Володимир БРИНЗАК: «380 медалей за 20 років говорять самі за себе»

Президент ФБУ – про успіхи вітчизняного біатлону під його керівництвом

Володимир БРИНЗАК: «380 медалей за 20 років говорять самі за себе»
© Український біатлон. Володимир Бринзак

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про результати своєї роботи протягом 20 років.

«Після цього сезону, ймовірно, перейдемо на централізовану роботу в команді, вона приносила плоди. 380 зимових медалей світового та європейського рівня за двадцять років говорять самі за себе. До цього було тільки двадцять. Їздили по етапах на «Ікарусах», ні лиж, ні парафінів, ні зарплати. Зараз всі і все отримують, включаючи премії та побутові компенсації. Квартири і будинки допомагаємо спортсменам купувати. Тому що якщо їхні сім'ї відчувають підтримку, це приносить віддачу», - сказав Бринзак.

ЦИФРА ДНЯ. У ФБУ бюджет більше, ніж у Союзу біатлоністів Росії

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Матч ТВ

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Gwynbleidd
    online
      Gwynbleidd, 18.02.2020 20:11
    +3
    svetikrm, 18.02.2020 19:58
    Золотые слова.
    Юрий Венедиктович
    svetikrm
      svetikrm, 18.02.2020 19:58
    +1
    u6464u, 18.02.2020 18:09
    Все такие умные, он под куполом сидят умники, обещали дофига чего,сделали,хотите чтобы пришёл и в биатлон какой нибудь мажор пилить деньги, эти быстро сделают так что о биатлоне забудете надолго.
    Золотые слова.
    u6464u
    online
      u6464u, 18.02.2020 18:09
    -1
    Все такие умные, он под куполом сидят умники, обещали дофига чего,сделали,хотите чтобы пришёл и в биатлон какой нибудь мажор пилить деньги, эти быстро сделают так что о биатлоне забудете надолго.
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 18.02.2020 17:51
    +1
    иди нафиг со своей философией.. деньи выделяются на развитие спорта..надо давать результат а не прокатывать деньги спонсоров.. сам тренер джимы сказал что биатлонисты украины очень мало тренеруются-вот и весь сказ и вся причина этих плохих результатов-песия-вот твоя медаль..
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 18.02.2020 17:24
    +1
    При чем здесь имена? Незаменимых людей нет! А то, что Брынзак "зажрался и не видит реальность" это факт! Хвалится он чартерами, лучше бы они эти деньги на ремонт спорт.школ направили. Да, он еще не говорил, что Чемпионат мира это один из этапов подготовки к олимпиаде. Скажет.
    u6464u
    online
      u6464u, 18.02.2020 16:54
    -3
    alekos59, 18.02.2020 15:10
    Даже не думает об отставке ???
    а что есть альтернатива,имена в студию.
    alekos59
      alekos59, 18.02.2020 15:10
    +5
    Даже не думает об отставке ???
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 18.02.2020 15:04
    +7
    На ЧЕ еще добавим к 380.
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 18.02.2020 15:04
    +7
    На ЧЕ еще добавим к 380.
    alekos59
      alekos59, 18.02.2020 15:10
    +5
    Даже не думает об отставке ???
    Gwynbleidd
    online
      Gwynbleidd, 18.02.2020 20:11
    +3
    svetikrm, 18.02.2020 19:58
    Золотые слова.
    Юрий Венедиктович
    svetikrm
      svetikrm, 18.02.2020 19:58
    +1
    u6464u, 18.02.2020 18:09
    Все такие умные, он под куполом сидят умники, обещали дофига чего,сделали,хотите чтобы пришёл и в биатлон какой нибудь мажор пилить деньги, эти быстро сделают так что о биатлоне забудете надолго.
    Золотые слова.
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 18.02.2020 17:51
    +1
    иди нафиг со своей философией.. деньи выделяются на развитие спорта..надо давать результат а не прокатывать деньги спонсоров.. сам тренер джимы сказал что биатлонисты украины очень мало тренеруются-вот и весь сказ и вся причина этих плохих результатов-песия-вот твоя медаль..
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 18.02.2020 17:24
    +1
    При чем здесь имена? Незаменимых людей нет! А то, что Брынзак "зажрался и не видит реальность" это факт! Хвалится он чартерами, лучше бы они эти деньги на ремонт спорт.школ направили. Да, он еще не говорил, что Чемпионат мира это один из этапов подготовки к олимпиаде. Скажет.