Валя СЕМЕРЕНКО: «Все не вдалося. Ні стрільби, ні ходу»

Українська біатлоністка - про переслідування на ЧС в Антхольці

Валя СЕМЕРЕНКО: «Все не вдалося. Ні стрільби, ні ходу»
© Український біатлон. Валя Семеренко

Сьогодні Валя Семеренко стала 43-ю в гонці переслідування на чемпіонаті світу-2020 на Антхольці.

Українка поділилася враженнями від гонки:

«Мені здається, все не вдалося. Ні стрільби, ні ходу. Дивно, чому так відбувається. Сподіваюся, наступного тижня буде набагато простіше всім нам, і результати будуть кращі.

Під час стрільби, по-перше, не вистачало дихання: не вистачало, щоб зробити затримку для стрільби. Потрібно було робити ще два вдохи/видихи. На останній стійці спробувала відстрілятися швидко - теж не попала.

Але тут таке стрільбище: повільно стріляєш - не попадаєш, і швидко - той же результат. До наступної гонки хотілося б все виправити».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 16.02.2020 22:47
    -1
    Исправляй, Валя, исправляй! Козероги с годами только молодеют!
    shef63
      shef63, 16.02.2020 22:44
    -1
    Сестри спеціально готувались в горах, пропустили Поклюку. А біжать гірше всіх.
    kerch30
      kerch30, 16.02.2020 20:32
    -1
    ВСе пропало
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 16.02.2020 19:44
    0
    Тренероваться надо ответственней,а не тянешь -- завязывать. Так будет честно.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 16.02.2020 18:48
    -1
    Заявление на стол!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.02.2020 18:29
    0
    alekos59, 16.02.2020 18:20
    Постоянно что-то не так!!! На пенсии все будет норм.
    Крім самої пенсії. Ось вони і продовжують сидіти на зарплаті
    alekos59
      alekos59, 16.02.2020 18:20
    0
    Постоянно что-то не так!!! На пенсии все будет норм.
    alekos59
      alekos59, 16.02.2020 18:20
    +1
    Постоянно что-то не так!!! На пенсии все будет норм.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 16.02.2020 17:55
    +1
    Да просто неделя была не та , вот на следующей ка-а-а-к бабахнем в яблочко !
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.02.2020 17:32
    +1
    Я так и предполагал - эти итальянцы специально такое стрельбище придумали - медленно стреляешь - мимо, быстро стреляешь - еще больше мимо... Ужас капитализма.... Надо было у Логвинова купить секрет попадания... Что-то у меня большие сомнения по поводу умственных способностей у этой биатлонистки.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.02.2020 17:29
    -4
    Дивно, а ми думали, що вам, стареньким, усе вдасться
    alekos59
      alekos59, 16.02.2020 18:20
    +1
    Постоянно что-то не так!!! На пенсии все будет норм.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 16.02.2020 17:55
    +1
    Да просто неделя была не та , вот на следующей ка-а-а-к бабахнем в яблочко !
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.02.2020 17:32
    +1
    Я так и предполагал - эти итальянцы специально такое стрельбище придумали - медленно стреляешь - мимо, быстро стреляешь - еще больше мимо... Ужас капитализма.... Надо было у Логвинова купить секрет попадания... Что-то у меня большие сомнения по поводу умственных способностей у этой биатлонистки.
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 16.02.2020 19:44
    0
    Тренероваться надо ответственней,а не тянешь -- завязывать. Так будет честно.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.02.2020 18:29
    0
    alekos59, 16.02.2020 18:20
    Постоянно что-то не так!!! На пенсии все будет норм.
    Крім самої пенсії. Ось вони і продовжують сидіти на зарплаті
    alekos59
      alekos59, 16.02.2020 18:20
    0
    Постоянно что-то не так!!! На пенсии все будет норм.