09.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар в останньому спарингу на турецьких зборах обіграв Вентспілс

Результативний удар Маркоса Антоніо з пенальті виявився єдиним у матчі

Шахтар в останньому спарингу на турецьких зборах обіграв Вентспілс
© ФК Шахтар

Донецький «Шахтар» провів останній спаринг на зборі в Туреччині. Суперником «гірників» став латвійський «Вентспілс».

Більшу частину першого тайму «Шахтар» володів беззаперечною перевагою. Рахунок ледь не відкрив Бондаренко, після удару якого м'яч влучив у штангу. Не зумівши забити, Бондаренко заробив пенальті, коли у штрафному «Вентспілса» був збитий опонентом. Пенальті точним ударом реалізував Маркос Антоніо. Через кілька миттєвостей вже Мораєс із забійної позиції не зумів переграти українського голкіпера латвійського клубу Костянтина Махновського. Відзначимо, що в стартовому складі «Вентспілса» вийшов ще один наш співвітчизник - Андрій Сахневич. Тільки ближче до перерви латвійці почали все частіше гостювати у штрафного донецького клубу. Втім, перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою команди Луїша Каштру.

Латвійці активно почали другу половину зустрічі і ледь не зрівняли рахунок, коли до успіху ледь не призвела прострільна передача Сахневича. Але в подальшому справа до гольових можливостей біля воріт суперників майже не доходила. Як і в кінцівці першого тайму, латвійці активізувалися перед закінченням зустрічі. З ударом Рехвіашвілі впорався Трубін, а Козлов не реалізував вихід сам на сам із голкіпером. У підсумку, фінальний свисток зафіксував перемогу «Шахтаря» з рахунком 1:0.

Товариський матч.

«Шахтар» - «Вентспілс» - 1:0

Маркос Антоніо (17, з пенальті)

«Шахтар»: Шевченко (Трубін, 46), Болбат (Кривцов, 46)), Бондар (Вітао, 64), Матвієнко, Сіпріано (Ісмаїлі, 46), Маркос Антоніо, Степаненко (Приходько, 70), Бондаренко (Криськів, 64), Тете (Фернандо, 70), Вакула (Марлос, 46), Мораєс (Сікан, 46).

«Вентспілс» (стартовий склад): Махновський, Тіденберг, Литвинський, Рехвіашвілі, Сахневич, Палавандішвілі, Виллела, Фабіньо, Ондонг Мба, Козлов, Сварупс

ШАХТАР - ВЕНТСПІЛС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 10.02.2020 20:16
    0
    Semiramida, 10.02.2020 12:59
    Шахтёр играл с одной из лучших команд Европы и постоянным участником Лиги Чемпионов - Венспилсом! Горняки молодцы, так как победили с убедительным и разгромным результатом! Бенфика, по сравнению с Венспилсом - дворовая команда! Поэтому не наезжай на барселонский "Шахтёр"!
    Не обижай маленьких и слабеньких своими насмешками!
    Shurik1977
      Shurik1977, 10.02.2020 20:14
    0
    Голубые бакланы, вы за собой смотрите
    Semiramida
      Semiramida, 10.02.2020 12:59
    -2
    JulikoB, 09.02.2020 20:42
    Примитивный, дворовой футбол в исполнении Шахтера, дает возможность не проигрывать сельским командам. В кротовнике считают что такого уровня будет достаточно против Бенфики?
    Шахтёр играл с одной из лучших команд Европы и постоянным участником Лиги Чемпионов - Венспилсом! Горняки молодцы, так как победили с убедительным и разгромным результатом! Бенфика, по сравнению с Венспилсом - дворовая команда! Поэтому не наезжай на барселонский "Шахтёр"!
    JulikoB
      JulikoB, 09.02.2020 20:42
    -1
    Примитивный, дворовой футбол в исполнении Шахтера, дает возможность не проигрывать сельским командам. В кротовнике считают что такого уровня будет достаточно против Бенфики?
    JulikoB
      JulikoB, 09.02.2020 20:25
    -1
    Очередной сельский коллектив повержен, этот с помощью левого пеналя.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 09.02.2020 15:58
    -1
    Vipfishman2, 09.02.2020 13:52
    Порвали в клочья🤣🤣🤣
    А должны были?
    Наверное, им за что-то нужно было перед Вами реабилитироваться, а они не справились...
    П.С. Вон, про Зарю вообще написали "Заря всухую обыграла Флямуртари". А там всего-то один-ноль было. И еще попробуйте вспомнить навскидку, откуда этот Флямуртари.
    Товарняк он и есть товарняк. Что, разве по составу Шахтера было видно (или создавалось ощущение), что Каштру хочет как только можно усилить игру? Какой-то сильный результат показать? Обычная игра для наработки связей (между не сильно сыгранными партнерами), более-менее равномерный "прогрев" игроков (играли по тайму) на фоне отпуска у солидного ряда важных бразильских игроков команды; играли или новички, или те, кому "отдыхать не нужно" (типа "голодного" Мораеса или не наигравшегося из-за травм Марлоса). Да даже по составу (хоть стартовому, хоть после замен) было видно, что Каштру был важен СОВСЕМ не результат, а какие-то свои тренировочные цели.
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 09.02.2020 13:52
    +2
    Порвали в клочья🤣🤣🤣
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.02.2020 11:12
    -2
    Тю. Чи не счастье. Вон в Нур-Султане будет гимн Украины в пустом зале звучать. 3:0 выиграли у Нидерландов
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 09.02.2020 13:52
    +2
    Порвали в клочья🤣🤣🤣
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 10.02.2020 20:16
    0
    Semiramida, 10.02.2020 12:59
    Шахтёр играл с одной из лучших команд Европы и постоянным участником Лиги Чемпионов - Венспилсом! Горняки молодцы, так как победили с убедительным и разгромным результатом! Бенфика, по сравнению с Венспилсом - дворовая команда! Поэтому не наезжай на барселонский "Шахтёр"!
    Не обижай маленьких и слабеньких своими насмешками!
    Shurik1977
      Shurik1977, 10.02.2020 20:14
    0
    Голубые бакланы, вы за собой смотрите