ВІДЕО. Світоліна розбила Аранчу Рус на шляху до фіналу Монтеррея

Українська тенісистка віддала суперниці лише один гейм

ВІДЕО. Світоліна розбила Аранчу Рус на шляху до фіналу Монтеррея
© wtatennis.com. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна ( 7 WTA) продовжує боротьбу в одиночному розряді на турнірі WTA International в мексиканському Монтерреї. У півфіналі українка розбила Аранчу Рус ( 76 WTA) з Нідерландів.

Монтеррей. 1/2 фіналу

Еліна Світоліна (Україна) - Аранча Рус (Нідерланди) - 6:0, 6:1.

У фіналі Світоліна зіграє з чеською тенісисткою Марією Боузковою ( 57 WTA).

Підписуйтеся на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Elis
      Elis, 08.03.2020 19:00
    +1
    captain2009, 08.03.2020 18:34
    Не знаю, Еліс, якщо чесно. Були сьогоді майже весь день на природі. Сонце та свіже повітря забрали певну кількість сил. ) Так що, якщо не засну, то, звісно, подивлюся. Якщо ні, то вранці перегляну огляд. Завтра на мене чекає подорож автом приблизно на 300 км, тож треба буде добре поспати. Хочеться, щоб Світоліна перемогла. Але ще більше хочеться, щоб вона не зупинялася та продовжила відпрацьовувати всі свої недоліки.
    Друге для Еліни значно важливіше, навіть якщо ціною буде перемога. Гарної дороги!
    captain2009
      captain2009, 08.03.2020 18:34
    0
    Elis, 08.03.2020 18:09
    Дякую. Ви, чоловіки, нас теж мотивуєте
    Квітова мені взагалі імпонує - і як спортсменка, і як особистість. Окрім наших, завжди вболіваю за неї теж.
    Еліні ж бажаю тверезого погляду на себе і перемоги.
    Дивитиметесь сьогодні матч? Чи надто пізно?
    Не знаю, Еліс, якщо чесно. Були сьогоді майже весь день на природі. Сонце та свіже повітря забрали певну кількість сил. ) Так що, якщо не засну, то, звісно, подивлюся. Якщо ні, то вранці перегляну огляд. Завтра на мене чекає подорож автом приблизно на 300 км, тож треба буде добре поспати. Хочеться, щоб Світоліна перемогла. Але ще більше хочеться, щоб вона не зупинялася та продовжила відпрацьовувати всі свої недоліки.
    Elis
      Elis, 08.03.2020 18:09
    +1
    captain2009, 08.03.2020 16:58
    Привіт, Еліс! Та є трохи з тим топом, дуже розізлився на неї за те вью і за те зазнайство. Мені більше імпонує поведінка і ввічливість Квітової. Але, якщо Еліна готова змінюватись і працювати, то особисто я буду дуже радий. Якось так ) До речі, Вас та інших наших жінок вітаю зі святом! Дівчата надихають нас, чоловіків, буди кращими, змінюватись, тримати себе у формі ) Найкращі побажання!
    Дякую. Ви, чоловіки, нас теж мотивуєте
    Квітова мені взагалі імпонує - і як спортсменка, і як особистість. Окрім наших, завжди вболіваю за неї теж.
    Еліні ж бажаю тверезого погляду на себе і перемоги.
    Дивитиметесь сьогодні матч? Чи надто пізно?
    captain2009
      captain2009, 08.03.2020 16:58
    +2
    Elis, 08.03.2020 12:07
    Привіт, капітане! Бачу, Вас той "топ" зачепив)) Мене, зізнаюсь, теж. Але я набагато більше довіряю відео-інтерв'ю, бо з нашим стрімким піке в прірву професійної журналістики (професіоналізму загалом, у багатьох сферах) хто зна в якому контексті ці слова були сказані і як саме були подані журналістом.
    По грі скажу, що Еліна навіть не впріла)) Ніби вийшла ввечері на прогулянку, а заодно вирішила трішки потренуватися. Мене щиро дивує, як вона той 1 гейм на прийомі віддала, я була переконана, що вона повісить 2 баранки, але десь трохи втратила концентрацію. Про вкорочені згодна, любо-дорого дивитися. Сподіваюсь, зможе застосовувати їх з топами, де рівень гри і ставки значно вищі. А коли ще навчиться вдало використовувати слайси, то ціни їй не буде!
