Відома нова дата бою Усика з Чісорою

Поєдинок відбудеться не пізніше 23 травня

Відома нова дата бою Усика з Чісорою
© instagram.com/usykaa

Раніше стало відомо про те, що бій Олександра Усика проти Дерека Чісори перенесений через травму ліктя українця.

Тепер же відомий інсайдер Майк Коппінджер розповів про те, коли відбудеться бій Усика і Чісори:

«Джерело: бій Усик - Чісора, який спочатку був запланований на 28 березня на DAZN, пройде в травні, не пізніше 23 числа. Усик отримав невелике ушкодження ліктя, але вже приступив до тренувань і буде готовий до квітня».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    denzellezned
      denzellezned, 14.02.2020 08:17
    +1
    усік досить бігати від бою Я розумію що після бою зі старим супер тяжем, ти зрозумів що раненько до великих мужиків поліз, але ти або повернись у свою вагу, або вже починай битися
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 20:32
    -1
    ...SPORT.UA....2025 год...."Бой Александра Усика и Дерека Чисоры перенесен на неопределенный срок"
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 19:37
    +1
    "Не позднее 23 мая" - это называется известна дата?
    Я тогда знаю дату следующего боя - не позже 31 декабря 2021.
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 12.02.2020 19:20
    +3
    Не, 23 мая точно не будет.
    Это же церковный праздник - День Симона Зилота
    Считалось, что работать в этот день большой грех.
    Усик себе лучше 2й локоть поломает, чем в опалу попов попадет.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 12.02.2020 15:18
    +7
    Усику пора на пенсию, а то, не ровен час, духовную скрепу сломает.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.02.2020 15:16
    +9
    Ruud, 12.02.2020 15:11
    один бой провел с горем пополам, а второй ну никак не родят
    зато есть время новые стихи написать
    Ruud
      Ruud, 12.02.2020 15:11
    +5
    один бой провел с горем пополам, а второй ну никак не родят
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 15:06
    +4
    Американцы быстрее на Марс высадятся чем состоится этот поединок.
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 15:04
    +2
    .....2025 года
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.02.2020 15:16
    +9
    Ruud, 12.02.2020 15:11
    один бой провел с горем пополам, а второй ну никак не родят
    зато есть время новые стихи написать
    bullyUA
    online
      bullyUA, 12.02.2020 15:18
    +7
    Усику пора на пенсию, а то, не ровен час, духовную скрепу сломает.
    Ruud
      Ruud, 12.02.2020 15:11
    +5
    один бой провел с горем пополам, а второй ну никак не родят
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 15:06
    +4
    Американцы быстрее на Марс высадятся чем состоится этот поединок.
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 12.02.2020 19:20
    +3
    Не, 23 мая точно не будет.
    Это же церковный праздник - День Симона Зилота
    Считалось, что работать в этот день большой грех.
    Усик себе лучше 2й локоть поломает, чем в опалу попов попадет.
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 15:04
    +2
    .....2025 года
    denzellezned
      denzellezned, 14.02.2020 08:17
    +1
    усік досить бігати від бою Я розумію що після бою зі старим супер тяжем, ти зрозумів що раненько до великих мужиків поліз, але ти або повернись у свою вагу, або вже починай битися
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 19:37
    +1
    "Не позднее 23 мая" - это называется известна дата?
    Я тогда знаю дату следующего боя - не позже 31 декабря 2021.