ВІДЕО. Як у футболі. Гравцеві НХЛ вдався класний пас ковзаном

Гарний момент в матчі НХЛ

ВІДЕО. Як у футболі. Гравцеві НХЛ вдався класний пас ковзаном
© twitter.com/NHLFlyers

У матчі регулярного сезону НХЛ Вашингтон - Філадельфія гостям вдалося забити красивий гол. Гравець Льотчиків Дерек Грант перед воротами суперника зненацька видав суперпас у футбольному стилі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    Ove
      Ove, 06.03.2020 00:26
    0
    avl01021954, 05.03.2020 20:19
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    отвечают знатоки
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 05.03.2020 20:47
    +2
    avl01021954, 05.03.2020 20:19
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    О, "знатоки" на манеже...
    ajvanavs
      ajvanavs, 05.03.2020 20:22
    +3
    avl01021954, 05.03.2020 20:19
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    В смысле? Пас коньком - в пределах правил. Гол не может быть забит коньком (если умышленно ударил шайбу). А пас может быть коньком отдан.
    avl01021954
      avl01021954, 05.03.2020 20:19
    -2
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 05.03.2020 20:15
    +1
    Технично скинул, не каждый футболист так сможет!)
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 05.03.2020 19:53
    +4
    Красиво! А это законно?
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 05.03.2020 19:53
    +4
    Красиво! А это законно?
    ajvanavs
      ajvanavs, 05.03.2020 20:22
    +3
    avl01021954, 05.03.2020 20:19
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    В смысле? Пас коньком - в пределах правил. Гол не может быть забит коньком (если умышленно ударил шайбу). А пас может быть коньком отдан.
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 05.03.2020 20:47
    +2
    avl01021954, 05.03.2020 20:19
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    О, "знатоки" на манеже...
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 05.03.2020 20:15
    +1
    Технично скинул, не каждый футболист так сможет!)
    Ove
      Ove, 06.03.2020 00:26
    0
    avl01021954, 05.03.2020 20:19
    В даному випадку шайбу закинуто з порушенням правил. Гол не може бути зараховано, хоч ситуація виглядає дуже оригінально.
    отвечают знатоки