Юрій ВАКУЛКО: «Мені не сподобався ВАР. Без нього гра динамічніша»

Півзахисник «Дніпра-1» поділився враженнями від перемоги над «Динамо»

1677
1
СК Дніпро-1. Юрій Вакулко

Хавбек «Дніпра-1» Юрій Вакулко прокоментував перемогу над «Динамо» (3:1) в матчі 20-го туру чемпіонату України.

«На мій погляд, після раннього вилучення нам треба було грати більш агресивно. Ми все ж таки проти «Динамо» діяли обережно і просто. Але у цій ситуації потрібно було грати більш впевненіше і агресивніше в атаці. Можливо, спочатку ми трохи побоювались суперника, а вже у другому таймі у нас вже з’явилося більше простору. Я навіть не можу згадати, щоб до нашого першого голу «Динамо» якось гостро переходило середину поля. В цей час ми повністю взяли гру під свій контроль. Так, ми діяли у більшості, але у першому таймі не можна було сказати, що ми у нерівних складах контролювали гру. А от вже після перерви все це змінилося, і ми довели справу до логічного завершення.

ВАР? Насправді, я – проти. Мені не сподобалося. Сьогодні він може нам допомогти, завтра іншій команді, але, на мій погляд, це певною мірою гальмує футбол, адже ти весь у грі, а тут просто стоїш п’ять-шість хвилин і чекаєш рішення. Мені це не подобається. Без цього гра значно динамічніша і для футболістів, і для вболівальників. Але тут у кожного своє бачення і думка», - сказав Вакулко.

(7)

Журналіст: «Якщо Евертон вилетить, то інший клуб АПЛ захоче Миколенка»
Футбол | 24 квітня 2024, 12:47 8

Енді Брассел оцінив виступи українських легіонерів в цьому сезоні АПЛ

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 83

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами