что сегодня судейка не в шубе и Александрия сможет размазать киевское дно, вперед Украина потопим офшорско-допинговый клуб
    Слыш пездаболкин какого черта ты забыл на ветке Динамо? твой клуб сосет уже и выбыл из этого турнира так что марш в ветку где вам немцы в четверг устроят очень редкой ахентрахен
    serge_kr
    online
      serge_kr, 11.03.2020 10:23
    -5
    Будем надеется что сегодня судейка не в шубе и Александрия сможет размазать киевское дно, вперед Украина потопим офшорско-допинговый клуб
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 10:22
    +1
    Д. Быков, 11.03.2020 10:02
    Вот видите, коллеги, у этого дeбилa "фекальная служба" уже стала "контролирующим налоговым ОРГАНОМ", бхахахахахаха!, Ну, дебил!
    Какие коллеги ? Обоссыш
    Твои коллеги слюну пускают на смирительную рубашку на соседней койке
    Ты ответишь как у клуба может быть своя фискальная служба, или нет ?
    Хотя что ты там ответить можешь , глиномес галоперидольный
    Bolshoi
      Bolshoi, 11.03.2020 10:05
    -1
    Д. Быков, 11.03.2020 10:02
    Вот видите, коллеги, у этого дeбилa "фекальная служба" уже стала "контролирующим налоговым ОРГАНОМ", бхахахахахаха!, Ну, дебил!
    Человек подумал, что раз у тебя по профессиональным причинам нет передних зубов, то ты просто шепелявишь.
    Д. Быков
      Д. Быков, 11.03.2020 10:02
    -6
    jekаfunny, 11.03.2020 09:57
    а от тебя, трусливого шакала , ничего не зависит , все долбят тебя всегда за конфетку дюшес
    Отвечай чепуха как у клуба может быть свой контролирующий налоговый орган ? Или тебе триппер мозг окончательно съел ?
    Вот видите, коллеги, у этого дeбилa "фекальная служба" уже стала "контролирующим налоговым ОРГАНОМ", бхахахахахаха!, Ну, дебил!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 10:00
    +1
    Д. Быков, 11.03.2020 09:53
    Слышь, пидoр, ты с темы не слезай. Отвечай прямо, откуда и как и такого гoвнa, как димама появилась своя "фекальная служба"? То, что ты гoвнo и брехло, здесь все уже поняли. Теперь от тебя зависит, кто кого долбит в очко: ты випфишмана или он тебя, бхахахахахаха!
    Вася , тут ты только заднеприводный на этой ветке .
    Переставай свои фантазии строчить про меня и Рыбака ..
    И отвечай . Как у клуба может быть своя фискальная служба ?
    Ну или мы тебя опять ссаными тряпками отходим . Хотя тебе это видимо только в кайф
    sunset
      sunset, 11.03.2020 07:57
    +12
    Omen, 11.03.2020 06:37
    Нужно мстить за тот матч в пользу судьи! )
    Так помстіться судді, дайте йому тягла, ДК тут при чому? Коли Сидорчук сам був здивований не послідовності даного індивідуума, який трактував одні епізоди по різному.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.03.2020 12:54
    +6
    Шаран сетовал на непоследовательность действий арбитра (с)
    -------------
    с,одной стороны, вроде как, непоследовательный: пенальти в ворота Динамо ни за что дал, а выгнать ни за что никого из киевлян не выгнал
    а с другой, последовательный: сначала ни за что пенальти поставил, а потом, когда было за что, не поставил
    Юрий Бадеха
      Юрий Бадеха, 11.03.2020 07:42
    +6
    3-1
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 07:39
    +6
    dgurkis, 11.03.2020 06:32
    Куда и за что потянут? Думаю, Бухал и Задирака могут взять динаму за .одно место и потянуть до горы дрыгом... шуткую, звичайно! Але оцю спарочку треба дуже ретельно берегтися....
    Бухал в свои ворота разве что (с)
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 16:47
    +5
    Ukraine, 11.03.2020 14:22
    1:3
    Тільки Олександрія, тільки перемога!
    Вся Україна та Київ за Олександрію...
    Вперед!!!