    Хочеться вірити, що Еліна повертає форму, але виглядало, наче студентка універу прийшла на урок в третій клас. По грі з Бузковою можна буде краще орієнтуватись чи набирає Еліна форму. Конті вона кинула серйозний виклик - потужність, хороші кроси, мінімум помилок. Але в Еліни буде перевага, якщо гратимуть трьохсетовик - Марі швидко втомлюється і починає більше помилятись (Конта в 2-у сеті була травмована) Хоч бажаю Еліні набрати форму і перемогти в 2 сетах.
    P.S. А Рус, нарешті, на собі відчула як це, коли приходить значно сильніший гравець і легко забирає у тебе ВСЕ. Хай подумає, їй не завадить.
    Привіт, Еліс! Та є трохи з тим топом, дуже розізлився на неї за те вью і за те зазнайство. Мені більше імпонує поведінка і ввічливість Квітової. Але, якщо Еліна готова змінюватись і працювати, то особисто я буду дуже радий. Якось так ) До речі, Вас та інших наших жінок вітаю зі святом! Дівчата надихають нас, чоловіків, буди кращими, змінюватись, тримати себе у формі ) Найкращі побажання!
    palpal
      palpal, 08.03.2020 14:22
    0
    Победа , как говорил Валерий Васильевич, на табло то осталась, но профи оценка объективнее и полезнее эмоциональной , из 40 ошибок голландки 85 процентов официально невынужденных, по игре судя у неё красный день календаря сегодня вдвойне, виннеров Лены в сухом остатке пара геймов. Это даже не wta250, как писал тут кто-то из особо компетентных , это интернешнл …
    alex55
      alex55, 08.03.2020 13:36
    -3
    почитал комментарии и чуть не прослезился...
    Elis
      Elis, 08.03.2020 12:07
    +3
    captain2009, 08.03.2020 08:09
    Еліно, з перемогою! Матч не дивився, але по нарізці складається враження, що коменти таки Світоліна читає ))) Зміна напрямків, вкорочені - принаймі є спроба їх використовувати, і особисто мені така гра в її виконанні подобається набагато більше. Працюй над цими змінами і далі. Якщо вдасться все це довести до автоматизму, от тоді реально Еліна стане топ-гравцем, а не тільки топом у власній уяві. Удачі в фіналі!
    Привіт, капітане! Бачу, Вас той "топ" зачепив)) Мене, зізнаюсь, теж. Але я набагато більше довіряю відео-інтерв'ю, бо з нашим стрімким піке в прірву професійної журналістики (професіоналізму загалом, у багатьох сферах) хто зна в якому контексті ці слова були сказані і як саме були подані журналістом.
    По грі скажу, що Еліна навіть не впріла)) Ніби вийшла ввечері на прогулянку, а заодно вирішила трішки потренуватися. Мене щиро дивує, як вона той 1 гейм на прийомі віддала, я була переконана, що вона повісить 2 баранки, але десь трохи втратила концентрацію. Про вкорочені згодна, любо-дорого дивитися. Сподіваюсь, зможе застосовувати їх з топами, де рівень гри і ставки значно вищі. А коли ще навчиться вдало використовувати слайси, то ціни їй не буде!
    Хочеться вірити, що Еліна повертає форму, але виглядало, наче студентка універу прийшла на урок в третій клас. По грі з Бузковою можна буде краще орієнтуватись чи набирає Еліна форму. Конті вона кинула серйозний виклик - потужність, хороші кроси, мінімум помилок. Але в Еліни буде перевага, якщо гратимуть трьохсетовик - Марі швидко втомлюється і починає більше помилятись (Конта в 2-у сеті була травмована) Хоч бажаю Еліні набрати форму і перемогти в 2 сетах.
    P.S. А Рус, нарешті, на собі відчула як це, коли приходить значно сильніший гравець і легко забирає у тебе ВСЕ. Хай подумає, їй не завадить.
