Динамо розпочало другу частину зборів з розгрому Олімпії

Підопічні Михайличенка вдосталь познущалися з суперника, що припускався помилкок

Динамо розпочало другу частину зборів з розгрому Олімпії
© ФК Динамо Київ

Українські футбольні клуби продовжують щосили готуватися до продовження сезону, проводячи зимову паузу в розіграші Прем'єр-ліги за процесом відновлення функціональних можливостей. Віце-чемпіон країни, київське «Динамо», вже пішов на друге коло тренувань, знову повернувшись до турецького Белека після нетривалих канікул в столиці України.

Тренерському штабу «біло-синіх», який очолює Олексій Михайличенко, виділено не так вже й багато часу на підведення остаточних підсумків під їхньою роботою за минулий від початку року час, так що кияни не стали затягувати з проведенням контрольних зустрічей. У цілому, у другій частині зборів «Динамо» буде очікувати відразу шість поєдинків, а починати віце-чемпіону довелося з протистояння поточному лідеру Словенської Першої ліги – «Олімпії» з міста Любляна.

На звітний поєдинок Олексій Михайличенко в уже звичному стилі кинув основну обойму виконавців, яка трохи була розбавлена ​​новими зв'язками. Місце в центрі захисту було відведено під взаємодію Дениса Попова і Мохаммеда Кадірі, кожному з яких по разу довелося зупиняти загрозу з боку суперників у першому таймі. У лінії півзахисту порцію ігрового часу отримали Вербич і Дуелунд, чия зв'язка на лівому фланзі фактично створювала весь обсяг загрози для оборони суперників. А в напад був делегований іспанець Фран Соль.

Спроба зіграти за рахунок габаритів Соля під час передач верхом у передню лінію швидко зазнала невдачі – суперник таким самим чином планував будувати свої наступи, так що не побачив перед собою ніяких несподіванок. Довелося киянам грати через швидкий пас низом. На щастя, склад дозволяв Михайличенку перебудувати модель наступу, і низький темп поєдинку цьому тільки сприяв.

Ще до перерви «Динамо» вдалося двічі відзначитися в чужих воротах. На 10-й хвилині зустрічі «біло-синім» допоміг випадок – Бульяскій з центру штрафного таки зміг заштовхати м'яч у лівий нижній кут через групу захисників на шляху до цілі. Трохи пізніше, у середині першого тайму, Вербич в хокейному стилі відправив м'яча під дальню штангу, отримавши розрізну передачу від Сидорчука на лівий фланг чужого штрафного.

«Олімпія» не особливо опиралася такому сценарію розвитку подій, а їх тактика верхових передач на великі відстані зі сподіваннями на чіпкого форварда Вукушича не приносила належного результату. Не змінився підхід словенської команди і в другій половині, так що «Динамо» продовжувало впевнено вести хід поєдинку навіть в ті хвилини, коли його футболісти не мали м'яча в ногах.

Олексій Михайличенко не став разюче міняти склад в перерві, обмежившись заміною Соля на Русина в передній лінії, а також поставивши в «рамку» Дениса Бойка замість Георгія Бущана. Бойко взяв участь у двох небезпечних для його володінь епізодах за відведені 45 хвилин, так що в сукупному обсязі його внесок в перемогу можна вважати більшим, ніж у Бущана.

Утім, «Динамо» не мало необхідності озиратися на свої ворота. Назарій Русин скористався помилкою голкіпера Орбанича під час виносу м'яча зі штрафної, вдало підставив корпус під передачу суперника, після чого рикошет відправив м'яча у порожні ворота.

Блискучий удар зі штрафного у виконанні Карлоса Де Пени в ліву дев'ятку, який вийшов у другій групі гравців «Динамо», довів перевагу киян до стану значної. І вже безпосередньо перед фінальним свистком, Романчуку вдалося з лінії воротарського розстріляти ворота суперників, які остаточно втратили концентрацію.

Наступний контрольні поєдинок київського «Динамо» не змусить себе довго чекати. Підопічні Олексія Михайличенка проведуть зустріч з норвезьким футбольним клубом «Стремсгодсет» 6-го лютого 2020-го року, початок о 16:00.

Товариський матч.

Динамо – Олімпія – 5:0


Буяльський, 10, Вербич, 27, Русин, 54, Де Пена, 81, Романчук, 90

Динамо: Бущан (Бойко, 46) – Миколенко (Піварич, 67), Кадірі (Сирота, 67), Попов (Романчук, 67), Кендзьора (Мащенко, 67) – Сидорчук (Шапаренко, 67), Шепелєв (Андрієвський, 67), Вербич (Де Пена, 67), Дуелунд (Караваєв, 67), Буяльський (Сухоручко, 67) – Соль (Русин, 46).

