Шахтар – Вентспілс – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма контрольного поєдинку

10660
1
ФК Шахтар

У неділю, 9-го лютого, донецький «Шахтар» проведе контрольний поєдинок з латвійським «Вентспілсом». Матч пройде в турецькому Белеку на «Regnum Sports Center», початок - о 9:00 за київським часом.

Зовсім небагато часу залишилося до першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи між «Шахтарем» і «Бенфікою»: вже 20-го лютого «гірники» прийматимуть лісабонців в Харкові. Спаринг з «Вентспілсом» стане останнім для команди Луїша Каштру на зборах в Туреччині. Чемпіонат Латвії триває в весняно-осінній період, і в крайньому турнірі «Вентспілс» завоював «бронзові» медалі. У суботу «Шахтар» в контрольному поєдинку зустрічався зі словенською «Олімпією», здобувши вольову перемогу з рахунком 3:1. «Гірники» пропустили гол в першому таймі, а в кінцівці матчу тричі розписалися у воротах суперників.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Вентспілс». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.