    Слыш троещинский житель шахты Засядько который ходит на несуществующие сектора НСК Олимпийский ты определись Киев за Шахтер и вся Украина или Киев за Александрию?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 11:17
    +5
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    Это тебе бурбас с утра на методичке написал ?
    ZaE
      ZaE, 11.03.2020 09:40
    +5
    Д. Быков, 11.03.2020 09:37
    Эй, пидoр, так откуда ты высрал "фекальную службу димамы", а ну-ка тявкнуло быстро. Или гoвнo и брехло.
    Неадекват, почему тебя ещё не забанили пожизненно?
    George Abuladze
      George Abuladze, 11.03.2020 07:38
    +5
    Если Динамо быстро не забьет, начнется спектакль от судьи, который будет якобы ошибаться в две стороны, удаления, пенальти, но в результате Динамо пройдет дальше
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 16:46
    +3
    Муґунот Уух, 11.03.2020 16:35
    Киев - село в Доманевском районе Николаевской области
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 11.03.2020 16:25
    +3
    Ukraine, 11.03.2020 14:22
    1:3
    Тільки Олександрія, тільки перемога!
    Вся Україна та Київ за Олександрію...
    Вперед!!!
    А можно поподробнее - какой Киев за колхоз ? Ты бы уточнил , лимита бамбасянская ...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.03.2020 13:02
    +3
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    вся придурковатая ее часть
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 08:48
    +3
    Интересно как фаны шахтера на ветке ДК - Александрия написывают бредни .
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 11.03.2020 16:24
    +2
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    Вся колхозная Украина ? 🤣🤣🤣Рогулье за рогулье 🤣
    Evil
    online
      Evil, 11.03.2020 13:27
    +2
    Omen, 11.03.2020 11:14
    Вся Украина опять за Александрию!
    Вся это оборотни которые болеют днем за александрию а ночью за шахтер типа тебя?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 09:57
    +2
    Д. Быков, 11.03.2020 09:53
    Слышь, пидoр, ты с темы не слезай. Отвечай прямо, откуда и как и такого гoвнa, как димама появилась своя "фекальная служба"? То, что ты гoвнo и брехло, здесь все уже поняли. Теперь от тебя зависит, кто кого долбит в очко: ты випфишмана или он тебя, бхахахахахаха!
    а от тебя, трусливого шакала , ничего не зависит , все долбят тебя всегда за конфетку дюшес
    Отвечай чепуха как у клуба может быть свой контролирующий налоговый орган ? Или тебе триппер мозг окончательно съел ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 09:42
    +2
    Д. Быков, 11.03.2020 09:37
    Эй, пидoр, так откуда ты высрал "фекальную службу димамы", а ну-ка тявкнуло быстро. Или гoвнo и брехло.
    Ты “пиdора» в на совместных фото со своим мужем видишь .
    Мы же оба знаем что это ты придумала , якобы у ДК есть своя фискальная служба ...
    Как можно быть такой трусливой чепухой как ты ?....
    Ну расскажи нам как у клуба может быть свой личный контролирующий налоговый орган....
    Или ты опять юбку обоссышь ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 08:48
    +2
    Omen, 11.03.2020 06:37
    Нужно мстить за тот матч в пользу судьи! )
    То есть мужья вас тянул , а вы ещё мстить собрались ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 08:47
    +2
    Удачи ДК!
    Надо приложить все силы для завоевания кубка !
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.03.2020 16:35
    +1
    Vipfishman2, 11.03.2020 16:25
    А можно поподробнее - какой Киев за колхоз ? Ты бы уточнил , лимита бамбасянская ...
    Киев - село в Доманевском районе Николаевской области
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.03.2020 10:22
    +1
    Д. Быков, 11.03.2020 10:02
    Вот видите, коллеги, у этого дeбилa "фекальная служба" уже стала "контролирующим налоговым ОРГАНОМ", бхахахахахаха!, Ну, дебил!
    Какие коллеги ? Обоссыш
    Твои коллеги слюну пускают на смирительную рубашку на соседней койке
    Ты ответишь как у клуба может быть своя фискальная служба, или нет ?
    Хотя что ты там ответить можешь , глиномес галоперидольный