Триллер на Оболонь-Арені, Підручний за крок від медалі, титул Світоліної

5321
0
wtatennis.com. Еліна Світоліна

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 8-е березня.

1. Колос забив три голи в ворота Шахтаря, але не зумів набрати очки. Проте, команда Руслана Костишина завершила перший етап чемпіонату на шостій позиції.

2. Нове-Мєсто-2020. Підручний фінішував четвертим в мас-старті. Ще один українець Артем Прима зайняв 11 місце.

3. Дніпро-1 добив Маріуполь, що залишився увісьмох. Колектив Олександра Бабича самоусунувся від потрапляння до верхньої половини турнірної таблиці.

4. Ісраель Адесанья - Йоель Ромеро. Відео бою. Дивіться відео головного бою турніру UFC 248 в Лас-Вегасі.

5. Усик може провести бій з Джошуа в грудні. Переможець бою Усик - Чісора може стати суперником Ентоні Джошуа.

6. Монтеррей. Світоліна дотиснула Боузкову і виграла титул. Найкраща українська тенісистка стала переможницею турніру WTA в Монтерреї.

7. Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок за матч із Манчестер Юнайтед. Гірше за українця у складі «Манчестер Сіті» зіграли лише Едерсон і Менді.

8. Катерина Бондаренко стала переможницею парного турніру в Монтерреї. Українська тенісистка разом із канадкою Шерон Фічмен обіграла дует Като/Ван.

9. ВІДЕО. Семеренко вибила російську біатлоністку за межі траси. На спуску між Валею Семеренко і Катериною Юрловою-Перхт сталося зіткнення.

10. Верняєв став другим на етапі Кубка світу з багатоборства в США. Українець став другим на своєму першому міжнародному старті сезону, поступившись Сему Мікулаку.