НХЛ. Зліт Філадельфії, 11 шайб Вашингтона і Рейнджерс, успіх Піттсбурга

Супердень форварда Рейнджерс Зібанеджада, у якого 5 шайб

twitter.com/NYRangers

Поки Вашингтон і Піттсбург боролися між собою за лідерство в Столичному дивізіоні, до них активно підбиралася Філадельфія, яка сьогодні наздогнала Кепіталз за кількістю набраних очок. Льотчики обіграли Кароліну 4:1 і здобули 8 поспіль перемогу. Команда могла вийти в одноосібні лідери, однак Вашингтон набрав один пункт в яскравій битві з Рейнджерс, яку команда з Нью-Йорка виграла 6:5 в овертаймі.

Неймовірний матч видав форвард Рейнджерів Міка Зібанеджад, у якого 5 закинутих шайб, в тому числі в овертаймі. Вперше з 1996 року в НХЛ хокеїст забиває 5 голів разом з шайбою в овертаймі. Втім, самі по собі 5 голів не новинка - таке в 2018 році зробив Патрік Лайне з Вінніпега.

На три очки менше лідерів дивізіону у Піттсбурга, який на виїзді впорався з Баффало 4:2. Питання з переможцем дивізіону повністю відкрите.

В Атлантичному дивізіоні 1-2 місця утримують Бостон і Тампа, що зуміли сьогодні перемогти. При цьому Брюїнз лідирують в загальній таблиці Ліги і знаходяться лише в двох очках від 100 набраних пунктів.

На Заході вкрай важливу перемогу в битві за плей-офф здобув Нешвілл, який обіграв Даллас 2:0 завдяки 33 сейвам воротаря Сароса.

У гонку за wild-card несподівано вклинився Чикаго. Яструби останні в Центральному дивізіоні, але відстають від зони плей-офф лише на кілька пунктів, а сьогодні здолали Едмонтон 4:3, підтримуючи запеклу боротьбу на Заході.

Сам Едмонтон, незважаючи на поразку, впевнено тримається в топ-3 Тихоокеанського дивізіону і йде до плей-офф.

Баффало - Піттсбург 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Воротарі: Йоханссон - Мюррей

Кидки: 30 - 32

Тампа-Бей - Монреаль 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Воротарі: Василевський - Прайс

Кидки: 23 - 32

Флорида - Бостон 1:2 (в овертаймі) (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Воротарі: Драйджер - Галак