Віктор ЛЕОНЕНКО: «Тренерам Шахтаря потрібно частіше кричати на гравців»

Експерт вважає, що «гірники» могли впевненіше проходити «Бенфіку»

2045
1
Футбол 1/2/3. Віктор Леоненко

У минулий четвер «Шахтар» зіграв внічию на полі «Бенфіки». Результат 3:3 дозволив донеччанам вийти в 1/8 фіналу Ліги Європи. Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко висловив свою думку про гру в Лісабоні.

«Тренерам потрібно частіше кричати на гравців. Як можна спати в таких матчах, в Лізі Європи? Шахтар з перших хвилин сів, тому що вирішили грати на контратаках. Найголовніше - не те, що сів, а те, що Бенфіка не встигала святкувати голи, як Шахтар відразу ж відігрувався. Тут з'явилася і сміливість.

У другому таймі Шахтар почав контролювати м'яч. Головне, що відразу ж хлопці забивали голи у відповідь. Бенфіка побігла та ризикувала, ось в чому справа. Інше питання, що Бенфіка, по суті, це Зоря часів Вернидуба: багато флангових атак, але до адресата м'яч не доходить. Якби гравці Шахтаря в обороні не привозили м'ячі, все могло бути спокійніше».

Нагадаємо, що суперником «Шахтаря» на наступній стадії плей-оф Ліги Європи стане «Вольфсбург». Поєдинок в Німеччині пройде 12 березня, а матч в Україні - 19 березня.

(10)

У Челсі ухвалено рішення про майбутнє Мудрика
Футбол | 24 квітня 2024, 19:01 3

«Пенсіонери» розставили пріоритети щодо українця

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 85

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами