Нове-Мєсто-2020. Підручний фінішував четвертим в мас-старті

Ще один українець Артем Прима зайняв 11 місце

Нове-Мєсто-2020. Підручний фінішував четвертим в мас-старті
© Український біатлон. Дмитро Підручний та Артем Прима

У неділю, 8 березня, в чеському Нове-Мєсто в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий мас-старт.

Відразу два біатлоністи представляли Україну. Дмитро Підручний та Артем Прима кваліфікувалися в заключну дисципліну завдяки місцям в топ-25 загального заліку Кубка світу.

Українці не виконували роль масовки, а протягом практичним всієї гонки були в числі кращих і боролися за високі місця. Навіть з двома промахами Дмитро Підручний боровся на фінішному колі за бронзу, але німець Арнд Пайффер все-таки виявився сильнішим.

Втім, Підручний четверте місце вигриз у норвежця Бьонтегора, лише фотофініш визначив, що Дмитро перетнув фінішну лінію трохи раніше. Артем Прима з трьома промахами на стійках фінішував 11-м.

Виграв гонку норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо, якому не завадили навіть три кола штрафу випередити відмінника в стрільбі Емільєна Жаклена з Франції.

Результати гонки:

1.  Йоханнес Тінгнес Бьо (1+1+1+0)  39:32,7
2.  Емільєн Жаклен (0+0+0+0)  +15,1
3.  Арнд Пайффер (0+0+0+1)  +25,0
4.  Дмитро Підручний (0+1+0+1)  +27,9
...
11.  Артем Прима (0+0+2+1)  +1:08,2

