| Оновлено 28 лютого 2020, 08:00
4299
1

Андрій ВОРОБЕЙ: «Шахтар пропустив безглузді голи»

Спеціаліст поділився враженнями від виїзного поєдинку «гірників» з «Бенфікою» в ЛЄ (3:3)

4299
1
ТК Футбол. Андрій Воробей

Колишній форвард «Шахтаря» і збірної України Андрій Воробей підбив підсумки виїзного матчу «гірників» в 1/16 фіналу Ліги Європи проти португальської «Бенфіки» (3:3). Поєдинок дозволив «Шахтарю» вийти до наступного раунду турніру після домашньої перемоги з рахунком 2:1.

«Є за що покритикувати, але головне, що в п'ятницю ми дізнаємося суперника по 1/8 фіналу. У першій грі «Шахтар» повністю переграв «Бенфіку» і тричі зумів забити на виїзді, пропустивши безглузді голи в свої ворота. Радує, що команда відразу бігла відіграватися, пропустивши гол. Потрібно віддати належне майстерності гравців «Бенфіки», — зазначив Воробей.

(16)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Президент ПФЛ: «Долю поєдинку Хуст – Металург вирішить КДК»
Футбол | 25 квітня 2024, 13:04 1