09.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Інтер – Мілан – 4:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку двадцять третього туру італійської Серії А

Інтер – Мілан – 4:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/acmilan

У неділю, 9-го лютого, відбудеться поєдинок двадцять третього туру італійської Серії А, в якому змагатимуться міланські «Інтер» і «Мілан». Матч пройде в Мілані (Італія), на полі стадіону «Джузеппе Меацца», початок о 21:45.

Туринський «Ювентус» продовжує лихоманити – підопічні Мауріціо Саррі сенсаційно поступилися «Вероні» (1:2) за добу до гри свого прямого конкурента в боротьбі за першу сходинку. Тепер, «Інтер» матиме сверхмотівацію в поєдинку, у якому підопічних Антоніо Конте і без того не варто налаштовувати на досягнення переможного результату. В кінці цього футбольного вік-енду місто Мілан точно буде наполовину в чорних тонах, а ось який колір доповнить палітру?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Інтером» і «Міланом». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Voxa Hvedyk
    online
      Voxa Hvedyk, 10.02.2020 00:11
    +1
    Интер красавицы!!!
    Милан дно!!!
    Вперёд с скудетто...
    Maradona
      Maradona, 09.02.2020 23:12
    +2
    Ось вам і пиздюліна у перерві від Конте!
    Deagle
      Deagle, 09.02.2020 23:05
    +1
    Александр Шевченко, 09.02.2020 23:03
    А Лацио, чего ты орлов скидываешь? Они тож хотят я думаю.
    Лацио очень симпатичны, но мне кажется не хватит у них мощей и резерва
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.02.2020 23:03
    0
    Deagle, 09.02.2020 22:59
    Чтоб юве стал чемпионом хочет только недвед, криштиану и все команды, кроме интера. Тупо завозят турнирные расклады
    А Лацио, чего ты орлов скидываешь? Они тож хотят я думаю.
    digsum
      digsum, 09.02.2020 23:02
    +1
    Maxim_kravets, 09.02.2020 22:37
    Вспомнилась одна статья "эксперта" Спорт.юа о том , что Милан это труп и Ибра ничем ему не поможет. ) А тем временем с момента прихода Ибры еще ни одного поражения!
    А теперь забылась?
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.02.2020 23:02
    0
    Гыгы, ну теперь еще один нужно, нерро-адзурри. Дави.
    Deagle
      Deagle, 09.02.2020 22:59
    +1
    Чтоб юве стал чемпионом хочет только недвед, криштиану и все команды, кроме интера. Тупо завозят турнирные расклады
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.02.2020 22:54
    +1
    Игра интера в три защитника до добра не доведет!
    digsum
      digsum, 09.02.2020 22:47
    +1
    После покупок Интер стал играть не только не лучше, а хуже)
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.02.2020 22:45
    -2
    Кабздец, Интер нашел кому проигрывать. Когда борьба за скудетто маячит. По ходу орлов римских и то шансов будет больше навязать Юве борьбу будет.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 09.02.2020 22:41
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ибрагимович- феноменален. 38 лет человеку и забивает в дерби
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 09.02.2020 22:40
    +2
    Златан!!! И это в 38 лет!!! Брависсимо !!!
    Maradona
      Maradona, 09.02.2020 22:39
    +2
    Ібра-кадабра гол + пас, просто на класі!
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 09.02.2020 22:37
    +6
    Вспомнилась одна статья "эксперта" Спорт.юа о том , что Милан это труп и Ибра ничем ему не поможет. ) А тем временем с момента прихода Ибры еще ни одного поражения!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.02.2020 22:36
    -3
    Ну интер и днище. Скорее лацио станет чемпионом чем вот такой интер
    digsum
      digsum, 09.02.2020 22:25
    -1
    Газоны в Италии полное днище, хотя это теплая и южная страна. Сам матч не очень, может, потому что картинка не впечатляет, будто упл смотрю
    Maradona
      Maradona, 09.02.2020 22:21
    +3
    100 років не дивився міланське дербі!
    Maxim_kravets
    online
      Maxim_kravets, 09.02.2020 22:37
    +6
    Вспомнилась одна статья "эксперта" Спорт.юа о том , что Милан это труп и Ибра ничем ему не поможет. ) А тем временем с момента прихода Ибры еще ни одного поражения!
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 09.02.2020 22:41
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ибрагимович- феноменален. 38 лет человеку и забивает в дерби
    Maradona
      Maradona, 09.02.2020 22:21
    +3
    100 років не дивився міланське дербі!
    Maradona
      Maradona, 09.02.2020 23:12
    +2
    Ось вам і пиздюліна у перерві від Конте!
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 09.02.2020 22:40
    +2
    Златан!!! И это в 38 лет!!! Брависсимо !!!
    Maradona
      Maradona, 09.02.2020 22:39
    +2
    Ібра-кадабра гол + пас, просто на класі!
    Voxa Hvedyk
    online
      Voxa Hvedyk, 10.02.2020 00:11
    +1
    Интер красавицы!!!
    Милан дно!!!
    Вперёд с скудетто...
    Deagle
      Deagle, 09.02.2020 23:05
    +1
    Александр Шевченко, 09.02.2020 23:03
    А Лацио, чего ты орлов скидываешь? Они тож хотят я думаю.
    Лацио очень симпатичны, но мне кажется не хватит у них мощей и резерва
    digsum
      digsum, 09.02.2020 23:02
    +1
    Maxim_kravets, 09.02.2020 22:37
    Вспомнилась одна статья "эксперта" Спорт.юа о том , что Милан это труп и Ибра ничем ему не поможет. ) А тем временем с момента прихода Ибры еще ни одного поражения!
    А теперь забылась?
    Deagle
      Deagle, 09.02.2020 22:59
    +1
    Чтоб юве стал чемпионом хочет только недвед, криштиану и все команды, кроме интера. Тупо завозят турнирные расклады
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.02.2020 22:54
    +1
    Игра интера в три защитника до добра не доведет!
    digsum
      digsum, 09.02.2020 22:47
    +1
    После покупок Интер стал играть не только не лучше, а хуже)
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.02.2020 23:03
    0
    Deagle, 09.02.2020 22:59
    Чтоб юве стал чемпионом хочет только недвед, криштиану и все команды, кроме интера. Тупо завозят турнирные расклады
    А Лацио, чего ты орлов скидываешь? Они тож хотят я думаю.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.02.2020 23:02
    0
    Гыгы, ну теперь еще один нужно, нерро-адзурри. Дави.