Златан ІБРАГІМОВИЧ: «Очікував більшого від Інтера»

Форвард «Мілана» – про міланське дербі

© Twitter. Златан Ібрагімович

38-річний шведський нападаючий «Мілана» Златан Ібрагімович прокоментував поразку від «Інтера» (2:4) в матчі 23-го туру італійської Серії А.

«Важко пояснити, що сталося. У перерві ми сказали собі, що перші 15 хвилин будуть вирішальними, і саме в цьому відрізку ми пропустили два голи. «Мілан» перестав грати, вірити і пресингувати. Після перерви в нашій грі все рухнуло. Я думаю, що багато чого залежить від досвіду, тому що ви повинні знати, як контролювати гру з рахунком 2:0.

Перший тайм від «Мілана» був практично ідеальним. Я очікував більшого від «Інтера», і в першому таймі вони не були схожі на команду з другого місця. Вони показали себе після перерви», - сказав Ібрагімович.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!