Українка Закарлюк виграла перший 25-тисячник у кар'єрі

23-річна українка перемогла в іспанській Мілдьюрі

2584
13
БТУ. Маріанна Закарлюк

Маріанна Закарлюк стала чемпіонкою турніру ITF W25 в Австралії. У фінальному матчі трав'яного турніру в Мілдьюрі українська тенісистка перемогла представницю Японії Місакі Мацуду: 7:6 (2), 6:1. У стартовому сеті Закарлюк поступалася суперниці з рахунком 3:5 і зуміла відіграти чотири сетболи.

Шлях до перемоги:
R32: Мана Кавамура (Японія, Q) 3:6, 6:1, 7:6 (3)
R16: Кетрін Вестбері (Нова Зеландія, Q) 6:4, 6:1
QF: Леоні Кунг (Швейцарія, 2) 7:6 (2), 6:4
SF: Сара Томіч (Австралія, Q) 6:2, 6: 7 (5), 6:0
FR: Місакі Мацуда (Японія) 7:6 (2), 6:1

Маріанна провела п'ятий фінал в одиночному розряді на турнірах ITF World Tennis Tour і виграла другий титул в кар'єрі. У червні 2016 року киянка стала чемпіонкою 10-тисячника в Маріборі (Словенія).

Відзначимо, що на двох попередніх турнірах в Австралії (Перт), які проходили на харді, Закарлюк успішно долала кваліфікаційний бар'єр, проте програвала в першому матчі основної сітки.

За перемогу на турнірі в Мілдьюрі 23-річна українка заробила 50 очок в рейтинг WTA і $ 3,935 призових.

Раніше перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру в Монтерреї.