    Omen
      Omen, 08.03.2020 10:35
    +1
    Ekvato, 08.03.2020 09:38
    Зазвичай, ви змішували її з багном після поразок, але, як бачу, цього для Вашого мозахістського стилю вболівання мало. Ви тепер вирішили і перемоги принижувати. Раджу Вам не слідкувати за Еліною, виберіть собі іншу жертву, наприклад, київське Динамо, от хто обкекується по повній і регулярно, з ними Ви зможете отримувати моральне задоволення майже на кожній грі
    Не надо тут, что бы обсырать ДК теперь нужно в очередь становится!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.03.2020 10:35
    +11
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:29
    Ось аби Світоліна "розбила" кого небудь хоч із першої двадцятки - тоді так, це було б класно... Еліна і в першу десятку втрапила за перемоги у подібних турнірах - де, як правило, тенісисти із першої півсотні рейтингу не грають,
    Мабуть вона і хотіла розбити когось із хваленої вами двадцятки, а саме - Конту, але та підло програла 57-й ракетці світу, щоб у вас появилась ще одна змога у фіналі пообсирати Еліну у разі її перемоги. А у разі програшу потік лайна з вашої пащеки буде не просто великий, а ще й нестримний.
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 08.03.2020 10:07
    +7
    Свитолина браво! Елина показала активный хорошый теннис. Уверенно прошла в финал.
    Ekvato
      Ekvato, 08.03.2020 09:38
    +19
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:29
    Ось аби Світоліна "розбила" кого небудь хоч із першої двадцятки - тоді так, це було б класно... Еліна і в першу десятку втрапила за перемоги у подібних турнірах - де, як правило, тенісисти із першої півсотні рейтингу не грають,
    Зазвичай, ви змішували її з багном після поразок, але, як бачу, цього для Вашого мозахістського стилю вболівання мало. Ви тепер вирішили і перемоги принижувати. Раджу Вам не слідкувати за Еліною, виберіть собі іншу жертву, наприклад, київське Динамо, от хто обкекується по повній і регулярно, з ними Ви зможете отримувати моральне задоволення майже на кожній грі
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:29
    -20
    Ось аби Світоліна "розбила" кого небудь хоч із першої двадцятки - тоді так, це було б класно... Еліна і в першу десятку втрапила за перемоги у подібних турнірах - де, як правило, тенісисти із першої півсотні рейтингу не грають,
    sv_2000
      sv_2000, 08.03.2020 08:51
    +1
    captain2009, 08.03.2020 08:09
    Еліно, з перемогою! Матч не дивився, але по нарізці складається враження, що коменти таки Світоліна читає ))) Зміна напрямків, вкорочені - принаймі є спроба їх використовувати, і особисто мені така гра в її виконанні подобається набагато більше. Працюй над цими змінами і далі. Якщо вдасться все це довести до автоматизму, от тоді реально Еліна стане топ-гравцем, а не тільки топом у власній уяві. Удачі в фіналі!
    Гм.... Топ у власній уяві? Она самая стабильная топ последних лет))) Вот только с величием проблемы... Такой она себе Давид Феррер в женском варианте
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 08.03.2020 08:43
    +13
    Матч дивився! У другому сеті Еліна спіймала кураж і їй вдавалися неймовірні удари! Так тримати!
    Vetal
      Vetal, 08.03.2020 08:39
    +17
    Антон Корзун, 08.03.2020 08:34
    А може це і є її справжній рівень містечкові турніри та обігрувати різну саранчу.
    А може хтось є оленем, який тільки і вміє що матрас вдавлювати та по клавіатурі нажимати?
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 08.03.2020 08:34
    -21
    Кирилл Бондаренко, 08.03.2020 05:43
    Может с этого нужно и начинать,каждый сезон,разгоняться на турнирах WTA-250
    Не плохо получается😊
    А може це і є її справжній рівень містечкові турніри та обігрувати різну саранчу.
    captain2009
      captain2009, 08.03.2020 08:09
    +7
    Еліно, з перемогою! Матч не дивився, але по нарізці складається враження, що коменти таки Світоліна читає ))) Зміна напрямків, вкорочені - принаймі є спроба їх використовувати, і особисто мені така гра в її виконанні подобається набагато більше. Працюй над цими змінами і далі. Якщо вдасться все це довести до автоматизму, от тоді реально Еліна стане топ-гравцем, а не тільки топом у власній уяві. Удачі в фіналі!
    1368107
      1368107, 08.03.2020 07:59
    +16
    Вот опять ты всем доказываешь, что не зря входишь в десятку лучших. С праздником Элина! С
    axylinam
      axylinam, 08.03.2020 07:58
    +9
    Мелочь,а приятно-финал Свитолиной безусловно нужно забирать
    Persian
      Persian, 08.03.2020 06:51
    +3
    Come on
    posadena
      posadena, 08.03.2020 04:18
    +34
    І все таки Еліна молодець, так довго бути в 5-10 рейтингу, то таки талант. Із святом весни її тьа всіх жінок.
    adidas77
    online
      adidas77, 08.03.2020 05:32
    +21
    Умница Элинка!
    С праздником весны и любви!
    Ekvato
      Ekvato, 08.03.2020 09:38
    +19
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:29
    Ось аби Світоліна "розбила" кого небудь хоч із першої двадцятки - тоді так, це було б класно... Еліна і в першу десятку втрапила за перемоги у подібних турнірах - де, як правило, тенісисти із першої півсотні рейтингу не грають,
    Зазвичай, ви змішували її з багном після поразок, але, як бачу, цього для Вашого мозахістського стилю вболівання мало. Ви тепер вирішили і перемоги принижувати. Раджу Вам не слідкувати за Еліною, виберіть собі іншу жертву, наприклад, київське Динамо, от хто обкекується по повній і регулярно, з ними Ви зможете отримувати моральне задоволення майже на кожній грі
    Vetal
      Vetal, 08.03.2020 08:39
    +17
    Антон Корзун, 08.03.2020 08:34
    А може це і є її справжній рівень містечкові турніри та обігрувати різну саранчу.
    А може хтось є оленем, який тільки і вміє що матрас вдавлювати та по клавіатурі нажимати?
    1368107
      1368107, 08.03.2020 07:59
    +16
    Вот опять ты всем доказываешь, что не зря входишь в десятку лучших. С праздником Элина! С
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 08.03.2020 05:43
    +16
    Может с этого нужно и начинать,каждый сезон,разгоняться на турнирах WTA-250
    Не плохо получается😊
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 08.03.2020 08:43
    +13
    Матч дивився! У другому сеті Еліна спіймала кураж і їй вдавалися неймовірні удари! Так тримати!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.03.2020 10:35
    +11
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:29
    Ось аби Світоліна "розбила" кого небудь хоч із першої двадцятки - тоді так, це було б класно... Еліна і в першу десятку втрапила за перемоги у подібних турнірах - де, як правило, тенісисти із першої півсотні рейтингу не грають,
    Мабуть вона і хотіла розбити когось із хваленої вами двадцятки, а саме - Конту, але та підло програла 57-й ракетці світу, щоб у вас появилась ще одна змога у фіналі пообсирати Еліну у разі її перемоги. А у разі програшу потік лайна з вашої пащеки буде не просто великий, а ще й нестримний.
    axylinam
      axylinam, 08.03.2020 07:58
    +9
    Мелочь,а приятно-финал Свитолиной безусловно нужно забирать
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 08.03.2020 10:07
    +7
    Свитолина браво! Елина показала активный хорошый теннис. Уверенно прошла в финал.
    captain2009
      captain2009, 08.03.2020 08:09
    +7
    Еліно, з перемогою! Матч не дивився, але по нарізці складається враження, що коменти таки Світоліна читає ))) Зміна напрямків, вкорочені - принаймі є спроба їх використовувати, і особисто мені така гра в її виконанні подобається набагато більше. Працюй над цими змінами і далі. Якщо вдасться все це довести до автоматизму, от тоді реально Еліна стане топ-гравцем, а не тільки топом у власній уяві. Удачі в фіналі!
