Динамо – Олімпія – 5:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма товариського поєдинку

Динамо – Олімпія – 5:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Київ

Товариський матч.

Динамо – Олімпія – 5:0


Буяльський, 10, Вербич, 27, Русин, 54, Де Пена, 81, Романчук, 90

Динамо: Бущан (Бойко, 46) – Миколенко (Піварич, 67), Кадірі (Сирота, 67), Попов (Романчук, 67), Кендзьора (Мащенко, 67) – Сидорчук (Шапаренко, 67), Шепелєв (Андрієвський, 67), Вербич (Де Пена, 67), Дуелунд (Караваєв, 67), Буяльський (Сухоручко, 67) – Соль (Русин, 46).

Запасні: .

Олімпія: Орбанич – Боакі, Баньяк, Гажич, Юрчевич, Томич (Жусиє, 63), Путінчанін, Валенчич, Менало, Савич, Вукушич.

Стадіон: «Bellis Hotel» (Белек, Туреччина)

У середу, 5-го лютого, відбудеться товариський поєдинок, в якому змагатимуться київське «Динамо» і словенська «Олімпія». Матч пройде в Белеку (Туреччина), на полі «Bellis Hotel», початок о 17:00.

Віце-чемпіон України свою першу гру у другій частині зимового збору проведе проти представника Словенії, який знаходиться у відповідному до київського «Динамо» статусі. Футбольний клуб з Любляни, «Олімпія» ставить собі за мету добре підготуватися до завершального відрізку сезону, бо очолює турнірну таблицю своєї національної першості на поточний момент. У «біло-синіх» завдання сформульоване дещо простіше – «Динамо» просто необхідно увійти в ігровий ритм, адже за 10 календарних днів підопічним Олексія Михайличенка належить зіграти відразу 6 матчів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Динамо» і «Олімпією». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.02.2020 19:00
    +1
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:58
    Меня уже загрузили заданием пройти тест Айзенка для проверки ква-квалификации
    судя по высокоинтеллектуальным комментариям здесь и на других темах - тест успешно пройден
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 05.02.2020 18:58
    -2
    Муґунот Уух, 05.02.2020 18:51
    слышь, мегамоск, ты сегодня задачу про 12-(56)-16 уже решил? смотри, а то ай-кю в мошонку опустится
    Меня уже загрузили заданием пройти тест Айзенка для проверки ква-квалификации
    sahka1981
      sahka1981, 05.02.2020 18:53
    +1
    Trasher311987, 05.02.2020 17:30
    "Штук 5 положат."
    Угадал!
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 18:53
    0
    А вот и пятый ))) не ахти как , но в отличие от кривоногих кротов хотя бы забивают ...посмотрим , что будет завтра с норвежцами ... там прийдется попахать .
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.02.2020 18:51
    +2
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    Играют два г....
    слышь, мегамоск, ты сегодня задачу про 12-(56)-16 уже решил? смотри, а то ай-кю в мошонку опустится
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 18:50
    +1
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    Играют два г....
    Два дерьма только что сыграли 2:2... ну а третье бамбасянское дерьмо с пропитой мордой попыталось сострить , но получилось как всегда - жидко обосралось )))
    J0e777
    online
      J0e777, 05.02.2020 18:49
    +1
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    Играют два г....
    Говно уже сыграло 2-2 с 11-й командой чемпионата Дании. Так что жри бояру
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    -8
    Играют два г....
    Андрей Абзонь
    online
      Андрей Абзонь, 05.02.2020 18:32
    +3
    Вратарь "топовый" у Олимпии, во всех голах участие принял )))
    stopor2016
    online
      stopor2016, 05.02.2020 18:28
    -1
    Шото Миколенку проходят , как пацана , и вообще во втором тайме защита нулевая. Хорошо , что Олимпия дворовая команда.
    Evil
      Evil, 05.02.2020 18:25
    +2
    brothers_skill_found, 05.02.2020 18:21
    Це той випадок коли намагається висратись, а воно не виходить
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 05.02.2020 18:21
    +3
    Виктор Иванов, 05.02.2020 18:15
    Мощная команда однако. И чемпионат закончила выше какого то Алюминия, и старого знакомого - Марибора.
    Це той випадок коли намагається висратись, а воно не виходить
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.02.2020 18:20
    -2
    Ну вот и Русин по моей заявке
    J0e777
    online
      J0e777, 05.02.2020 18:17
    +1
    Русин красавчик! 3-0!!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.02.2020 18:15
    -4
    Мощная команда однако. И чемпионат закончила выше какого то Алюминия, и старого знакомого - Марибора.
    Evil
      Evil, 05.02.2020 17:58
    0
    Все алкошобла кротовская ушла за гаражи отмечать ничью с великой командой из Дании
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.02.2020 17:16
    -2
    Можно выпускать Русина
    Андрей Абзонь
    online
      Андрей Абзонь, 05.02.2020 18:32
    +3
    Вратарь "топовый" у Олимпии, во всех голах участие принял )))
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 05.02.2020 18:21
    +3
    Виктор Иванов, 05.02.2020 18:15
    Мощная команда однако. И чемпионат закончила выше какого то Алюминия, и старого знакомого - Марибора.
    Це той випадок коли намагається висратись, а воно не виходить
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.02.2020 18:51
    +2
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    Играют два г....
    слышь, мегамоск, ты сегодня задачу про 12-(56)-16 уже решил? смотри, а то ай-кю в мошонку опустится
    Evil
      Evil, 05.02.2020 18:25
    +2
    brothers_skill_found, 05.02.2020 18:21
    Це той випадок коли намагається висратись, а воно не виходить
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.02.2020 19:00
    +1
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:58
    Меня уже загрузили заданием пройти тест Айзенка для проверки ква-квалификации
    судя по высокоинтеллектуальным комментариям здесь и на других темах - тест успешно пройден
    sahka1981
      sahka1981, 05.02.2020 18:53
    +1
    Trasher311987, 05.02.2020 17:30
    "Штук 5 положат."
    Угадал!
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 18:50
    +1
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    Играют два г....
    Два дерьма только что сыграли 2:2... ну а третье бамбасянское дерьмо с пропитой мордой попыталось сострить , но получилось как всегда - жидко обосралось )))
    J0e777
    online
      J0e777, 05.02.2020 18:49
    +1
    Forever_young_13, 05.02.2020 18:34
    Играют два г....
    Говно уже сыграло 2-2 с 11-й командой чемпионата Дании. Так что жри бояру
    J0e777
    online
      J0e777, 05.02.2020 18:17
    +1
    Русин красавчик! 3-0!!
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 05.02.2020 18:53
    0
    А вот и пятый ))) не ахти как , но в отличие от кривоногих кротов хотя бы забивают ...посмотрим , что будет завтра с норвежцами ... там прийдется попахать .
    Evil
      Evil, 05.02.2020 17:58
    0
    Все алкошобла кротовская ушла за гаражи отмечать ничью с великой командой из Дании