Еліна Світоліна – Аранча Рус. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться півфінальний матч турніру WTA в мексиканському Монтерреї

Еліна Світоліна – Аранча Рус. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA 7) продовжує боротьбу в одиночному розряді на турнірі WTA International в мексиканському Монтерреї.

У півфіналі українка зустрінеться з Аранчою Рус (WTA 76) з Нідерландів.

Орієнтовний час початку матчу – 0:40 за Києвом.

Плеєр буде додано ближче до початку трансляції.

 

ТУРНІРНА СІТКА

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    doktor09
      doktor09, 08.03.2020 07:41
    -2
    Ндаа, победы над игроками 2-ой сотни, конечно, впечатляют(!). Хотя, может это набор формы...
    vital
    online
      vital, 08.03.2020 03:50
    +3
    Александр Науменко, 08.03.2020 03:36
    Такую Элю, я давно не видел, ну буквально все получалось, даже двойную успела в конце сделать. СУПЕР!
    Не сказав би що Еліна сьогодні зробила щось особливе на корті, просто не було жодної опозиції на другій стороні корта. Наші дівчата юніорки з другої сотні в свої 17...20 років (найстарша Завацька) вже не заглядають на турніри рівня ITF-25, доречно вважаючи їх низькорейтинговими. А ця от 28-річна кобилиця вирішила весь 2019 рік присвятити цим турнірам, зібрала там кільканадцять перемог по 50 балів і таким чітерством зайшла в ТОП-100. Зрозуміло що для Рус сьогоднішній півфінал на рівні WTA є найвищим досягненням у її посередній кар'єрі. Для голандки матч проти Еліни був типу гри нашої Даяни проти Серени. З одною лише різницею що Даяну усім було жаль, як було би жаль будь-яку іншу юніорку, яка з переживань не показала своєї кращої гри, хай навіть цей рівень і був би недостатнім. А чітерство в елітному виді спорту теніс ніхто не любить, тому мені цю Рус ну зовсім не жаль.
    Загалом Еля зіграла на вчорашньому рівні: 5 ейсів, декілька красивих вкорочених, знову з 100% успішністю. Хіба що відсоток першої подачі в неї був кращим/вищим, ніж учора, ну і 1 подвійна проскочила в Світоліної вже на подвійному матчболі, тому нею можна знехтувати.
    У фіналі Боузкова, а не очікувана Конта...
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 08.03.2020 03:42
    +1
    А куда нытики подевались? Увидели 6-0 и спать от скуки пошли? З победой, Эля, так держать, врагам на зло и себе в удовольствие.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 08.03.2020 03:38
    0
    ВІТАЮ З ПОВЕРНЕНЯМ У ТЕНІС, ОТАМАНША!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 08.03.2020 03:36
    +9
    Такую Элю, я давно не видел, ну буквально все получалось, даже двойную успела в конце сделать. СУПЕР!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 08.03.2020 03:32
    +4
    Молодец, уверенная победа. Удачи в финале
    Василий Лавренюк
      Василий Лавренюк, 08.03.2020 03:20
    +3
    Таке відчуття що Еліна кудись дуже поспішає)))
    vital
    online
      vital, 08.03.2020 03:10
    +3
    senya, 08.03.2020 03:08
    Оггооо-6-0 перший сет.
    Еліні головне не розслабитися, що з нею не раз бувало після рахунку в стартовому сеті 6-0. Але принаймі наразі руїнами чітерки Рус я задоволений.
    senya
      senya, 08.03.2020 03:08
    +3
    Оггооо-6-0 перший сет.
    Vladdal
      Vladdal, 08.03.2020 02:16
    0
    Я наверное ждать не буду, привет организаторам.
    Vladdal
      Vladdal, 08.03.2020 02:16
    +1
    Я наверное ждать не буду, привет организаторам.
    Vladdal
      Vladdal, 08.03.2020 02:16
    0
    serg, 08.03.2020 02:00
    а чего тянут с началом встречи? Скоро и утро настанет)
    Чёто мне кажется, что пока парницы не сыграют - игра не начнётся. А там только первый сет закончился.
