ХОБЛЕНКО: «Здається, ми грали 80 хвилин, а весь інший час пішов на VAR»

Нападник «Дніпра-1» висловився про систему відеоповторів

4232
2
СК Дніпро-1. Олексій Хобленко

Форвард «Дніпра-1» Олексій Хобленко прокоментував перемогу над «Динамо» (3:1) в матчі 20-го туру чемпіонату України.

«І нічия, і звичайно, перемога, у грі з такою командою, як «Динамо» — це для нас позитивний результат. Ми налаштовувалися на перемогу. Добре, що вийшов Супряга і забив, з чим я його і вітаю. Коли він вийшов на поле ми стали більше грати вперед, більше стали розкривати фланги і через це і вдалося нам забити. Хоча ми могли і у першому таймі забивати. Я не бачив, чи там насправді був пенальті із VAR, ще подивлюся цей момент, але головне, що ми досягли результату, завдяки командним діям. Ну і, звичайно, Супряга – молодець!

Робота VAR? Дуже довго тривали ці моменти. Ми просто стояли по кілька хвилин, і за цей час встигаєш остигнути. Здається, ми сьогодні грали хвилин 80, а весь інший час у нас пішов на VAR. Для нас він, рахую, сьогодні був більш негативним», - сказав Хобленко.

Систему VAR також розкритикував хавбек «Дніпра-1» Юрій Вакулко.