ВІДЕО. Готуючись до Чісори, Усик вирішив зайнятися гирьовим спортом

Раніше український боксер спростував чутки про травму ліктя

ВІДЕО. Готуючись до Чісори, Усик вирішив зайнятися гирьовим спортом
© The Ring. Олександр Усик

Український боксер суперважкої ваги Олександр Усик (17–0, 13 КО) продовжує підготовку до наступного поєдинку. Українець в травні вийде на ринг проти британця Дерека Чісори (32–9, 23 KO).

З'явилося нове відео з тренування Усика. Олександр вирішив зайнятися гирьовим спортом.

Нагадаємо, Усик спростував чутки про його травму ліктя: «У мене немає ніяких травм. Все чудово».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    comentraktor
    online
      comentraktor, 28.02.2020 00:50
    0
    Morjoviy, 20.02.2020 19:32
    Какие нафиг гири? Молиться и биться лбом в пол надо.
    Помолись гундяю и ложись спать, биться о пол не надо, пол жалко...
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 21.02.2020 10:47
    0
    А где ПАРИ МАТЧ на спине или реклама тотализаторов уже в прошлом!
    NeRoN69
      NeRoN69, 20.02.2020 20:57
    +2
    Oleg., 20.02.2020 18:38+1
    А де вірш? - Я узнал что у меня есть огромная семья...
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 20.02.2020 19:39
    +2
    Боксер-интернационалист под русский реп готовится порадовать фанатов братской ему страны.
    Morjoviy
      Morjoviy, 20.02.2020 19:32
    +5
    Какие нафиг гири? Молиться и биться лбом в пол надо.
    ser_nat
      ser_nat, 20.02.2020 19:25
    +2
    Усик и снегири не гири)
    Oleg.
      Oleg., 20.02.2020 18:38
    +4
    А де вірш?
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 20.02.2020 17:58
    +5
    вера, отечество, гири, усиков.
    Morjoviy
      Morjoviy, 20.02.2020 19:32
    +5
    Какие нафиг гири? Молиться и биться лбом в пол надо.
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 20.02.2020 17:58
    +5
    вера, отечество, гири, усиков.
    Oleg.
      Oleg., 20.02.2020 18:38
    +4
    А де вірш?
    NeRoN69
      NeRoN69, 20.02.2020 20:57
    +2
    Oleg., 20.02.2020 18:38+1
    А де вірш? - Я узнал что у меня есть огромная семья...
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 20.02.2020 19:39
    +2
    Боксер-интернационалист под русский реп готовится порадовать фанатов братской ему страны.
    ser_nat
      ser_nat, 20.02.2020 19:25
    +2
    Усик и снегири не гири)
    comentraktor
    online
      comentraktor, 28.02.2020 00:50
    0
    Morjoviy, 20.02.2020 19:32
    Какие нафиг гири? Молиться и биться лбом в пол надо.
    Помолись гундяю и ложись спать, биться о пол не надо, пол жалко...
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 21.02.2020 10:47
    0