    Elis
      Elis, 08.03.2020 12:07
    +3
    captain2009, 08.03.2020 08:09
    Еліно, з перемогою! Матч не дивився, але по нарізці складається враження, що коменти таки Світоліна читає ))) Зміна напрямків, вкорочені - принаймі є спроба їх використовувати, і особисто мені така гра в її виконанні подобається набагато більше. Працюй над цими змінами і далі. Якщо вдасться все це довести до автоматизму, от тоді реально Еліна стане топ-гравцем, а не тільки топом у власній уяві. Удачі в фіналі!
    Привіт, капітане! Бачу, Вас той "топ" зачепив)) Мене, зізнаюсь, теж. Але я набагато більше довіряю відео-інтерв'ю, бо з нашим стрімким піке в прірву професійної журналістики (професіоналізму загалом, у багатьох сферах) хто зна в якому контексті ці слова були сказані і як саме були подані журналістом.
    По грі скажу, що Еліна навіть не впріла)) Ніби вийшла ввечері на прогулянку, а заодно вирішила трішки потренуватися. Мене щиро дивує, як вона той 1 гейм на прийомі віддала, я була переконана, що вона повісить 2 баранки, але десь трохи втратила концентрацію. Про вкорочені згодна, любо-дорого дивитися. Сподіваюсь, зможе застосовувати їх з топами, де рівень гри і ставки значно вищі. А коли ще навчиться вдало використовувати слайси, то ціни їй не буде!
    Хочеться вірити, що Еліна повертає форму, але виглядало, наче студентка універу прийшла на урок в третій клас. По грі з Бузковою можна буде краще орієнтуватись чи набирає Еліна форму. Конті вона кинула серйозний виклик - потужність, хороші кроси, мінімум помилок. Але в Еліни буде перевага, якщо гратимуть трьохсетовик - Марі швидко втомлюється і починає більше помилятись (Конта в 2-у сеті була травмована) Хоч бажаю Еліні набрати форму і перемогти в 2 сетах.
    P.S. А Рус, нарешті, на собі відчула як це, коли приходить значно сильніший гравець і легко забирає у тебе ВСЕ. Хай подумає, їй не завадить.
    Persian
      Persian, 08.03.2020 06:51
    +3
    Come on
    captain2009
      captain2009, 08.03.2020 16:58
    +2
    Elis, 08.03.2020 12:07
    Привіт, капітане! Бачу, Вас той "топ" зачепив)) Мене, зізнаюсь, теж. Але я набагато більше довіряю відео-інтерв'ю, бо з нашим стрімким піке в прірву професійної журналістики (професіоналізму загалом, у багатьох сферах) хто зна в якому контексті ці слова були сказані і як саме були подані журналістом.
    По грі скажу, що Еліна навіть не впріла)) Ніби вийшла ввечері на прогулянку, а заодно вирішила трішки потренуватися. Мене щиро дивує, як вона той 1 гейм на прийомі віддала, я була переконана, що вона повісить 2 баранки, але десь трохи втратила концентрацію. Про вкорочені згодна, любо-дорого дивитися. Сподіваюсь, зможе застосовувати їх з топами, де рівень гри і ставки значно вищі. А коли ще навчиться вдало використовувати слайси, то ціни їй не буде!
    Хочеться вірити, що Еліна повертає форму, але виглядало, наче студентка універу прийшла на урок в третій клас. По грі з Бузковою можна буде краще орієнтуватись чи набирає Еліна форму. Конті вона кинула серйозний виклик - потужність, хороші кроси, мінімум помилок. Але в Еліни буде перевага, якщо гратимуть трьохсетовик - Марі швидко втомлюється і починає більше помилятись (Конта в 2-у сеті була травмована) Хоч бажаю Еліні набрати форму і перемогти в 2 сетах.
    P.S. А Рус, нарешті, на собі відчула як це, коли приходить значно сильніший гравець і легко забирає у тебе ВСЕ. Хай подумає, їй не завадить.
    Привіт, Еліс! Та є трохи з тим топом, дуже розізлився на неї за те вью і за те зазнайство. Мені більше імпонує поведінка і ввічливість Квітової. Але, якщо Еліна готова змінюватись і працювати, то особисто я буду дуже радий. Якось так ) До речі, Вас та інших наших жінок вітаю зі святом! Дівчата надихають нас, чоловіків, буди кращими, змінюватись, тримати себе у формі ) Найкращі побажання!
    Elis
      Elis, 08.03.2020 19:00
    +1
    captain2009, 08.03.2020 18:34
    Не знаю, Еліс, якщо чесно. Були сьогоді майже весь день на природі. Сонце та свіже повітря забрали певну кількість сил. ) Так що, якщо не засну, то, звісно, подивлюся. Якщо ні, то вранці перегляну огляд. Завтра на мене чекає подорож автом приблизно на 300 км, тож треба буде добре поспати. Хочеться, щоб Світоліна перемогла. Але ще більше хочеться, щоб вона не зупинялася та продовжила відпрацьовувати всі свої недоліки.
    Друге для Еліни значно важливіше, навіть якщо ціною буде перемога. Гарної дороги!
    Elis
      Elis, 08.03.2020 18:09
    +1
    captain2009, 08.03.2020 16:58
    Привіт, Еліс! Та є трохи з тим топом, дуже розізлився на неї за те вью і за те зазнайство. Мені більше імпонує поведінка і ввічливість Квітової. Але, якщо Еліна готова змінюватись і працювати, то особисто я буду дуже радий. Якось так ) До речі, Вас та інших наших жінок вітаю зі святом! Дівчата надихають нас, чоловіків, буди кращими, змінюватись, тримати себе у формі ) Найкращі побажання!
    Дякую. Ви, чоловіки, нас теж мотивуєте
    Квітова мені взагалі імпонує - і як спортсменка, і як особистість. Окрім наших, завжди вболіваю за неї теж.
    Еліні ж бажаю тверезого погляду на себе і перемоги.
    Дивитиметесь сьогодні матч? Чи надто пізно?
    Omen
    online
      Omen, 08.03.2020 10:35
    +1
    Ekvato, 08.03.2020 09:38
    Зазвичай, ви змішували її з багном після поразок, але, як бачу, цього для Вашого мозахістського стилю вболівання мало. Ви тепер вирішили і перемоги принижувати. Раджу Вам не слідкувати за Еліною, виберіть собі іншу жертву, наприклад, київське Динамо, от хто обкекується по повній і регулярно, з ними Ви зможете отримувати моральне задоволення майже на кожній грі
    Не надо тут, что бы обсырать ДК теперь нужно в очередь становится!
    sv_2000
      sv_2000, 08.03.2020 08:51
    +1
    captain2009, 08.03.2020 08:09
    Еліно, з перемогою! Матч не дивився, але по нарізці складається враження, що коменти таки Світоліна читає ))) Зміна напрямків, вкорочені - принаймі є спроба їх використовувати, і особисто мені така гра в її виконанні подобається набагато більше. Працюй над цими змінами і далі. Якщо вдасться все це довести до автоматизму, от тоді реально Еліна стане топ-гравцем, а не тільки топом у власній уяві. Удачі в фіналі!
    Гм.... Топ у власній уяві? Она самая стабильная топ последних лет))) Вот только с величием проблемы... Такой она себе Давид Феррер в женском варианте
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 08.03.2020 05:43
    +1
    Может с этого нужно и начинать,каждый сезон,разгоняться на турнирах WTA-250
    Не плохо получается😊
    captain2009
      captain2009, 08.03.2020 18:34
    0
    Elis, 08.03.2020 18:09
    Дякую. Ви, чоловіки, нас теж мотивуєте
    Квітова мені взагалі імпонує - і як спортсменка, і як особистість. Окрім наших, завжди вболіваю за неї теж.
    Еліні ж бажаю тверезого погляду на себе і перемоги.
    Дивитиметесь сьогодні матч? Чи надто пізно?
    Не знаю, Еліс, якщо чесно. Були сьогоді майже весь день на природі. Сонце та свіже повітря забрали певну кількість сил. ) Так що, якщо не засну, то, звісно, подивлюся. Якщо ні, то вранці перегляну огляд. Завтра на мене чекає подорож автом приблизно на 300 км, тож треба буде добре поспати. Хочеться, щоб Світоліна перемогла. Але ще більше хочеться, щоб вона не зупинялася та продовжила відпрацьовувати всі свої недоліки.