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 09.03.2020 12:44
    +3
    deucalion, 09.03.2020 11:20
    У Йо травма, ничего не поделаешь)
    Не первый раз успех Украины раздражает чванливого норвежца. Фуркад был дипломатичнее.
    deucalion
      deucalion, 09.03.2020 11:20
    0
    cooper, 09.03.2020 00:16
    Хотілося б прояснитися з церемонією нагородження. З якого такого дива Йоханес проігнорував Дмитра, технічно-принизливо уникнувши дружнього постукування в кулак. Щось до цього я за Йохою поведінки а-ля "прынц с холопами" не помічав.
    Можливо, цей інцидент додасть Дмитру хорошої спортивної злісті.
    У Йо травма, ничего не поделаешь)
    cooper
      cooper, 09.03.2020 00:16
    +1
    Хотілося б прояснитися з церемонією нагородження. З якого такого дива Йоханес проігнорував Дмитра, технічно-принизливо уникнувши дружнього постукування в кулак. Щось до цього я за Йохою поведінки а-ля "прынц с холопами" не помічав.
    Можливо, цей інцидент додасть Дмитру хорошої спортивної злісті.
    yuryan
      yuryan, 08.03.2020 20:44
    0
    Олег Судак, 08.03.2020 17:33
    А де самий "чістий спартсмєн"? Боїться сцикнути в баночку?
    Коронавірус!
    Александр Ад
      Александр Ад, 08.03.2020 19:45
    +2
    молодці ,на рівні!
    Олег Судак
      Олег Судак, 08.03.2020 17:33
    +6
    А де самий "чістий спартсмєн"? Боїться сцикнути в баночку?
    yuryan
      yuryan, 08.03.2020 17:07
    +8
    Якщо врахувати те, що Підручний найвище з тих хто промахнувся двічі ( не враховуючи Йоханеса) то можна його справді похвалити!!! Перша стійка, просто блискавична! 19 сек... на другій теж ризикував швидкою стрільбою - цього разу не трішечки не вистачило! Але молодці... Пріма на другому колі, було видно що мав в компанії хороших бігунів від яких не відставав, за що й поплатився двома промахами!!! В цілому - дуже вдала гонка... І Нове Мєсто показує, що як тільки ми спускаємось з високогір‘я, зразу стаємо дуже навіть конкурентними!!! Що також підтвердила і Валя сьогодні своїм ходом!!!
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 08.03.2020 16:24
    +4
    Нове Мєсто правильно писати, це ж власна назва
    alex55
      alex55, 08.03.2020 16:07
    +10
    Очень хорошая гонка в исполнении наших ребят. Старались, стрельба чуть подвела. Респект и уважуха,
    Ruud
      Ruud, 08.03.2020 15:44
    +12
    Прима обошел Фуркада, фантастика...
    remontnik
      remontnik, 08.03.2020 15:42
    +21
    Молодець Дмитро, хороша гонка
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 08.03.2020 15:40
    +14
    Крутая гонка, как жаль что наши один два этапа в году только показывают результаты
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 08.03.2020 15:40
    +10
    Як тільки наші сповзають з високогір'я - відразу фантастичні можна сказати результати. Був би кращим сніг - ще краще б виступили, при важкій лижні перевага у потужних спортсменів. Але хто міг подумати рік назад, що відразу два наших мужика будуть бігати швидше за Фуркада?)))
    Ruud
      Ruud, 08.03.2020 15:39
    +11
    эх, чуть-чуть..
    ya_3
      ya_3, 08.03.2020 15:38
    +17
    Отличная гонка! Надеюсь, форму не растеряют и в Контиолахти тоже нас порадуют
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 08.03.2020 15:31
    +13
    В общем нормаль.... если бы на промах меньше...
    ihor7003
      ihor7003, 08.03.2020 15:30
    +15
    Топы епт!!!!!!!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 08.03.2020 15:30
    +15
    Отличная гонка у наших получилась,жалко Пидручного,немножко сил не хватило,ну и борьба за большой хрустальный глобус обострилась
    Persian
      Persian, 08.03.2020 15:29
    +20
    Как же приятно смотреть за УКРАИНСКИМИ биатлонистами. Молодцы
    remontnik
      remontnik, 08.03.2020 15:42
    +21
    Молодець Дмитро, хороша гонка
    Persian
      Persian, 08.03.2020 15:29
    +20
    Как же приятно смотреть за УКРАИНСКИМИ биатлонистами. Молодцы
    ya_3
      ya_3, 08.03.2020 15:38
    +17
    Отличная гонка! Надеюсь, форму не растеряют и в Контиолахти тоже нас порадуют
    ihor7003
      ihor7003, 08.03.2020 15:30
    +15
    Топы епт!!!!!!!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 08.03.2020 15:30
    +15
    Отличная гонка у наших получилась,жалко Пидручного,немножко сил не хватило,ну и борьба за большой хрустальный глобус обострилась
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 08.03.2020 15:40
    +14
    Крутая гонка, как жаль что наши один два этапа в году только показывают результаты
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 08.03.2020 15:31
    +13
    В общем нормаль.... если бы на промах меньше...
    Ruud
      Ruud, 08.03.2020 15:44
    +12
    Прима обошел Фуркада, фантастика...
    Ruud
      Ruud, 08.03.2020 15:39
    +11
    эх, чуть-чуть..
    alex55
      alex55, 08.03.2020 16:07
    +10
    Очень хорошая гонка в исполнении наших ребят. Старались, стрельба чуть подвела. Респект и уважуха,
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 08.03.2020 15:40
    +10
    Як тільки наші сповзають з високогір'я - відразу фантастичні можна сказати результати. Був би кращим сніг - ще краще б виступили, при важкій лижні перевага у потужних спортсменів. Але хто міг подумати рік назад, що відразу два наших мужика будуть бігати швидше за Фуркада?)))
    yuryan
      yuryan, 08.03.2020 17:07
    +8
    Якщо врахувати те, що Підручний найвище з тих хто промахнувся двічі ( не враховуючи Йоханеса) то можна його справді похвалити!!! Перша стійка, просто блискавична! 19 сек... на другій теж ризикував швидкою стрільбою - цього разу не трішечки не вистачило! Але молодці... Пріма на другому колі, було видно що мав в компанії хороших бігунів від яких не відставав, за що й поплатився двома промахами!!! В цілому - дуже вдала гонка... І Нове Мєсто показує, що як тільки ми спускаємось з високогір‘я, зразу стаємо дуже навіть конкурентними!!! Що також підтвердила і Валя сьогодні своїм ходом!!!
    Олег Судак
      Олег Судак, 08.03.2020 17:33
    +6
    А де самий "чістий спартсмєн"? Боїться сцикнути в баночку?
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 08.03.2020 16:24
    +4
    Нове Мєсто правильно писати, це ж власна назва
    Василий Будник
      Василий Будник, 09.03.2020 12:44
    +3
    deucalion, 09.03.2020 11:20
    У Йо травма, ничего не поделаешь)
    Не первый раз успех Украины раздражает чванливого норвежца. Фуркад был дипломатичнее.
    Александр Ад
      Александр Ад, 08.03.2020 19:45
    +2
    молодці ,на рівні!
    cooper
      cooper, 09.03.2020 00:16
    +1
    Хотілося б прояснитися з церемонією нагородження. З якого такого дива Йоханес проігнорував Дмитра, технічно-принизливо уникнувши дружнього постукування в кулак. Щось до цього я за Йохою поведінки а-ля "прынц с холопами" не помічав.
    Можливо, цей інцидент додасть Дмитру хорошої спортивної злісті.
    deucalion
      deucalion, 09.03.2020 11:20
    0
    cooper, 09.03.2020 00:16
    Хотілося б прояснитися з церемонією нагородження. З якого такого дива Йоханес проігнорував Дмитра, технічно-принизливо уникнувши дружнього постукування в кулак. Щось до цього я за Йохою поведінки а-ля "прынц с холопами" не помічав.
    Можливо, цей інцидент додасть Дмитру хорошої спортивної злісті.
    У Йо травма, ничего не поделаешь)
    yuryan
      yuryan, 08.03.2020 20:44
    0
    Олег Судак, 08.03.2020 17:33
    А де самий "чістий спартсмєн"? Боїться сцикнути в баночку?
    Коронавірус!