Зінедін ЗІДАН: «Бейл поступово буде підвищувати свій рівень»

Наставник «Реала» висловився про гру форварда

2521
0
ФК Реал Мадрид. Зінедін Зідан

Головний тренер «Реала» прокоментував виступ Гарета Бейла в матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії з «Осасуною» (4:1). Бейл провів на полі 73 хвилини.

«Бейл - важливий гравець для нас. Не граючи в останніх матчах, сьогодні він провів хороші хвилини і в атаці, і в захисті. Він намагався. Проблема в тому, що всі хочуть, щоб у нас були проблеми з Гаретом, але їх немає.

У нас в команді багато гравців, непросто розподіляти час між усіма. Але він дійсно важливий гравець і поступово буде піднімати свій рівень. Він не готовий повністю в фізичному плані, тому ми внесли зміни. Але ми розраховуємо на нього», - сказав Зідан.

У цьому сезоні Бейл зіграв 16 матчів за «Реал», забив 3 м'ячі і віддав 2 гольові передачі.

Раніше повідомлялося, що Зідан незадоволений роботою Бейла на тренуваннях.

(5)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 03:30 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»