Олімпія: Орбанич – Боакі, Баньяк, Гажич, Юрчевич, Томич (Жусиє, 63), Путінчанін, Валенчич, Менало, Савич, Вукушич.

Стадіон: «Bellis Hotel» (Белек, Туреччина)

ДИНАМО-ОЛІМПІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 16°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.02.2020 10:12
    +1
    Roland, 06.02.2020 01:06
    Розгром Олімпії! Який гучний заголовок, це треба було так опустити я, щоб виграш у якоїсь невідомої команди преподнести нам як якесь досягнення. До чого довів Суркіс моє Динамо, який позор.
    чоловіче, а чи ти долбо**б?
    при всіх претензіях до Суркіса, яке відношення він має до заголовків на спорт.уа?
    і чи "5-0" не розгром? так, звичайно, розгромили якийсь напівноунейм, тому приводу для гордості і шани особливого немає - це зовсім не те, що розгромити Мансіті чи, хоча б, Шальке. але таки розгромили
    розгромили в банальнму навіть не те що "товарняку", а в тренувальну спарингу на підготовчому зборі, тому де ти угледіло, що це піднесено як якесь досягнення, не зрозуміло. хіба, якесь таке саме недалеке десь в коментарі щось видало.
    Bolshoi
      Bolshoi, 06.02.2020 09:18
    +3
    Roland, 06.02.2020 01:06
    Розгром Олімпії! Який гучний заголовок, це треба було так опустити я, щоб виграш у якоїсь невідомої команди преподнести нам як якесь досягнення. До чого довів Суркіс моє Динамо, який позор.
    То ли дело Шахтёр.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 06.02.2020 06:25
    -2
    «Оли́мпия» (исп. Club Olimpia) — парагвайский футбольный клуб из Асунсьона. Один из самых титулованных клубов мира, старейшая и самая титулованная команда страны: трижды завоёвывала Кубок Либертадорес и однажды — Межконтинентальный кубок. Единственный парагвайский клуб, выигрывавший международные турниры под эгидой КОНМЕБОЛ.....
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 06.02.2020 06:23
    0
    Я думал Олимпии Асунсьйон....
    Roland
    online
      Roland, 06.02.2020 01:06
    -6
    Розгром Олімпії! Який гучний заголовок, це треба було так опустити я, щоб виграш у якоїсь невідомої команди преподнести нам як якесь досягнення. До чого довів Суркіс моє Динамо, який позор.
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.02.2020 22:38
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Закончили
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 21:41
    -2
    Соля опьять не забыв, якэ разочарування
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 21:33
    0
    Ты смотри, у старой валяной обезьяны уже тремер начался - руки дрожат , по два раза свою херню постить начал 🤣🤣🤣не , скоро мразь точно копыта откинет - здоровье сдаёт у бедняги ... а нечего за гаражами всем свой зад подставлять - здоровее был бы🤣
    AK_228
      AK_228, 05.02.2020 20:54
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ворскла в охуе
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 05.02.2020 20:46
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну вы даете - три поста посвящено матчу, тридцать - половой жизни валенка с вечно долбанутым.
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 05.02.2020 20:19
    +1
    Бля, уже и Романчук забивает, когда Соль забьёт?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 05.02.2020 19:57
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Что донецкая нечесть делает на ветке про матч Динамо? Валите к себе за поребрик
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 19:47
    +1
    mayakovskiy1, 05.02.2020 19:41
    Ничего себе. Лидер великого чемпионата Словении))) Словении блин)))
    А чем тебе Словения не угодила ? Ты эти слова скажи к примеру Яну Облаку - наверное лучшему из мировых голкиперов . Кстати Вербич тоже словенец . Хороший Сирано - партнёр , не чета той зерне , с которой сегодня играли кроты )))
    gnt32
      gnt32, 05.02.2020 19:44
    +2
    mayakovskiy1, 05.02.2020 19:41
    Ничего себе. Лидер великого чемпионата Словении))) Словении блин)))
    а что мощнее лидер чемпионата Словении или Пролетер из Сербии?
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 05.02.2020 19:41
    -3
    Vipfishman2, 05.02.2020 19:39
    Эта команда - лидер чемпионата Словении .
    Ничего себе. Лидер великого чемпионата Словении))) Словении блин)))
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 19:39
    0
    George Abuladze, 05.02.2020 19:37
    Какой смысл спаринговаться с командой уровня дна первой лиги Украины?
    Эта команда - лидер чемпионата Словении .
    George Abuladze
      George Abuladze, 05.02.2020 19:37
