Луїс СУАРЕС: «Барселона нічого не виграє, вона не біжить і не думає»

Легенда «Барселони» розкритикував гру команди

Луїс СУАРЕС: «Барселона нічого не виграє, вона не біжить і не думає»
© ФК Барселона

Легенда «Барселони» і володар Золотого м'яча-1960 Луїс Суарес Мірамонтес незадоволений грою команди в нинішньому сезоні:

«Ця команда не біжить і не думає. У неї немає серця, немає агресії. У неї немає нічого, крім одного гравця, у якого все це є. Повинен сказати, що мені дуже, дуже, дуже гірко через це.

Ця команда нічого не виграє в цьому році. Мені дуже гірко. Якщо так і буде тривати, або ситуація радикально не зміниться, то нічого не поробиш».

Вчора «Барселона» в 24-му турі Ла Ліги обіграла «Хетафе» 2:1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.es

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 16.02.2020 21:48
    0
    Журналисту необходимо указывать в заглавии, какой Суарес.
    Колобок
    online
      Колобок, 16.02.2020 19:45
    +2
    Колобок, 16.02.2020 19:32
    Brevno, почему ты такой унылый тормоз?
    Так, три минуса.. Zport, kovalenkobrevno, а третий аккаунт как у тебя называется?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 16.02.2020 19:37
    +2
    Суаресов развелось - как собак нерезанных. Слава богу , не все кусачие ...
    Колобок
    online
      Колобок, 16.02.2020 19:32
    -1
    Zport., 16.02.2020 19:22
    Точно. Извиняюсь за написанное. Даже не знал, что там играл полный тёзка. Но про Суареса нынешнего и 2014-й год - это то, что может случиться
    Brevno, почему ты такой унылый тормоз?
    Zport.
      Zport., 16.02.2020 19:22
    -3
    Vik Bistritskiy, 16.02.2020 19:13
    Це не той луїс суарес
    Точно. Извиняюсь за написанное. Даже не знал, что там играл полный тёзка. Но про Суареса нынешнего и 2014-й год - это то, что может случиться
    Vik Bistritskiy
      Vik Bistritskiy, 16.02.2020 19:13
    +7
    Це не той луїс суарес
    Zport.
      Zport., 16.02.2020 19:10
    -6
    Легенда «Барселоны» раскритиковал игру команды... Прям "легенда"...... Кстати, эта "легенда" может стать чемпионом АПЛ 2014, если у Манчестер Сити отберут титул 2013\14. А это вполне реально
    Andy_P
    online
      Andy_P, 16.02.2020 17:00
    0
    к сожалению, прав... Матчи-ответки в ЛЧ против Ромы и Ливерпуля показали уровень агрессии и характера теперешней Барселоны. Если на классе не обыграли - то и ладно, напрягаться и включать сверхусилия никто не будет...
    Vik Bistritskiy
      Vik Bistritskiy, 16.02.2020 19:13
    +7
    Це не той луїс суарес
    Колобок
    online
      Колобок, 16.02.2020 19:45
    +2
    Колобок, 16.02.2020 19:32
    Brevno, почему ты такой унылый тормоз?
    Так, три минуса.. Zport, kovalenkobrevno, а третий аккаунт как у тебя называется?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 16.02.2020 19:37
    +2
    Суаресов развелось - как собак нерезанных. Слава богу , не все кусачие ...
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 16.02.2020 21:48
    0
    Журналисту необходимо указывать в заглавии, какой Суарес.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 16.02.2020 17:00
    0
    к сожалению, прав... Матчи-ответки в ЛЧ против Ромы и Ливерпуля показали уровень агрессии и характера теперешней Барселоны. Если на классе не обыграли - то и ладно, напрягаться и включать сверхусилия никто не будет...