Валя СЕМЕРЕНКО: «Не сваріть нас сильно. Ми засмучуємося ще сильніше»

Українська біатлоністка - про невдачу в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу

Валя СЕМЕРЕНКО: «Не сваріть нас сильно. Ми засмучуємося ще сильніше»
© Український біатлон. Валя Семеренко

Сьогодні Валя Семеренко стала 42-ю в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу-2020 на Антхольці.

Українська біатлоністка поділилася враженнями від гонки:

«Складно щось коментувати, я дуже розчарована. Не очікувала такого результату.

Немає стрільби. Як пішов збій в останні дні збору в Лівіньо, так і не проходить. Це шок для мене.

Не сваріть нас сильно, ми намагаємося, теж не хочемо цих промахів, завжди намагаємося стріляти чисто.

Ми засмучуємося ще сильніше, ніж ви. Вибачте, що не виходить вас порадувати».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — UA: ПЕРШИЙ

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 18.02.2020 21:38
    0
    За что ругать? Макияжик на уровне Вирер.
    Ruud
      Ruud, 18.02.2020 21:18
    0
    к сожалению, все спортсмены вынуждены заканчивать со спортом, возраст берет свое...но спасибо за победы, мы помним их
    Tristan
      Tristan, 18.02.2020 21:10
    +4
    Конечно,мы расстраиваемся,когда у наших спортсменов нет результатов...Но лично я как вспомню сколько радостных эмоций дарили нам в разное время и сестрички,и Пидгрушная,и Джима,да и Настя Меркушина,так у меня язык не поворачивается слова плохого сказать в их адрес.Ведь они были и чемпионками мира, и олимпийскими чемпионками...Так что спасибо им за все! А сегодня реалии таковы,что каждое удачное выступлени- это праздник,это как бонус всем нам за веру в наших спортсменов, за любовь к спорту!
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 18.02.2020 20:23
    0
    особисто я не те що не критикую , а вже давно й не коментую-в незимній і фактично безсніжній країні навіть дивно, що якось біатлон ще тримається
    vizuals
    online
      vizuals, 18.02.2020 19:47
    -3
    Валя, вали на пенсію
    і сварити ніхто не буде
    moris24
      moris24, 18.02.2020 18:52
    0
    Дякую за все!!! Але потрібно вже давати дорогу молодим.... хоча там у нас особливо і немає кому давати ту дорогу, але всеж...
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 18.02.2020 18:23
    +15
    dudigo78, 18.02.2020 18:12
    Та до вас нема ніяких претензій. Без вас ветеранів ми б кубку націй хіба за квоту в чотири біатлоністки боролись. В нас претензії до тих, хто за 10 років хіба одну Меркушину виростив до рівня кубка світу. В цей час у всіх основних збірних вже по 2-3 покоління змінилось
    На 200% Вы правы.
    dudigo78
      dudigo78, 18.02.2020 18:12
    +29
    Та до вас нема ніяких претензій. Без вас ветеранів ми б кубку націй хіба за квоту в чотири біатлоністки боролись. В нас претензії до тих, хто за 10 років хіба одну Меркушину виростив до рівня кубка світу. В цей час у всіх основних збірних вже по 2-3 покоління змінилось
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 18.02.2020 18:11
    -24
    Деньги верни потраченные на подготовку
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.02.2020 18:12
    +29
    Та до вас нема ніяких претензій. Без вас ветеранів ми б кубку націй хіба за квоту в чотири біатлоністки боролись. В нас претензії до тих, хто за 10 років хіба одну Меркушину виростив до рівня кубка світу. В цей час у всіх основних збірних вже по 2-3 покоління змінилось
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 18.02.2020 18:23
    +15
    dudigo78, 18.02.2020 18:12
    Та до вас нема ніяких претензій. Без вас ветеранів ми б кубку націй хіба за квоту в чотири біатлоністки боролись. В нас претензії до тих, хто за 10 років хіба одну Меркушину виростив до рівня кубка світу. В цей час у всіх основних збірних вже по 2-3 покоління змінилось
    На 200% Вы правы.
    Tristan
      Tristan, 18.02.2020 21:10
    +4
    Конечно,мы расстраиваемся,когда у наших спортсменов нет результатов...Но лично я как вспомню сколько радостных эмоций дарили нам в разное время и сестрички,и Пидгрушная,и Джима,да и Настя Меркушина,так у меня язык не поворачивается слова плохого сказать в их адрес.Ведь они были и чемпионками мира, и олимпийскими чемпионками...Так что спасибо им за все! А сегодня реалии таковы,что каждое удачное выступлени- это праздник,это как бонус всем нам за веру в наших спортсменов, за любовь к спорту!
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 18.02.2020 21:38
    0
    За что ругать? Макияжик на уровне Вирер.
    Ruud
    online
      Ruud, 18.02.2020 21:18
    0
    к сожалению, все спортсмены вынуждены заканчивать со спортом, возраст берет свое...но спасибо за победы, мы помним их
    олег инкогнито