    -5
    Какой смысл спаринговаться с командой уровня дна первой лиги Украины?
    George Abuladze
      George Abuladze, 05.02.2020 19:37
    -5
    Какой смысл спаринговаться с командой уровня дна первой лиги Украины?
    BaZia
    online
      BaZia, 05.02.2020 19:26
    +1
    Уже даже защитники голы клепают, что Солю нужно сделать что б он гол забил? Может пенальти?
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 19:10
    +1
    Много ошибок в обороне . Миколенко частенько проваливался . Да и правый фланг во втором тайме слабенько . Радует другое - забивают . И хватает сил прессинговать . Эх, ещё бы объяснил бы кто то Солю для чего он на поле находится .(((
    Bolshoi
      Bolshoi, 06.02.2020 09:18
    +3
    Roland, 06.02.2020 01:06
    Розгром Олімпії! Який гучний заголовок, це треба було так опустити я, щоб виграш у якоїсь невідомої команди преподнести нам як якесь досягнення. До чого довів Суркіс моє Динамо, який позор.
    То ли дело Шахтёр.
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.02.2020 22:38
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Закончили
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 05.02.2020 20:46
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну вы даете - три поста посвящено матчу, тридцать - половой жизни валенка с вечно долбанутым.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 05.02.2020 19:57
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Что донецкая нечесть делает на ветке про матч Динамо? Валите к себе за поребрик
    gnt32
      gnt32, 05.02.2020 19:44
    +2
    mayakovskiy1, 05.02.2020 19:41
    Ничего себе. Лидер великого чемпионата Словении))) Словении блин)))
    а что мощнее лидер чемпионата Словении или Пролетер из Сербии?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.02.2020 10:12
    +1
    Roland, 06.02.2020 01:06
    Розгром Олімпії! Який гучний заголовок, це треба було так опустити я, щоб виграш у якоїсь невідомої команди преподнести нам як якесь досягнення. До чого довів Суркіс моє Динамо, який позор.
    чоловіче, а чи ти долбо**б?
    при всіх претензіях до Суркіса, яке відношення він має до заголовків на спорт.уа?
    і чи "5-0" не розгром? так, звичайно, розгромили якийсь напівноунейм, тому приводу для гордості і шани особливого немає - це зовсім не те, що розгромити Мансіті чи, хоча б, Шальке. але таки розгромили
    розгромили в банальнму навіть не те що "товарняку", а в тренувальну спарингу на підготовчому зборі, тому де ти угледіло, що це піднесено як якесь досягнення, не зрозуміло. хіба, якесь таке саме недалеке десь в коментарі щось видало.
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 05.02.2020 20:19
    +1
    Бля, уже и Романчук забивает, когда Соль забьёт?
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 19:47
    +1
    mayakovskiy1, 05.02.2020 19:41
    Ничего себе. Лидер великого чемпионата Словении))) Словении блин)))
    А чем тебе Словения не угодила ? Ты эти слова скажи к примеру Яну Облаку - наверное лучшему из мировых голкиперов . Кстати Вербич тоже словенец . Хороший Сирано - партнёр , не чета той зерне , с которой сегодня играли кроты )))
    BaZia
    online
      BaZia, 05.02.2020 19:26
    +1
    Уже даже защитники голы клепают, что Солю нужно сделать что б он гол забил? Может пенальти?
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 19:10
    +1
    Много ошибок в обороне . Миколенко частенько проваливался . Да и правый фланг во втором тайме слабенько . Радует другое - забивают . И хватает сил прессинговать . Эх, ещё бы объяснил бы кто то Солю для чего он на поле находится .(((
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.02.2020 19:00
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Дали перцу. И первый состав забил, и замена. Посмотрим завтра на игру со Стрёмом Норвегия. Там думаю будут другие танцы. Стрём и в Африке стрём
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 06.02.2020 06:23
    0
    Я думал Олимпии Асунсьйон....
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 21:33
    0
    Ты смотри, у старой валяной обезьяны уже тремер начался - руки дрожат , по два раза свою херню постить начал 🤣🤣🤣не , скоро мразь точно копыта откинет - здоровье сдаёт у бедняги ... а нечего за гаражами всем свой зад подставлять - здоровее был бы🤣
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 19:39
    0
    George Abuladze, 05.02.2020 19:37
    Какой смысл спаринговаться с командой уровня дна первой лиги Украины?
    Эта команда - лидер чемпионата Словении .