Маліновський - в запасі Аталанти на матч з Валенсією

Український хавбек знову не вийде в основі

Маліновський - в запасі Аталанти на матч з Валенсією
© twitter.com/Atalanta_BC

Сьогодні «Аталанта» в першому матчі 1/8 фіналі Ліги чемпіонів в Мілані прийме «Валенсію». Початок матчу - о 22:00.

Стали відомі склади команд на матч. Руслан Маліновський знову залишився в запасі «Аталанти» на матч.

«Аталанта»: Голліні - Толой, Джімсіті, Паломіно - Госенс, Фройлер, Де Роон, Хатебур - Пашаліч - Гомес, Ілічіч

Запас: Спортьєлло, Кальдара, Тамезе, Муріель, Маліновський, Кастань, Сапата

«Валенсія»: Доменек - Васс, Мангала, Діакабі, Гайя - Ферран Торрес, Парехо, Кондогбія, Солер - Гедеш, Максі Гомес

Запас: Сіллессен, Коррейя, Коста, Гамейро, Черишев, Собріно, Гутьєррес

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy_P
    online
      Andy_P, 20.02.2020 00:32
    +1
    В конце матча было видно, почему Руслан сидит пока больше, чем играет. Отличная скидка ему под удар правой в пределах штрафной - и удар левой хз куда. Ещё работать и работать
    REALIST
    online
      REALIST, 19.02.2020 23:34
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 19.02.2020 21:53
    Совершенно непонятно за что такое презрительное отношение к Малиновскому. Всегда выходя на замену, он усиливает игру и даже забивает...
    ... Може просто фізично не тягне ввесь матч? Тренеру там видніше на тренуваннях.
    digsum
      digsum, 19.02.2020 22:45
    +4
    © УАФ– М а ф і я! , 19.02.2020 21:53
    Совершенно непонятно за что такое презрительное отношение к Малиновскому. Всегда выходя на замену, он усиливает игру и даже забивает...
    Да вроде ничего личного. Результаты у команды отличные..
    samird
    online
      samird, 19.02.2020 22:06
    +3
    Алексей Левченко, 19.02.2020 22:00
    Мда, представляю, что б могла показать Аталанта будь у нее адекватный тренер.
    Это шутка, надеюсь?
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 19.02.2020 22:00
    -6
    Мда, представляю, что б могла показать Аталанта будь у нее адекватный тренер.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.02.2020 21:53
    +5
    Совершенно непонятно за что такое презрительное отношение к Малиновскому. Всегда выходя на замену, он усиливает игру и даже забивает...
    digsum
      digsum, 19.02.2020 21:29
    +8
    Два лучших сборника - баночники..
    digsum
      digsum, 19.02.2020 21:29
    +8
    Два лучших сборника - баночники..
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 19.02.2020 21:53
    +5
    Совершенно непонятно за что такое презрительное отношение к Малиновскому. Всегда выходя на замену, он усиливает игру и даже забивает...
    digsum
      digsum, 19.02.2020 22:45
    +4
    © УАФ– М а ф і я! , 19.02.2020 21:53
    Совершенно непонятно за что такое презрительное отношение к Малиновскому. Всегда выходя на замену, он усиливает игру и даже забивает...
    Да вроде ничего личного. Результаты у команды отличные..
    samird
    online
      samird, 19.02.2020 22:06
    +3
    Алексей Левченко, 19.02.2020 22:00
    Мда, представляю, что б могла показать Аталанта будь у нее адекватный тренер.
    Это шутка, надеюсь?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 20.02.2020 00:32
    +1
    В конце матча было видно, почему Руслан сидит пока больше, чем играет. Отличная скидка ему под удар правой в пределах штрафной - и удар левой хз куда. Ещё работать и работать
    REALIST
    online
      REALIST, 19.02.2020 23:34
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 19.02.2020 21:53
    Совершенно непонятно за что такое презрительное отношение к Малиновскому. Всегда выходя на замену, он усиливает игру и даже забивает...
    ... Може просто фізично не тягне ввесь матч? Тренеру там видніше на тренуваннях.