    Радует одно - там играет Катя Бондаренко и первый сет выиграла она в паре с Фичмен.
    serg
      serg, 08.03.2020 02:00
    +2
    а чего тянут с началом встречи? Скоро и утро настанет)
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 08.03.2020 01:09
    +7
    Вірю в перемогу українки!!!
    pricolist
      pricolist, 08.03.2020 00:12
    +4
    Удачи, Эля!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 08.03.2020 03:36
    +9
    Такую Элю, я давно не видел, ну буквально все получалось, даже двойную успела в конце сделать. СУПЕР!
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 08.03.2020 01:09
    +7
    Вірю в перемогу українки!!!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 08.03.2020 03:32
    +4
    Молодец, уверенная победа. Удачи в финале
    pricolist
      pricolist, 08.03.2020 00:12
    +4
    Удачи, Эля!
    vital
    online
      vital, 08.03.2020 03:50
    +3
    Александр Науменко, 08.03.2020 03:36
    Такую Элю, я давно не видел, ну буквально все получалось, даже двойную успела в конце сделать. СУПЕР!
    Не сказав би що Еліна сьогодні зробила щось особливе на корті, просто не було жодної опозиції на другій стороні корта. Наші дівчата юніорки з другої сотні в свої 17...20 років (найстарша Завацька) вже не заглядають на турніри рівня ITF-25, доречно вважаючи їх низькорейтинговими. А ця от 28-річна кобилиця вирішила весь 2019 рік присвятити цим турнірам, зібрала там кільканадцять перемог по 50 балів і таким чітерством зайшла в ТОП-100. Зрозуміло що для Рус сьогоднішній півфінал на рівні WTA є найвищим досягненням у її посередній кар'єрі. Для голандки матч проти Еліни був типу гри нашої Даяни проти Серени. З одною лише різницею що Даяну усім було жаль, як було би жаль будь-яку іншу юніорку, яка з переживань не показала своєї кращої гри, хай навіть цей рівень і був би недостатнім. А чітерство в елітному виді спорту теніс ніхто не любить, тому мені цю Рус ну зовсім не жаль.
    Загалом Еля зіграла на вчорашньому рівні: 5 ейсів, декілька красивих вкорочених, знову з 100% успішністю. Хіба що відсоток першої подачі в неї був кращим/вищим, ніж учора, ну і 1 подвійна проскочила в Світоліної вже на подвійному матчболі, тому нею можна знехтувати.
    У фіналі Боузкова, а не очікувана Конта...
    Василий Лавренюк
      Василий Лавренюк, 08.03.2020 03:20
    +3
    Таке відчуття що Еліна кудись дуже поспішає)))
    vital
    online
      vital, 08.03.2020 03:10
    +3
    senya, 08.03.2020 03:08
    Оггооо-6-0 перший сет.
    Еліні головне не розслабитися, що з нею не раз бувало після рахунку в стартовому сеті 6-0. Але принаймі наразі руїнами чітерки Рус я задоволений.
    senya
      senya, 08.03.2020 03:08
    +3
    Оггооо-6-0 перший сет.
    serg
      serg, 08.03.2020 02:00
    +2
    а чего тянут с началом встречи? Скоро и утро настанет)
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 08.03.2020 03:42
    +1
    А куда нытики подевались? Увидели 6-0 и спать от скуки пошли? З победой, Эля, так держать, врагам на зло и себе в удовольствие.
    Vladdal
      Vladdal, 08.03.2020 02:16
    +1
    Я наверное ждать не буду, привет организаторам.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 08.03.2020 03:38
    0
    ВІТАЮ З ПОВЕРНЕНЯМ У ТЕНІС, ОТАМАНША!
    Vladdal
      Vladdal, 08.03.2020 02:16
    0
    Я наверное ждать не буду, привет организаторам.
    Vladdal
      Vladdal, 08.03.2020 02:16
    0
    serg, 08.03.2020 02:00
    а чего тянут с началом встречи? Скоро и утро настанет)
    Чёто мне кажется, что пока парницы не сыграют - игра не начнётся. А там только первый сет закончился.
    Радует одно - там играет Катя Бондаренко и первый сет выиграла она в паре с Фичмен.