Руслан КОСТИШИН: «Задоволений результатом і грою десь до хвилини 65-ї»

Головний тренер «Колоса» - про перемогу над «Карпатами» (2:1)

1423
1
ФК Колос. Руслан Костишин

Після відновлення чемпіонату «Колос» здобув другу поспіль перемогу. Спочатку підопічні Костишина обіграли на виїзді «Олександрію», а зараз були сильнішими аутсайдера чемпіонату - «Карпат» (2:1).

За два тури до поділу на шістки новачок УПЛ випереджає конкурентів на два очки, але попереду у «Колоса» матчі з «Динамо» і «Шахтарем».

«Важка гра. Я задоволений результатом і грою десь до хвилини 65-ї. Потім просіли, перестали встигати і робити те, про що ми домовлялися. Добре, що заміна трохи вирівняла гру. В принципі, після пропущеного гола ми володіли ситуацією. Крім штрафного на останній хвилині, нічого біля наших воріт не відбувалося.

Програвати ніхто не хоче - всі вирішують свої завдання. Тому добре, що ми сьогодні перемогли».

«Єврокубки? Перед сезоном ми ставили завдання посісти 8-е місце. Подивимося, коли завершиться сезон. Апетит приходить під час їжі».

«До «Динамо» будемо готуватися через відновлення. Нічого страшного: у Європі грають два дні на третій, три дні на четвертий. Мотивація у нас буде: ми граємо на «Олімпійському». У нас два гравці в складі є, які ще на першість області грали. Це Морозко і Бондаренко. Вони мріяли зіграти на «Олімпійському», - сказав Костишин.